Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Аналитика
Використання сонячних батарей
22.09.2016 22:32

Одним з найпопулярніших і розвинених напрямків альтернативної енергетики стала геліоенергетика, спрямована на вивчення перетворення прямого сонячного світла в енергію. Її першим загальнодоступним продуктом стали сонячні батареї. Все частіше, навіть в низько розвинених країнах, можна побачити встановлені на дахах будинків панелі, які служать джерелами електрики.

 
Успішний менеджмент довіри
22.09.2016 13:26

Успішний менеджмент довіри в системі економічних відносин знаходиться в прямій залежності від конкретних умов. Однак, можна сформулювати методи, які повинні застосовуватися в усіх випадках. Чи правомірно на перше місце варто поставити розробку систем, які приведуть до бажаних результатів.

 
Як розібратися з кризовою ситуацією?
22.09.2016 13:15

Незважаючи на важку економічну ситуацію, прибуток продовжує йти, а гроші необхідно заробити. Як розумно розібратися з кризою? Економіка говорить нам, що потрібно знизити витрати.

 
Сучасні системи управління складом
22.09.2016 13:08

Склад сучасного підприємства - це центр управління, де відбувається складування готової продукції, зберігання, облік і відвантаження продукції партнерам. Щоб підприємство могло активно вести роботу складських приміщень, мало можливість постійно вести облік продукції, а також, швидко обслуговувати всі складські операції, необхідний новий підхід, який дозволяє досягти найвищої ефективності роботи складу.

 
Навіщо потрібне туристичне страхування
18.09.2016 10:40

У зв'язку з тим, що сьогодні багато людей вважають за краще відпочивати за кордоном, з'являється необхідність туристичного страхування. Туристична страховка за кордон являє собою документ, без наявності якого турист не зможе в'їхати на територію іншої держави. Країни, які входитимуть до Шенгенської зони, обов'язково повинні мати відповідну страховку. Ця страховка називається страховка для Шенгена.

 
Квартира під офіс, чи можливо це?
18.09.2016 10:29

Можна привести багато прикладів бізнесу з нуля, який можна організувати у себе в гаражі. Але якщо у вас немає гаража і ви живете в місті, що робити? У місті багато квартир. Ось тільки на відміну від гаража вам або доведеться використовувати свою квартиру під робоче приміщення, або купувати нову. Все залежить від того, який бізнес ви хотіли б відкрити. Але на питання чи можна таке зробити однозначна відповідь - так.

 
Образ сучасного бухгалтера
17.09.2016 11:21

З інтенсивним розвитком, зростанням малих і середніх підприємств все більше й більше зростає потреба в обліку доходів і витрат, регулювання грошових потоків. Таким чином, такий фах, як бухгалтер, тривалий час залишається майже на вершині найбільш затребуваних видів діяльності. Незважаючи на те, що бухгалтерів дуже багато, складно знайти того самого професіонала, який би зміг за дві секунди, без похибок, звести дебет з кредитом.

 
Реорганізація підприємств: причини проведення
17.09.2016 11:16

Аналітика суб'єктів господарської діяльності не один раз доводила, що протягом першого року своєї діяльності багато юридичні особи припиняють своє існування. Спочатку багато хто вважає, що причиною такої ситуації є банкрутство в силу розвиненою конкуренції на ринку товарів і послуг, коли новим компаніям не просто зайняти свій сегмент ринку.

 
Автоломбард - прибутковий бізнес
17.09.2016 11:04

Відкриття автомобільного ломбарду є досить перспективною справою. Однією з причин вибрати автоломбард як ідеї для бізнесу є те, що автоломбард не вимагає ліцензії для своєї роботи, і позбавити його ліцензії неможливо в принципі.

 
Клінінг, як форма бізнесу
17.09.2016 10:43

Клінінг - сучасна, перспективна форма бізнесу. Популярність даної галузі зростає кожного дня, а все чому? Та тому, що з розвитком суспільства, з поліпшенням його рівня життя і підвищенням числа адміністративних об'єктів, створюється доброчинна основа для розвитку бізнесу-чистоти.

 
Професійне проектування об'єктів промисловості - вимоги і можливості
17.09.2016 10:30

Сенс і завдання процесу проектування - створити повний, всеосяжний опис об'єкта на технічній мові, щоб надалі його будівництво підпорядковувалося кресленнями, стандартам і нормативам. Проект можна уявити собі як модель об'єкта, складену з безлічі детальних технічних описів, креслень і планів. Будь-яке проектування це свого роду пошук компромісу між побажаннями замовника, вимогами стандартів і можливостями будівельних технологій.

