Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Кредит: брати чи не брати

Автор: Vladislav
22.11.2017 21:43

Основна мета покупки в кредит - це не отримання матеріальної вигоди, а придбання товару або послуги саме в той момент, коли це терміново необхідно. Що вигідно купувати в кредит? Купівля за допомогою кредиту може бути вигідною тільки в тому випадку, якщо вона є інвестиційною. Що таке інвестиційна покупка?

Це може бути придбання об'єктів нерухомості, які за період дії кредиту не тільки не втратять своєї вартості, а й виростуть в ціні. До інвестиційному вкладенню коштів можна віднести і покупку автомобіля, призначеного для роботи, наприклад, для приватних чи вантажних перевезень. Все інше - за готівку?

За статистикою, всі види споживчих товарів, куплені в кредит, на момент погашення позики втрачають приблизно 50% своєї початкової вартості. А якщо врахувати ще відсотки і комісії, сплачені банку, стає ясно, що покупка в кредит - справа вельми витратна. І все ж потрібен кредит... Ось тут https://www.segodnya.ua/economics.html можна почитати більше інформації про фінанси.

Перед тим як взяти кредит, підрахуйте майбутні по ньому щомісячні витрати. Подумайте, наскільки і в чому вам доведеться обмежити ваш сімейний бюджет.

Споживчий кредит, виплати за яким складуть понад чверть вашого бюджету, погасити буде вкрай складно. Але, якщо ви все ж вирішили взяти позику в банку, розраховуйте свої можливості, орієнтуючись на свої нинішні, а не на майбутні фінансові доходи.

За останні двадцять років була створена цілком розвинена кредитна система, яка сьогодні успішно функціонує. Однак на сьогоднішній день система все ж неідеальна, тому потрібно продовжувати вдосконалювати кредитування фізичних осіб, а також розробляти нові програми для підвищення доступності всіляких кредитів для населення.

Багато великих банків прагнуть якомога більше знизити процентні ставки, і в той же час збільшити термін користування отриманими позиковими коштами. Ці заходи в післякризовий час вже дали позитивні результати, і завдяки простоті процедури отримання, споживчі кредити, які громадяни брали і беруть для задоволення власних потреб (покупки автомобіля, квартири, побутової техніки), стали дуже затребуваними.

Найбільш популярною програмою в кредитній системі є експрес кредитування, яке значно збільшує валова кількість всіх наданих кредитів. Однак ці кредитні програми вимагають удосконалення, оскільки через те, що для оформлення кредиту потрібен мінімальний пакет документів, а рішення приймається в стислі терміни, нерідкі випадки, коли багато позичальників згодом не повертають кошти.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99