Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Аналитика
Оцінка земельної ділянки експертом
26.10.2016 01:00

Навіть дві сусідні ділянки можуть відрізнятися рельєфом, мікрокліматом, гідрологією, рослинністю і т.д. Тому її благоустрій та подальше озеленення повинно починатися з оцінки екологічних умов.

 
Стартапи і інвестиції в них
26.10.2016 00:55

Марк Цукерберг, Білл Гейтс і Стів Джобс і історії їх успіху стали матеріалами для хрестоматій по бізнесу. Багато людей стали шукати відповіді на запитання, як вкласти гроші в проекти і отримувати надприбуток і як утриматися на гребені хвилі і вкласти інвестиції в успішний стартап.

 
Новачкам бухгалтерської сфери
25.10.2016 15:16

Бухгалтерія, а також її послуги - це, щось на кшталт специфічної області. Адже і досвідченого бухгалтера іноді відвідує думка про те, що він десь припустився помилки. Законодавство забезпечило ринок всім, чим тільки можна, тільки б ми відчували себе невпевнено. Кожен бухгалтер виконує будь-які помилки, навіть маючи за плечима величезний досвід, що вже тоді говорити про новачків даної сфери? В даному матеріалі ви знайдете деякі керівництва, які дадуть можливість скоротити ризик тих чи інших операцій, пов'язаних з бухгалтерською документацією.

 
Бухгалтерський супровід
25.10.2016 15:10

Будь-якій організації, потрібен кваліфікований бухгалтер. І не обов'язково мати постійного співробітника в штаті для виконання бухгалтерського супроводу.

Є також можливість скористатися послугами стороннього фахівця, який працює відразу для декількох організацій і індивідуальних підприємців в області бухгалтерії.

 
Особливості оподаткування в Швейцарії
25.10.2016 14:33

Податки - це один з основних джерел доходів держави. Але крім цього, податки можуть бути ще й потужним інструментом регулювання економіки окремо взятої країни. Яскравим прикладом є система оподаткування Швейцарії.

 
Класифікація радіаторів для опалення житлових приміщень
24.10.2016 14:07

Кожен раз, приймаючи гостей, потрібно пам'ятати, що вони будуть звертати увагу не тільки на якість ремонту. У квартирі може бути дуже красиво, але в той же час дуже холодно. В такий час на допомогу приходять сучасні сталеві радіатори в кімнатах.

 
Професія бухгалтера завжди в моді
14.10.2016 02:38

Швидше за все, ніколи не вийде з популярності на ринку праці професія бухгалтера і завжди буде затребувана у всіх країнах світу. Тому людина, яка вивчився і придбав таку спеціальність, може бути впевнений, що ніколи не залишиться без роботи, і буде мати перспективу росту в своїй кар'єрі. Така затребуваність пояснюється тим, що такі фахівці завжди необхідні і в будь-якій ситуації, незалежно від будь-якої ситуації в країні, навіть при зміні законів, і кризи в економіці. Звичайно, при виборі такої важливої ​​професії, обов'язково важливо розуміти, з чим вам доведеться зіткнутися в даній спеціальності діянь.

 
Як грамотно рекламувати свої послуги
14.10.2016 02:32

Починаючи власний бізнес, чимало важливу роль відіграє правильна реклама товарів або послуг, які надаватиме ваша компанія. Адже в першу чергу успіх підприємства залежить саме від рекламного пропозиції. Тому не слід ставитися до цього питання халатно і бездумно. Необхідно виконати велику роботу, щоб забезпечити високий попит з боку суспільства.

 
Еквайринг: що це таке і для чого він потрібен
13.10.2016 20:01

Коли у людини є свій бізнес, то його головною метою є отримання оплати за надані послуги або продаж товару. Але не завжди у покупців є гроші з собою. Тому більшість розплачуються за допомогою банківських карт. Для тогощоб була можливість розплачуватися картами, продавець повинен встановити термінал для оплати (POS-термінал) або імпринтер. Ця послуга називається еквайрингом.

