Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook
Личные финансы
Перспективи, які забезпечить офшорна компанія
30.12.2016 00:11

Коли можливості бізнесу в рідній країні вичерпані, підприємцю доводиться шукати нові шляхи розвитку. Рішенням може стати реєстрація офшорної компанії. Юридична особа, зареєстрована в одній з юрисдикцій, отримує масу вигод. Найбільш популярним перевагою є можливість знизити податковий тиск легальним способом, але є й інші вагомі плюси.

 
Оплата банківською картою в інтернеті
22.11.2016 18:10

Електронна комерція все більше набирає обертів завдяки зручності вибору, купівлі, оплати і доставки. У багатьох великих онлайн-магазинах серед численних способів оплати зустрічається і можливість перерахування коштів на рахунок продавця за допомогою банківських карт. Цей спосіб платежу дуже зручний для власників карток, так як все що необхідно зробити – це ввести потрібні реквізити.

 
Розрахунки по відкритому рахунку
06.10.2016 23:04

Як же відбуваються розрахунки за відкритим рахунком? Коли така дія здійснюється, то продавець переводить товар покупцеві, а разом з товаром відбувається напрямок товаророзпорядчих документів у його ж адресу. Документи зберігають суму заборгованостей на ім'я покупця в дебет рахунку.

 
Офшор - це ваш шлях до процвітання
13.09.2016 16:57

Скільки б не говорили про відповідальність бізнесу перед суспільством і навколишнім середовищем, головною метою існування кожної комерційної організації залишається витяг максимального прибутку.

Для досягнення завдання допустимо використовувати будь-які законні засоби, і створення компанії в офшорній зоні - одне з найбільш ефективних.

 
Сколько раз кормить кошку
08.09.2016 14:51

сколько раз в день кормить кошкуСчитается, что коты сами чувствуют сколько раз есть и какое количество, а зависит это от того, как животное расходует энергию. При этом хозяину достаточно следить, чтобы миска была наполнена круглосуточно. Этот миф неправдив, а такой режим питания с наибольшей вероятностью приведет питомца к ожирению. Итак, как правильно кормить кошек?

 
Детские качели от компании kindebum. Качественные материалы.
06.09.2016 14:11

В нынешнюю эпоху информационных технологий маленькие мальчики и девочки отдают предпочтение играм на компьютере, приставке или телефоне. Из-за этого у них часто страдает здоровье.

 
Просування сайтів в пошукових системах: що потрібно пам'ятати
04.09.2016 16:35

Останнім часом все частіше власники сайтів хочуть швидко і ефективно просунути свої творіння на перші позиції в пошукових системах. Але не все так просто.

Найбільша проблема, яка зараз виникає перед оптимізаторами «сеошниками» - мінливість алгоритмів. Тобто сьогодні ви можете бути в топ-3, а завтра вилетіти в топ-20, або ще гірше топ-100. З чим пов'язані такі зміни?

 
Этапы продвижения сайта в Америке
04.09.2016 16:24

Английский сегмент интернета отличается от отечественного.

 
Рекомендації щодо купівлі та продажу житла
04.09.2016 13:15

Продаж і купівля квартир - нелегке завдання, яка включає в себе чимало схожих етапів. Це отримання і оформлення необхідних документів, визначення конкурентної вартості житла і спосіб передачі або отримання грошових коштів від угоди.

 
Як економити воду за допомогою сантехніки
04.09.2016 12:51

В останні роки все більш актуальним стає питання економії і підвищення енергоефективності у всіх сферах нашого життя. Багато людей вже поставили або якраз зараз ставлять лічильники для контролю споживання всіляких благ цивілізації: газові та теплові лічильники, лічильники споживання гарячої та холодної води. Але самі по собі вимірювальні прилади мало чим можуть допомогти в справі економії чесно зароблених коштів. Тільки правильний підхід до питання споживання в сумі з наявністю лічильників дасть бажаний ефект.

