Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Интернет-газета Курс Дня
Кейтеринг – выездное мероприятие
Аналитика
19.04.2018 21:51

Promotion

 
Как перевести деньги с Украины в Россию: 5 лучших способов
Аналитика
18.04.2018 22:59

В последние три-четыре года существенно сократилось число способов, используемых при передаче денежных средств с территории Украины в Российскую Федерацию. Сейчас, чтобы осуществить подобную операцию, требуется более глубокое знание всех процессов.

 
Павло Барбул: біографія
Аналитика
18.04.2018 11:25

Павло Барбул - керівник однієї з найбільших державних компаній-спецекспортерів «Спецтехноекспорт» (одне з підприємств держконцерну Укроборонпром).

 
Якісне просування сайтів - запорука успіху!
Аналитика
16.04.2018 16:21

Якісне просування сайтів збільшує аудиторію, кількість потенційних клієнтів, розширити бізнес. Сео-оптимізація буває двох видів: внутрішня і зовнішня. Не можна нехтувати жодним з них, адже будь-яка з них є необхідним елементом розкрутки сайту.

 
Куди інвестувати в 2018 році?
Аналитика
16.04.2018 15:08

При прийнятті рішення про інвестування слід пам'ятати про основні правила інвестування.

 
У яких сферах необхідна розробка сайтів?
Аналитика
16.04.2018 14:41

У сучасному світі ми на кожному кроці чуємо, для всіх сфер сьогодні потрібен сайт. В іншому випадку у не вийде потоку клієнтів і прибутку. Для кожного напряму важливо не просто зробити сайт, а також підібрати правильний варіант. Коли правильно обрана стратегія, клієнт отримає потрібний результат, не переплачуючи за зайві послуги.

 
Переваги кованих дисків
Аналитика
16.04.2018 13:57

Напевно, багато хто чув про те, що ковані колеса - це дуже добре. Але далеко не всі знають, в чому саме переваги кованих дисків перед литими або сталевими колесами. Спробуємо розібратися - коротко і по справі.

 
Все для ремонту побутової техніки
Аналитика
16.04.2018 12:06

Сьогодні жоден будинок, квартиру або офіс неможливо уявити без численної побутової техніки. Пилососи, посудомийки, пральні машини, телевізори, мультиварки, кухонні комбайни - є незамінними помічниками на кухні, в прибиранні та просто комфортному дозвіллі.

 
Навіщо потрібне селфі-дзеркало?
Аналитика
16.04.2018 11:45

Селфі-дзеркало - це інтерактивне обладнання для любителів селфі, що дозволяє фотографуватися в повний зріст, не відволікаючись на об'єктив смартфона. На фотографії людина вийде точно таким, яким би він себе побачив на відображенні в дзеркалі.

 
Правила поведінки на співбесіді
Аналитика
16.04.2018 09:38

Отримання заповітної посади безпосередньо залежить від того, яке враження справить кандидат на роботодавця. Незважаючи на правильність складання та інформативність резюме, воно не зможе показати всіх якостей претендента, скільки особиста бесіда. Роботодавці провели безліч інтерв'ю тому можуть безпомилково визначити перспективного працівника. Тому претендентам необхідно ретельно підготуватися до одного з найважливіших розмову в їх житті.

 
Що потрібно знати при купівлі квартири в новобудові Львова?
Аналитика
14.04.2018 09:36

Подбати про прекрасне майбутнє потрібно в теперішньому часі. Купуючи житло в новому, можливо ще не збудованому, будинку, люди ризикують перш за все, великою сумою грошей. Щоб уникнути цього, необхідно дуже уважно вивчити безліч чинників.

 
Ризики покупки квартири, отриманої у спадщину
Аналитика
14.04.2018 09:35

Угоди з купівлі квартири, отриманої у спадщину, пов'язані з небезпекою для майбутнього власника житла. Якщо раптово з'являться нові спадкоємці та заявлять про свої права, суд може оскаржити угоду та постановити повернути придбане майно. Через це покупці намагаються уникати наслідного житла та вважають за краще купувати квартири, отримані у власність шляхом купівлі-продажу. Однак при розумному підході та дотриманні певних заходів безпеки ризик угод зі спадщиною значно знижується.

 
Бізнес план ферми
Аналитика
12.04.2018 23:35

Ферма, як бізнес в галузі сільського господарства, завжди популярний у населення. Необхідно визнати, що протягом тривалого часу лише мала кількість фермерів і підприємців вело бізнес за допомогою бізнес-плану. В основному тільки найпрогресивніші і сучасні бізнесмени перед покупкою стада або перед початком реалізації проекту використовували математичні розрахунки для попередньої оцінки економічної ефективності передбачуваних інвестицій.

 
Красиво, оригинально и выгодно – узнай цену на полотно для натяжного потолка
Аналитика
11.04.2018 15:31

Ремонт всегда затратное дело. Стройматериал, конечно, можно приобрести оптом, набрать сразу для всех этапов. Но, вот как быть с оплатой работы, особенно такой профессиональной, как установка натяжного потолка? От каких факторов зависит цена на полотно для натяжного потолка?

 
Как грамотно выполнить промышленное освещение
Аналитика
11.04.2018 15:27

На сегодняшний день владельцы торговых и производственных предприятий по всему миру занимаются модернизацией старых осветительных систем.

 
Как придать товарный вид полиграфическим изделиям
Аналитика
11.04.2018 15:24

Работа сотрудников типографии над печатной продукцией не заканчивается после выполнения печати.

 
Особенности современных форматно-раскроечных станков
Аналитика
11.04.2018 15:22

Форматно-раскроечные станки – особые агрегаты, используемые для выполнения продольного и поперечного раскроя разных материалов. Они получили большую популярность в мебельной промышленности, в столярных мастерских и так далее. Но эффективность выполнения подобных процессов полностью зависит от того, насколько качественные станки будут использоваться.

 
Як вибрати якісні шини?
Аналитика
09.04.2018 11:45

Для автомобілів слід вибирати якісні шини. У продажу є величезний вибір якісних шин різних виробників. Для автомобілів необхідні швидкісні, зимові, літні шини. Зимові шини забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям. Шини зберігають властивості при найнижчих температурах. Для автомобіля необхідно підбирати безпечні шини, що забезпечують відмінну прохідність автомобіля.

 
Стеновые панели и ступени из искусственного камня
Аналитика
05.04.2018 18:34

Царское оформление помещений – это монолитные каменные плиты из малахита, янтаря, гранита, мрамора. Фундаменты современных зданий не рассчитаны на столь весомую отделку, но камень в интерьере всегда в тренде. Преимущество камня заключается в:

 
Будинки швидкого спорудження - каркасна технологія будівництва
Аналитика
05.04.2018 16:21

Як на будівництво будинку дивиться більшість людей? Ви правильно скажіть, що як на дуже довгостроковий проект з великою вартістю. Будівництво за класичною кам'яної технології не викличе труднощів хіба що у забезпечених людей. Але є й інші мінуси - таке підприємство пов'язане з шумом, величезними купами сміття і тривалими термінами робіт, в більшості випадків це саме так, але завдяки використанню сучасних технологій будівництво може виглядати по-іншому. У цій статті говориться як про каркасно-щитову технологію, яку використовують для самостійної складання каркасів на будівельного майданчика, так і про готові заводські панелі, які привозять на будівництво.

 
Страница 1 из 644

kurs dnja 99