Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Кредит без відмови

Автор: Vladislav
23.03.2017 17:40

Наприклад, ви вирішили вперше взяти кредит. Природно, вам потрібна впевненість, що час не буде витрачено даремно простими бродіння по банкам. Надія і віра в те, що хоч хтось, та погодиться, видати вам кредит - це не погано, але набагато важливіше реальність. Все, що необхідно - це дотримуватися елементарних правил. Саме тоді ймовірність отримання кредиту стає на порядок вище. Розглянемо перелік дій, які потрібно виконати до того, як буде подана заявка на кредит.

Перше - необхідно написати список з назвами банків, яким ви довіряєте. В ідеалі, це може бути той банк, де ви вже обслуговує, і, можливо, не перший рік. Наприклад, той, де ви маєте депозит чи іншого виду внесок. З метою економії часу, варто перевірити вимоги висуваються банком до кредитної установи. Зробити це можна просто і швидко на сайті необхідного банку. Якщо трапилося так, що з якихось причин ваша персона не відповідає хоча б одній вимозі, то не варто витрачати свій час на звернення до цей банк. Хіба що там ви є старим клієнтом, тільки в цьому випадку для вас можуть зробити виняток.

На сайті манибум доступні для оформлення строкові вклади під високий відсоток на найвигідніших умовах для кожного клієнта.

Друге. Перебуваючи на сайті обраного банку, відразу виберіть кредитний продукт, за потрібне саме вам. Можливо, необхідний кредит готівкою, або кредитна карта, а може автокредит або іпотека. Зробивши остаточний вибір, ознайомтеся зі списком документів, необхідних банком для ретельної перевірки вашої матеріальної плато спроможності. Якщо виникає нерозуміння з яких-небудь питань, варто записати їх перелік для того, що б не забути і уточнити неясності у співробітників банку, оскільки вельми часто на сайтах вся інформація надається, в основному, банківськими термінами. Тому, найімовірніше, питання будуть виникати.

Перед тим, як йти в банк заздалегідь зберіть весь пакет документів необхідних для кредиту з поручителем, якщо в цьому є необхідність. Також потрібно мати документи на самого поручителя.

Для візиту в банк знайдіть в своєму графіку пару трійку годин, оскільки там можуть бути черги і швидка подача заявки, на яку ви розраховували, може зірватися.

Зробивши всі вищеописані кроки і слідуючи інструкціям банківського співробітника, ви зможете заощадити свій час і значно збільшити ймовірність отримання необхідного, саме вам, виду кредиту.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99