Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Интернет-газета Курс Дня
Адвокат. Як правильно вибрати адвоката?
Аналитика
18.06.2018 21:27

Життя людини - найбільша першорядна цінність на Землі. У важкій життєвій ситуації людина змушена звертатися за допомогою до людей і довіряти їм своє життя. Якщо людина потрапила в неприємності, і йому потрібен адвокат, то має сенс серйозно підійти до цього питання.

 
Як вибрати вуз за кордоном
Аналитика
18.06.2018 21:22

Навчання в закордонних університетах дає професійні знання, новий життєвий досвід і корисні ділові зв'язки. Володарі закордонного диплома про вищу освіту отримують право залишитися на роботу в країні навчання і широкі кар'єрні можливості в своїй країні.

 
Що включає в себе ремонт «під ключ»
Аналитика
17.06.2018 22:23

Сьогодні проблему з ремонтом квартири можна вирішити без всяких на те проблем.

Так як існує багато компаній надають дані послуги. Головне визначитися з фінансовими можливостями і вибрати вид ремонту.

 
Почему стоит освоить интернет-маркетинг, если у вас есть бизнес и вы этого еще не сделали?
Аналитика
17.06.2018 15:05

Не секрет, что на успешное развитие любого бизнеса влияют маркетинговые исследования, которые показывают эффективность выбранной ниши, спрос на ее товары среди целевой аудитории и уровень получения прибыли. Однако многие предприниматели зачастую не хотят разбираться в маркетинге с нуля. Они не до конца понимают, что нужно конечному потребителю и как увеличить свои продажи, но тем не менее удерживают свои позиции на рынке многие годы. Возникает вопрос: стоит ли осваивать эту сферу знаний и так ли важен интернет-маркетинг, как о нем говорят?

 
Проекти багатоквартирних житлових будинків
Аналитика
16.06.2018 09:48

Перед проектуванням багатоквартирного будинку потрібно зрозуміти клас будівлі та концепцію її експлуатації. Існує чотири типових класу багатоквартирних проектів:

 
Помилки, які гублять новий салон краси
Аналитика
15.06.2018 18:23

Б'юті-бізнес тільки здається красивим. Насправді він жорстокий і безжалісний. Які прорахунки в маркетингу та менеджменті допускають власники стартапів?

Конкуренція в індустрії краси зростає з кожним днем. Щоб її витримати і просто кажучи, не вилетіти в трубу, потрібно ретельно готуватися до стартапу в б'юті-сфері та добре орієнтуватися в правилах гри.

 
Переваги мікрокредитів
Аналитика
11.06.2018 23:57

Зараз про мікропозик і мікрокредитах знають і чули все, навіть якщо не вдавалися до їхніх послуг. Цьому сприяє активна реклама подібних закладів (офлайн) і сайтів (онлайн). Затребуваність таких позик пояснюється тим, що для отримання не потрібно відстоювати черги, і дуже висока ймовірність схвалення заявки, чого не скажеш про банківські продукти. Мікрофінансові установи не цікавляться причиною, по якій позичальник звернувся до них, їх особливо не турбує кредитна історія. Попит на мікрокредити зростає з кожним днем, адже часто людям необхідно всього кілька тисяч до зарплати, на раптові потреби і в таких випадках просто безглуздо оббивати пороги банків.

 
Декоративные подушки: эффектное дополнение интерьера
Аналитика
11.06.2018 21:21

Promotion

 
Как провести приворот с помощью обыкновенной сигареты
Аналитика
10.06.2018 16:41

Promotion

 
Швидкий кредит на карту
Аналитика
10.06.2018 11:48

Рано чи пізно кожен відчуває потребу в додаткових коштах, щоб вирішити те чи інше фінансове питання. Власних накопичень часом бракує для придбання побутової або комп'ютерної техніки, капітального ремонту, поїздки у відпустку або святкування торжества. У такому випадку можна скористатися швидким кредитом на карту без відмови, який пропонують банки і мікрофінансові організації (МФО). Завдяки їм в будь-який момент людина може отримати позику, причому без необхідності пред'являти довідку про доходи та інші офіційні документи.

 
Професійна косметика для волосся і нігтів
Аналитика
10.06.2018 11:26

Ідеальні блискуче волосся, які переливаються на світлі шовковим блиском - це мрія багатьох жінок. Образ, навіяний рекламними роликами, міцно засів у головах і став ототожнював з поняттям здорових і красивих волосся.