 
Який бізнес зараз актуальний?
13.10.2016 19:53

Перед тим як почати свою власну справу, відкрити бізнес, людина замислюється про актуальність обраного напрямку. Питань безліч: чи буде бізнес успішним, чи дійсно можна досягти високого заробітку.

 
Ази працевлаштування
12.10.2016 19:34

Не залежно від того, є у Вас досвід пошуку роботи, або ж Ви освоюєте цей процес вперше, кожного разу його доводиться починати з чистого аркуша. Це пов'язано з тим, що зміни на ринку праці відбуваються постійно, а з ними змінюються і вимоги до претендентів.

 
Сайт-візитка для малого бізнесу
04.10.2016 09:45

Заявити про свою діяльність в області малого бізнесу в інтернеті найзручніше через сайт-візитку. Він буде інформувати потенційних покупців про ваших контактах, товари, пропозиції, сфері діяльності. Навіть крихітний бізнес корисно представити у вигляді інтернет-ресурсу.

 
Моя затишна кухня
04.10.2016 09:41

Будь-яка хороша господиня, яка проводить на кухні більше трьох годин в день, мріє облаштувати кухню, щоб на 10-12 метрах вмістилося все необхідне, і до того ж все було затишно, зручно і красиво. Зараз взагалі не проблема придумати або вибрати дизайн своєї майбутньої кухні, головне зрозуміти, що хоче сама господиня і вже, потім здійснити все задумане. Все можна зробити максимально швидко і при цьому вкласти мінімум коштів.

 
Вибір місця роботи - перший крок самореалізації майбутніх кадрів
30.09.2016 10:52

Роки навчання у вищому навчальному закладі не повинні пройти безслідно. З дипломом в руках і оптимістичним поглядом у майбутнє сотні дорослих людей щодня приступають до пошуку відповідного місця роботи, щоб себе забезпечити і принести користь людям. В ідеалі посаду відповідає рівню освіти і компетентності, але не завжди виходить з першого разу вступити на службу саме в ту організацію, в яку хочеться.

 
Алгоритм підбору персоналу
30.09.2016 10:41

Чим вища і престижніша посада, тим більше претендентів і складніший вибір. Дефіцит робочої сили відчувається «на землі», в робітничих професіях і на місцях, які не потребують додаткової підготовки. На прикладі лінійного персоналу роздрібної торгівлі розберемо складності і етапи підбору команди для ефективної роботи магазину.

 
Професійний підбір кадрів для виробництва
30.09.2016 10:29

У кризові часи багато роботодавців позбавляються від «зайвих» співробітників, які починають пошук нової роботи. Такі люди розсилають свої дані в різні компанії, які друкують інформацію про вакансії. Переважна кількість подібних фірм не в змозі обробити отриману інформацію. Тому вони звертаються за допомогою в консалтингові агентства. Ці фірми можуть ретельно перевірити претендента на роботу і з безлічі відібрати потрібних співробітників.

 
Етапи проведення комерційних угод
28.09.2016 19:54

У комерційній роботі потрібно розібрати основні етапи проведення угод. Давайте розглянемо основні моменти, які дозволять проводити угоди більш ефективно.

 
Використання сонячних батарей
22.09.2016 22:32

Одним з найпопулярніших і розвинених напрямків альтернативної енергетики стала геліоенергетика, спрямована на вивчення перетворення прямого сонячного світла в енергію. Її першим загальнодоступним продуктом стали сонячні батареї. Все частіше, навіть в низько розвинених країнах, можна побачити встановлені на дахах будинків панелі, які служать джерелами електрики.

 
Успішний менеджмент довіри
22.09.2016 13:26

Успішний менеджмент довіри в системі економічних відносин знаходиться в прямій залежності від конкретних умов. Однак, можна сформулювати методи, які повинні застосовуватися в усіх випадках. Чи правомірно на перше місце варто поставити розробку систем, які приведуть до бажаних результатів.

 
Як розібратися з кризовою ситуацією?
22.09.2016 13:15

Незважаючи на важку економічну ситуацію, прибуток продовжує йти, а гроші необхідно заробити. Як розумно розібратися з кризою? Економіка говорить нам, що потрібно знизити витрати.

 
Страница 1 из 279

kurs dnja 99