Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook
Кредиты / Ссуды и Депозиты / Вклады
Які очевидні переваги мають онлайн кредити на карту?
21.03.2019 23:12

Є багато причин, які спонукають клієнтів брати онлайн кредити на карту. Що сприяє тому, що клієнти часто приймають рішення скористатися саме цим видом кредиту?

 
Який вибрати вбудований холодильник?
15.12.2018 17:55

Пройшли ті часи, коли до холодильників не висувалося жодних естетичних вимог. Для споживача було головним, щоб побутова техніка виконувала свої основні функції, все інше - другорядне.

 
Особливості споживчого кредитування
22.11.2017 22:48

Одним з найбільш поширених термінів в сфері фінансів є кредит. З кожним роком до допомоги банків і інших МФО вдається все більше людей. У наш час існує широкий асортимент різновидів кредитування. Найбільш затребуваним серед населення є споживчий кредит.

 
Кредит: брати чи не брати
22.11.2017 21:43

Основна мета покупки в кредит - це не отримання матеріальної вигоди, а придбання товару або послуги саме в той момент, коли це терміново необхідно. Що вигідно купувати в кредит? Купівля за допомогою кредиту може бути вигідною тільки в тому випадку, якщо вона є інвестиційною. Що таке інвестиційна покупка?

 
Кредити онлайн: переваги та особливості
29.04.2017 21:26

Сьогодні, в століття прогресивних технологій, досить розвинені всі онлайн сервіси. Багато компаній надають можливість виробляти замовлення різних товарів і послуг за допомогою Інтернету. Для того щоб зробити дані замовлення, достатньо всього лише звернутися за допомогою до представників інтернет-компаній і просто замовити той чи інший товар або послугу.

 
Переваги отримання онлайн мікропозик
23.04.2017 22:30

З появою на ринку кредитування мікрофінансових організацій (МФО) отримати грошові кошти в борг стало значно простіше. Тепер не потрібно просити потрібну суму у друзів і родичів, досить зайти в інтернет і отримати гроші, всього лише оформивши заявку на позику в онлайн-режимі.

 
Які основні переваги отримання позики онлайн?
05.04.2017 01:32

У міру розвитку сучасних технологій в загальному і інтернету зокрема, сучасним людям стали доступні можливості, про які порівняно недавно не доводилося навіть мріяти. Однією з таких можливостей цілком справедливо можна назвати отримання позики через інтернет.

 
Секрети правильної кредитної позики
31.03.2017 18:06

Вступ в кредитні відносини - економічна операція, що дозволяє швидко отримати бажані матеріальні цінності або велику суму грошей на умовах поступової виплати боргу. Однак не обходиться без підводних каменів, через які люди істотно переплачують і виявляються в значному мінусі. Щоб не потрапити в неприємності, слід позбутися будь-якого невігластва в цій темі.

 
Кредит без відмови
23.03.2017 17:40

Наприклад, ви вирішили вперше взяти кредит. Природно, вам потрібна впевненість, що час не буде витрачено даремно простими бродіння по банкам. Надія і віра в те, що хоч хтось, та погодиться, видати вам кредит - це не погано, але набагато важливіше реальність. Все, що необхідно - це дотримуватися елементарних правил. Саме тоді ймовірність отримання кредиту стає на порядок вище. Розглянемо перелік дій, які потрібно виконати до того, як буде подана заявка на кредит.

 
Новые правила кредитования: кто останется в выигрыше?
11.03.2017 14:35

Этот год принесет кардинальные финансовые изменения, которые коснуться рынка кредитования. Экономический кризис продолжается, а это оказывает влияние на снижение активности на рынке кредитования. Возможно, ситуацию сможет улучшить ноябрьский закон О потребительском кредитовании. Сегодня многие потребители не могут получить кредит из-за отказа банков. Последние, в свою очередь, просто-напросто боятся разорения, так как многие заемщики не могут вернуть полученные кредитные средства. Заемщики надеются, что ситуация не ужесточиться, так как получить кредит невозможно без строгих и долгих процедур проверки.

