Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Кредит без відмови

Автор: Vladislav
23.03.2017 17:40

Наприклад, ви вирішили вперше взяти кредит. Природно, вам потрібна впевненість, що час не буде витрачено даремно простими бродіння по банкам. Надія і віра в те, що хоч хтось, та погодиться, видати вам кредит - це не погано, але набагато важливіше реальність. Все, що необхідно - це дотримуватися елементарних правил. Саме тоді ймовірність отримання кредиту стає на порядок вище. Розглянемо перелік дій, які потрібно виконати до того, як буде подана заявка на кредит.

 

Перше - необхідно написати список з назвами банків, яким ви довіряєте. В ідеалі, це може бути той банк, де ви вже обслуговує, і, можливо, не перший рік. Наприклад, той, де ви маєте депозит чи іншого виду внесок. З метою економії часу, варто перевірити вимоги висуваються банком до кредитної установи. Зробити це можна просто і швидко на сайті необхідного банку. Якщо трапилося так, що з якихось причин ваша персона не відповідає хоча б одній вимозі, то не варто витрачати свій час на звернення до цей банк. Хіба що там ви є старим клієнтом, тільки в цьому випадку для вас можуть зробити виняток.

Друге. Перебуваючи на сайті обраного банку, відразу виберіть кредитний продукт, за потрібне саме вам. Можливо, необхідний кредит готівкою, або кредитна карта, а може автокредит або іпотека. Зробивши остаточний вибір, ознайомтеся зі списком документів, необхідних банком для ретельної перевірки вашої матеріальної плато спроможності. Якщо виникає нерозуміння з яких-небудь питань, варто записати їх перелік для того, що б не забути і уточнити неясності у співробітників банку, оскільки вельми часто на сайтах вся інформація надається, в основному, банківськими термінами. Тому, найімовірніше, питання будуть виникати.

Перед тим, як йти в банк заздалегідь зберіть весь пакет документів необхідних для кредиту з поручителем, якщо в цьому є необхідність. Також потрібно мати документи на самого поручителя.

Для візиту в банк знайдіть в своєму графіку пару трійку годин, оскільки там можуть бути черги і швидка подача заявки, на яку ви розраховували, може зірватися.

Зробивши всі вищеописані кроки і слідуючи інструкціям банківського співробітника, ви зможете заощадити свій час і значно збільшити ймовірність отримання необхідного, саме вам, виду кредиту.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99