Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook
Фондовый рынок
Двухкомнатные квартиры в пригороде Киева
08.03.2017 00:34

В центре города-спутника Киева — Вышгороде — быстрыми темпами возводится первое здание жилого комплекса «Вышгород Сити Парк», который в будущем позволит здесь проживать 1100 семьям. Место площадки выбрано очень удачно: поблизости имеются все необходимые для комфортного проживания объекты социальной и городской инфраструктуры. С точки зрения здоровья всё в полном порядке: комплекс находится практически на берегу Днепра, рядом Киевское море и хвойный лес, отсутствуют вредные производства, в городке царит тишина и покой (население всего 30 тысяч человек).

 
Севастопольские новости о борьбе с коррупцией и архитектурных изменениях в городе
08.03.2017 00:33

Promotion

 
Как правильно экономить деньги?
08.03.2017 00:31

Экономить деньги помогает контроль над своими желаниями, в том числе, и физическими. Ведь такая мелочь как поход по магазинам, на который уйдет около получаса, может помочь Вам удержаться от покупки дорогущей бутылки минералки в центре города.

 
Як вибрати миючий пилосос
03.03.2017 01:00

Уявіть собі життя жінок не такого вже й далекого минулого. Прати все доводилося вручну, та так, що руки були в кривавих мозолях. Прасування була полегшена сучасними прасками і займала багато часу, а в прибиранні будинку допомагали відро з ганчіркою, так мітла з віником. У 21 столітті справи з веденням будинку йдуть набагато простіше - з'явилися праски і парогенератори, пральні і посудомийні машини, сучасні пилососи і навіть домашні автоматичні прасувальні станції. Миючі пилососи дозволяють підтримувати найрізноманітніші покриття для підлоги в ідеальному стані, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Ваш килим виглядає як новенький, а паркет виблискує чистотою.

 
Навіщо потрібно створення лендінгу?
03.03.2017 00:53

Саме поняття лендінга, як і багато іншого прийшло до нас із Заходу, це слово є дуже популярним серед інтернет підприємців.

 
Основи інвестування в нерухомість
03.03.2017 00:41

Важливий компонент в роботі з нерухомістю - це бути успішним оптовим торговцем. Створення свого бачення, пов'язаних з цією справою, почати потрібно з записи всіх цілей, відвідування зустрічей, розмов з деякими успішними ріелторами, приєднання до блогів з нерухомості в мережі.

 
Дизайн сайту: певні особливості розробки
03.03.2017 00:33

Існує кілька варіантів розробки дизайну сайту. Суть їх зводиться до отримання дизайн-макету (далі просто макета), який буде відображати його майбутній зовнішній вигляд. Напевно, в якості основних, можна виділити варіанти, істотно відрізняються один від одного за обсягом власних робіт і розміру необхідних витрат, такі як:

 
Тепловизоры Flir
02.03.2017 21:18

Распределение температуры на поверхностях зданий наблюдают при помощи тепловизоров. Главные элементы такого устройства – объектив и матрица, которые составляют более половины его стоимости. Так как производство матрицы уже представляет собой сложный процесс, а для изготовления объективов используется не стекло, а, как правило, германий, приборы отличаются высокой стоимостью.

 
Письменные столы серии "Школьник"
01.03.2017 01:14

Что бы ни приобретали родители своему чаду, в первую очередь их интересует безопасность и отсутствие негативного воздействия на здоровье ребенка. Выбор качественной и главное правильной корпусной мебели не так-то прост, поскольку от него самым прямым образом зависит здоровье ребенка: хороший сон, осанка и так далее.

 
Вибір новобудови: район, особливості конструкції, ремонт і планування
01.03.2017 00:44

Своє житло - бажання практично кожної дорослої людини. До цього неймовірно радісної події деякі люди йдуть роками. І щоб воно не було засмучене різними деталями, слід поставитися до нього серйозно.

