Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Кредит: брати чи не брати

Автор: Vladislav
22.11.2017 21:43

Основна мета покупки в кредит - це не отримання матеріальної вигоди, а придбання товару або послуги саме в той момент, коли це терміново необхідно. Що вигідно купувати в кредит? Купівля за допомогою кредиту може бути вигідною тільки в тому випадку, якщо вона є інвестиційною. Що таке інвестиційна покупка?

Це може бути придбання об'єктів нерухомості, які за період дії кредиту не тільки не втратять своєї вартості, а й виростуть в ціні. До інвестиційному вкладенню коштів можна віднести і покупку автомобіля, призначеного для роботи, наприклад, для приватних чи вантажних перевезень. Все інше - за готівку?

За статистикою, всі види споживчих товарів, куплені в кредит, на момент погашення позики втрачають приблизно 50% своєї початкової вартості. А якщо врахувати ще відсотки і комісії, сплачені банку, стає ясно, що покупка в кредит - справа вельми витратна. І все ж потрібен кредит... Ось тут https://www.segodnya.ua/economics.html можна почитати більше інформації про фінанси.

Перед тим як взяти кредит, підрахуйте майбутні по ньому щомісячні витрати. Подумайте, наскільки і в чому вам доведеться обмежити ваш сімейний бюджет.

Споживчий кредит, виплати за яким складуть понад чверть вашого бюджету, погасити буде вкрай складно. Але, якщо ви все ж вирішили взяти позику в банку, розраховуйте свої можливості, орієнтуючись на свої нинішні, а не на майбутні фінансові доходи.

За останні двадцять років була створена цілком розвинена кредитна система, яка сьогодні успішно функціонує. Однак на сьогоднішній день система все ж неідеальна, тому потрібно продовжувати вдосконалювати кредитування фізичних осіб, а також розробляти нові програми для підвищення доступності всіляких кредитів для населення.

Багато великих банків прагнуть якомога більше знизити процентні ставки, і в той же час збільшити термін користування отриманими позиковими коштами. Ці заходи в післякризовий час вже дали позитивні результати, і завдяки простоті процедури отримання, споживчі кредити, які громадяни брали і беруть для задоволення власних потреб (покупки автомобіля, квартири, побутової техніки), стали дуже затребуваними.

Найбільш популярною програмою в кредитній системі є експрес кредитування, яке значно збільшує валова кількість всіх наданих кредитів. Однак ці кредитні програми вимагають удосконалення, оскільки через те, що для оформлення кредиту потрібен мінімальний пакет документів, а рішення приймається в стислі терміни, нерідкі випадки, коли багато позичальників згодом не повертають кошти.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99