 
Як і де знайти хорошого співробітника?
Аналитика
08.06.2018 00:55

Від найнятого персоналу безпосередньо залежить успіх підприємства: без співробітників-професіоналів, які вміють швидко і якісно виконувати свої посадові обов'язки, процвітання жодної компанії не представляється можливим. Як підібрати стоять кадри, розповість ця стаття.

 
Бюджетный вариант элитного смартфона
Аналитика
07.06.2018 23:26

Линейка Redmi китайских смартфонов Xiaomi стала открытием для любителей подобной техники, особенно тем, кто не может позволить себе дорогостоящие аппараты. Note 5a не стал исключением, а только подтвердил статус бюджетной альтернативы. Стоимость данного смартфона варьируется вокруг 120 долларов, что не сильно ударит по карману. Такая доступная модель обладает очень хорошим соотношением цены к качеству, что объясняет свою популярность среди пользователей.

 
Составление брачного договора у адвоката
Аналитика
07.06.2018 23:23

Брачный договор

Ответственный подход к созданию супружеского союза гарантирует удачный долголетний брак. Одним из новомодных веяний, которое позволяет обезопасить себя и своего будущего «партнера по жизни» от ненужных ошибок и проблем в будущем, является решение о составлении брачного договора. Это выступает гарантом для каждой стороны и позволяет быть им уверенными в том, что в случае расторжения брака, они не столкнутся с дополнительными проблемами и переживаниями по поводу раздела имущества, указанного в контракте.

 
Ємності для підприємств: особливості
Аналитика
05.06.2018 23:06

Майже кожна галузь промисловості користується спеціальними накопичувальними судинами і зберігає в таких ємностях тривалий час як рідкі, так і сипучі матеріали. Залежно від місця розташування резервуара на об'єкті, хімічних і фізичних показників зберігається середовища виробники виготовляють різного типу судини.

 
Переваги вантажоперевезень
Аналитика
04.06.2018 23:37

Багато з нас хоч раз в житті стикалися з необхідністю щось кудись перевести. Можливо, це був переїзд з однієї квартири на іншу. Купівля нових меблів або побутової техніки. Можливо, у вас ремонт або будівництво і вам потрібна була доставка матеріалів. Багатьом доводилося вивозити речі або меблі на дачу. А може, вам потрібно було перевести дерева, кущі та квіти для облаштування саду вашої мрії. Цей список можна продовжувати до нескінченності.

 
Дерев'яні сходи: переваги
Аналитика
04.06.2018 22:40

Дерев'яні і металеві сходи найбільш популярні і затребувані для розміщення в заміських і міських будинках, багаторівневих квартирах. Якщо говорити про переваги кожного з цих матеріалів, потрібно відзначити, що їх і той, і інший мають достатньо! Але сьогодні мова піде про дерев'яні конструкції.

 
Як працює бойлер
Аналитика
03.06.2018 11:13

Потрапляючи в бак, вода нагрівається до заданої температури, після чого термостат відключає нагрівач. Потрібну температуру можна встановити. У самих недорогих і простих моделях на панелі не встановлюється точне значення в градусах - обмежуються символічними зображеннями, які дають зрозуміти градацію від "холодно" до "гаряче". Якщо бойлер дорожче, то найчастіше електронна система управління вже дозволяє встановлювати температуру з точністю до 1-2 градуси. Ще дорожче обійдуться прилади з можливістю програмування температури нагріву в залежності від часу.

 
Особливості прозорого лаку для металу
Аналитика
03.06.2018 11:05

Незважаючи на те, що метал є міцним і довговічним матеріалом, його поверхня все ж потребує захисту. Від часу і негоди вона може втратити свій бездоганний вигляд, тому варто подбати про те, щоб покрити виріб спеціальним лаком.

 
Післядрукарська обробка візиток
Аналитика
03.06.2018 10:24

Для того, щоб досить успішно розвивати свій бізнес і отримувати від нього певну як моральну, так і матеріальну вигоду, необхідно, щоб у вас завжди під рукою була візитна картка. Причому, як показує практика, важливу роль в успішному просуванні товарів і послуг, грає той факт, чи є подібна картка оригінальною.

 
Страница 1 из 649

kurs dnja 99