 
Классика для настоящих мужчин
28.08.2016 11:26

Roamer – это компания, история которой взяла начало еще в 1888 году в Швейцарии. Спустя годы и благодаря национальным традициям производства, данная торговая марка смогла вывести свой тип часов. Изделия компании Roamer – это классика, которая была подвержена требованиям потребителей. Сегодня можно говорить о двух видах ходиков этой торговой марки:

 
Выбор светодиодной ленты для дома
26.08.2016 18:22

Многие любят декорировать окружающее их пространство, воплощая при этом в жизнь самые смелые дизайнерские фантазии. При этом хочется использовать новейшие технические разработки. Одна из них – светодиодная лента - сейчас пользуется огромной популярностью и область её применения достаточно широка. Такое изделие чудесно можно использовать в качестве дополнительного освещение или подсветки в любых интерьерах, так и в других местах. Даже автомобили можно декорировать лентами с диодами.

 
Питьевая вода стала роскошью
26.08.2016 18:20

Сегодня в мире стоит острая и глобальная проблема: для более чем 1,1 млрд. человек нет доступа к ресурсам питьевой воды, а 2,4 млрд людей эксплуатируют воду ужасного качества.
Речь идет о так называемом «безводном треугольнике». Это сформированная территория с хроническим дефицитом чистой жидкости. Она располагается на тысячах километров, обрамляясь Тунисом, Суданом и Пакистаном.

 
Как сделать обучение торговых представителей эффективным?
25.08.2016 14:37

Супервайзеры и торговые представители - очень важные звенья в цепи работы крупной компании. Товар, который производит компания, может быть самым лучшим на рынке. Но он не появится в магазинах и не дойдет до потребителя, если торговые представители плохо владеют своей профессией и не способны грамотно вести переговоры в магазинах.

 
Модульная ковровая плитка: все "ЗА" и "ПРОТИВ"
23.08.2016 08:16

Ковровая плитка и особенности данного покрытия

 
Як вибрати стабілізатор напруги
21.08.2016 16:44

Практично кожному власнику житла знайома ситуація, коли несподівано відбувається «стрибок» напруги. Від перепадів вольтажа в електромережі страждають всі, особливо власники дач і заміських будинків. Добре, якщо збій призводить лише до незначного «морганню» освітлювальних приладів. А якщо виходить з ладу дорога побутова техніка, робочий комп'ютер або інше складне устаткування? У цьому випадку фінансові витрати на ремонт або придбання нових предметів і пристроїв можуть виявитися досить великі. Існує відмінне рішення: придбання стабілізатора напруги. Цей прилад дозволить забезпечити якісним безперебійним електроживленням конкретні ділянки квартири або ж всю житлову площу. Як і з будь-яким іншим обладнанням, вибираючи модель, яка підходить для вирішення конкретних завдань, необхідно враховувати ряд особливостей і нюансів, про які ми і поговоримо сьогодні в нашій статті.

 
Вчимося вибирати квартиру
21.08.2016 16:31

Розглянемо найпростіший приклад: ви бажаєте придбати житло. Неважливо скористаєтеся ви послугами ріелтора, чи сподобалося оголошення в газеті або квартиру рекомендує вам знайомий - треба все оглянути...

 
Пакувальне обладнання та його особливості
21.08.2016 16:21

Приходячи в магазин, покупець помічає, що багато товарів, виробів бувають в упаковці. Служити упаковкою можуть і картонні коробки, і спеціальні пакети, плівки, обгортковий папір. Однак далеко не всі люди знають, навіщо раціональне використання таких ресурсів, з якою метою вони необхідні. Про пакувальні матеріали і їх переваги йдеться в даній статті.

 
Переваги будівництва модульних будинків
21.08.2016 16:13

Швидкомонтовані будівлі, що збираються з окремих модулів, виготовлених на заводі, називаються модульними. Вони складаються із сталевого зварного каркаса, який збирається з профільної (прямокутної) труби. На цей каркас монтуються блоки. За технічними характеристиками він не поступається класичному каркасу з бруса, але краще тим, що не вбирає вологу, довговічний. Сталевий каркас має гарну жорсткістю, стійкістю до вітрових, сейсмічних навантажень, відрізняється малою вагою.

 
Куди вкласти гроші?
21.08.2016 12:14

В даний час існує багато способів збільшити свої доходи за допомогою вигідних інвестицій. Але не всі на перший погляд вигідні капіталовкладення є такими насправді. А деякі інвестиції навпаки, здатні істотно збагатити інвестора.

 
Страница 1 из 8

kurs dnja 99