 
Види матраців і їх особливості
01.03.2017 00:40

Матрац - це те, на чому людина проводить більшу частину нічного відпочинку. Від того, наскільки він грамотно підібраний, залежить не тільки комфортабельність сну і здатність нормально висипатися, але і стан здоров'я. Занадто жорстка або м'яка ліжко не просто не дасть швидко заснути і як слід розслабитися після закінчення важкого дня, а й може стати причиною викривлення хребта та інших проблем зі спиною.

 
Квартира в новобудові чи вторинна нерухомість? Що вибрати?
01.03.2017 00:35

Поняття первинного і вторинного ринку. Переваги квартири в новобудові і на вторинному ринку житла. Особливості придбання нерухомості в обох сегментах ринку.

 
Качественный письменный перевод
23.02.2017 17:03

Решение сделать отличный письменный перевод текстов может реально прийти внезапно.

 
Корисності для тих, хто вивчає англійську мову онлайн
22.02.2017 21:13

Напевно всі з вас читали пости з назвою: "Сто п'ятдесят тисяч сайтів для тих, хто вивчає англійську мову". Ми теж їх регулярно читаємо вже багато років. І все менше корисного виявляємо в цих статтях з кричущими назвами. Але якщо щось здалося нам корисним - ми обов'язково ділимося цим ресурсом з вами.

 
Качественные запчасти с разборки Форд Фьюжн
16.02.2017 17:13

Ford Fusion – 5-местный хэтчбек В-класса, массовый выпуск которого стартовал в 2002 году. Его эффектное появление перевернуло представление потребителей о машинах данного класса.

 
Основні принципи біржового трейдингу
28.11.2016 11:32

Трейдинг або торгівля на біржі – це досить специфічне заняття, головною особливістю якого є його суворе підпорядкування певним законам і правилам, незалежно від того, про який тип бірж йде мова. У зв'язку з цим, перше, що повинен зробити майбутній трейдер – це в повній мірі вивчити ці закони, вміти не тільки в них орієнтуватися, але і застосовувати на практиці, причому, досить оперативно. Тільки тоді трейдинг може виявитися прибутковою.

 
Інвестори на ринку цінних паперів: основні типи інвесторів
22.07.2016 17:19

Інвестор на фондовому ринку - це ключова фігура, так само як і емітент. Посередники між емітентами та інвесторами - це професійні учасники фондового ринку, такі як брокери, дилери, реєстратори.

Інвестор на ринку цінних паперів - це фізична або юридична особа, покупець і власник цінних паперів на праві власності.

 
Фондові (біржові) індекси
19.07.2016 15:56

Для того, щоб визначити загальну динаміку фондового ринку - підйом або падіння курсової вартості цінних паперів використовують індикатори ринку - фондові (біржові) індекси. Індекс - це статистична середня величина, розраховують її на основі курсової вартості вхідних у неї акцій.

 
Я б в дейтрейдери пішов...
22.04.2016 08:49

Зараз мало хто сумнівається, що технологія прямого доступу краще онлайнових операцій через Інтернет-брокера. Відповідно до звіту дослідницької фірми Keefe, Bruyette and Woods (KWB), середнє денне кількість угод з використанням технологій прямого доступу в два рази перевищує число угод, укладених онлайн-брокерами. У перспективі посилення позицій даної технології теж не викликає сумніву.

 
Як грати і не програвати на біржі?
04.04.2016 14:08

Цікава стаття по психології трейдерів.

Маючи задоволення спостерігати і спілкуватися з клієнтами двох брокерських компаній протягом двох років, можу стверджувати, що поведінка людей, що бажають «грати і вигравати на біржі», типова і добре прогнозована, на відміну від торгованих ними акцій. Очікувана прибутковість від спекуляцій на старті зазвичай буває «не менше 1000% річних». Після декількох зроблених угод вона знижується до «хоча б 100% річних». Через деякий час, вона падає до «хоча б повернути початковий капітал», після чого спекулянт на невизначений час, до досягнення планової прибутковості 0% річних, стає інвестором. У методах прийняття торговельних рішень також простежується певна еволюція.

 
Страница 1 из 16

kurs dnja 99