 
Правила оформлення автомобіля в кредит
26.02.2017 11:49

Сьогодні послугу автокредитування не пропонують хіба що рідкісні банки. Кожен, хто мріє придбати авто в кредит, замислюється, з чого почати? Якщо вже є визначеність з моделлю автомобіля, який хочете купити, то слідувати можна одним із шляхів.

 
Авто в кредит - особливості покупки
26.02.2017 11:36

Сучасний ритм життя відрізняється особливою швидкістю. Практично все зараз потрібно робити значно швидше і ефективніше. Починаючи від зборів на роботу і закінчуючи читанням книг. А якщо людина зволікає і спізнюється, то його тепер за це можуть навіть звільнити з роботи. Чомусь відразу згадується переповнений людьми автобус, велика частина з яких страшно спізнюється на роботу. І щоб не трястися кожен день в такому і не бачити розлючені особи спізнюються, деякі люди купують автомобіль.

 
Кредит наличными
16.02.2017 17:11
В последнее время у населения Украины и других государств возникает все большая необходимость в денежных средствах.
 
Кредит без довідки та поручителів
16.02.2017 14:00

Всі банки розраховують програм з кредитування різних типів позичальників. Одні клієнти без проблем можуть надати документи (довідка про доходи) без будь-яких проблем, у інших людей це викликає значні труднощі. Найчастіше трапляється, що для отримання довідки про доходи необхідно час, якого у людини немає, а гроші потрібні вже зараз. З огляду на такі обставини, банк пропонує вузько споживчі позики для своїх клієнтів, без поручителів і будь-яких довідок.

 
Як отримати кредит-онлайн
08.02.2017 17:20

У століття Всесвітньої мережі онлайн-можливості досягли і банківської сфери. Можна не тільки оплачувати рахунки за допомогою інтернету, але і полегшити собі отримання позики.

 
Як взяти кредит. Прості правила
06.02.2017 00:31

Ми живемо в світі, де повно спокус. Наука йде вперед і природно з нею крокують всі галузі промисловості. Йдете по вулиці, будете в магазині або в іншому закладі, і не можна не помітити реклами, рекламних роликів, які так і манять до себе: «купи то, купи це». А як же не хочеться його купити, якщо в цьому вже виникла потреба. Так як придбати бажаний товар, коли немає грошей? Все дуже просто. Для цього є кредити. Їх можна отримати в будь-якому банку, який вам сподобався і підходить по процентній ставці при поверненні кредиту.

 
Швидкі позики
02.02.2017 20:22

Сучасний кредитний ринок рясніє так званими «швидкими позиками». Під швидкою позикою розуміють, як правило, надання грошових коштів на короткостроковий період. Особливістю швидкого кредиту є його терміновість, як правило, термін такої позики варіюється від місяця до півроку, невеликий кредитний ліміт і легкий спосіб оформлення.

 
Какие преимущества у услуги займ онлайн?
27.01.2017 19:02

Онлайн-кредит - современное решение временных финансовых трудностей. Вам не нужно собирать пакет документов, посещать отделение компании, предоставлять залог. Вы получаете деньги, не выходя из дома, благодаря чему экономите время и силы. Оформить заявку можно в любом месте, где есть интернет. При положительном ответе деньги поступают на счет практически мгновенно.

 
Преимущества долгосрочных займов онлайн
21.01.2017 21:16

Интернет пестрит объявлениями о займах. Возможно из-за конкуренции, микрофинансовые организации стараются предложить более выгодные условия. В последнее время  в интернете довольно просто   найти объявления  о долгосрочных займах.  Для этого существуют специальные сайты, на которых можно заполнить заявку сразу в несколько МФО.

 
Мікрокредитування і його основні переваги
20.01.2017 00:26

Мікрокредитування - один із сучасних способів миттєво поліпшити свій фінансовий стан. Ситуації, в яких терміново може знадобитися певна сума грошей, досить часто зустрічаються в житті сучасної людини. Популярність термінових грошових позик обумовлена ​​декількома важливими перевагами.

 
Страница 1 из 31

kurs dnja 99