Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Правила оформлення автомобіля в кредит

Автор: Vladislav
26.02.2017 11:49

Сьогодні послугу автокредитування не пропонують хіба що рідкісні банки. Кожен, хто мріє придбати авто в кредит, замислюється, з чого почати? Якщо вже є визначеність з моделлю автомобіля, який хочете купити, то слідувати можна одним із шляхів.

Перший - оформлення покупки машини на умовах, запропонованих в автосалоні.

Другий варіант - пошук банківської установи, який надасть кошти під придбання цікавить моделі. Самостійно знайти кредитна установа можна через інтернет, там же можна подати заявку. Всього за кілька хвилин кредитна установа надасть відповідь по анкеті: позитивний або відмову. Також можна звернутися в офіс будь-якого кредитного установи і отримати повну консультацію про пакети послуг і вибрати відповідний.

Після вибору кредитного продукту потрібно визначитися з графіком погашення позики. Необхідно розрахувати приблизну суму, яка залишається після погашення всіх заборгованостей і витрат, наприклад, за кредитами в інші банки, освітні послуги, оплату податків і ін. Деякі фінансові установи пропонують на вибір дві системи погашення заборгованості.

Між іншим, на сайті comfortdrive.com.ua ви можете придбати окуляри для безпечного водіння за найкращими цінами.

Перша, це внесення аннуітентних платежів, тобто рівного розміру щомісяця. Друга схема передбачає розрахунок в перші місяці найбільшими сумами, а далі - у порядку спадання.

Після збору пакету документів можна звертатися в банк з анкетою. Ряд банків практикують преодобренное рішення. Тобто ви подаєте заявку через інтернет, а звертаєтеся за отриманням грошей і з документами безпосередньо в офіс банку. Також можливе перерахування коштів безготівковим платежем на рахунок автосалону. У деяких банках отримати кредит на авто можна в рамках споживчого кредиту або оформити заставу на авто і надати мінімум документів: паспорт громадянина Росії і техпаспорт. На розгляд заявки і надання кредитних коштів за такою програмою йде зазвичай не більше двох днів.

Подібна спрощена система надання кредиту передбачає більш високі ставки і менший термін кредитування. При отриманні позики на таких умовах бажано уважно вивчити спочатку договір. Також потрібно звернути увагу на те, за яких обставин може підвищуватися ставка і в які терміни. В угоді часто прописують, що банк має право змінити умови на власний розсуд.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99