 
Безпека бізнесу. Комплекс заходів
17.09.2016 10:25

Вирішення питань безпеки стосується будь-якого підприємства і будь-якої фірми, яка веде різну діяльність. Безпека також може бути різною. Коли мова йде про фінансову або юридичну безпеки, то її в змозі забезпечити співробітники фірми, які мають відповідну освіту і посаду. Якщо ж мова йде про безпеку в плані охорони, то в такому випадку за допомогою слід звертатися в спеціальні служби, які допоможуть виконати даний спектр робіт на належному рівні.

 
Депозити або купівля нерухомості: що вигідніше?
16.09.2016 18:54

Сучасні люди навчилися не тільки брати в банках кредити, а й користуватися депозитами. Але, як завжди хочеться отримувати ще більший прибуток. Починаються пошуки альтернатив банківським депозитам.

 
Вентиляція заміського будинку
14.09.2016 16:42

Раніше, для вентилювання заміського житлового будинку, як правило, використовували природну вентиляцію, що виникає за рахунок потрапляння повітря через дверні або віконні прорізи. Однак при розвитку технологій будівництва та застосуванні більш сучасних матеріалів, стало необхідним забезпечувати заміські будинки системою штучної вентиляції.

 
Бізнес ідея: відкриття юридичної агенції
13.09.2016 17:21

Кожна людина стикається з ситуаціями, які вимагають певних юридичних тонкощів. Вам можуть нахамити або образити гідність, зробити послугу, яка піддасть ваше здоров'я на небезпеку. Люди не знають своїх прав, тому не можуть відповісти на такі дії. Саме для цього існують юридичні агентства. Перш, ніж прийняти рішення, потрібно уважно задуматися про особливості даного бізнесу. Для початку потрібно вивчити ринок юридичних послуг, всі аспекти, які встають на дорозі.

 
Бізнес ідея. Відкриття офісу
13.09.2016 17:09

Перш ніж щось зробити задайте собі кілька питань: Що? Для чого? Навіщо? Чому? Саме ці питання - це відображення ваших потреб, однак, для того, щоб дізнатися, чого хочуть інші, слід уважно проаналізувати попит на ті чи інші товари та послуги. Хочете відкрити офіс, ну що ж - це відмінна ідея для бізнесу.

 
Як можна урізноманітнити свій відпочинок
13.09.2016 17:03

У кожної людини завжди є схильність до того чи іншого виду діяльності, проте не всі знають, що є то, що здатне захопити абсолютно кожного і вся справа в природі людини. Праця ніколи не буде плідною, якщо Ви займаєтеся якоюсь справою без особливого ентузіазму і бажання. Вкрай важливо вміти розслабляти і набиратися нових сил.

 
Відкриття свого прокату автомобілів
09.09.2016 15:54

Відомо, що на заході оренда автомобілів досить давно стала звичною справою. Більш того, це вже невід'ємна національна особливість Сполучених Штатів Америки і країн Європи. В Україні ж ситуація дещо інша. За останні три роки ринок автопрокату значно виріс. Якщо вірити офіційній статистиці, то сьогодні він становить близько 3000 машин. Втім, ця цифра в порівнянні з парком автомобілів для прокату на заході занадто мала.

 
Виставки та інвестори
08.09.2016 17:09

Сучасні реалії підштовхують бізнесменів шукати вигоду скрізь. Кожному б хотілося отримати власного інвестора, який буде разом з вами вірити в ваше підприємство. Після спроб взяти кредити на розвиток бізнесу - у багатьох підприємців просто опускалися руки, як тільки вони чули слова відмови.

 
Виробництво бутильованої питної води: розробка бізнес плану
04.09.2016 12:59

Не так уже й просто відкрити власне виробництво бутильованої питної води: бізнес-план повинен бути ретельно опрацьовано, як і в будь-якому іншому виді підприємницької діяльності. Бутильованої водою називають питну воду, упаковану в скляні або пластикові пляшки. Ця рідина може бути дистильованої, джерельною або мінеральної. Бутильована вода ділиться на 2 типу: газована і негазована. Розміри бутильованої води варіюються від невеликих півлітрових пляшок до великих ємностей, об'ємом 9 і більше літрів. В даний час виробництво питної води користується небувалим успіхом (особливо в межах жарких густонаселених країн).

 
Страница 1 из 278

kurs dnja 99