Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Аналитика
Як продавати повітря?
26.06.2016 12:13

Нові бізнес-ідеї виникають один за одним, як гриби після дощу. Однак чи можна отримати гроші з повітря, при цьому не напружуватися? Можна, і цьому є яскраве підтвердження.

Деякі люди стверджують, що отримати гроші від студента програма МВА набагато легше, ніж відібрати гроші у дитини. На той час, як хлопці отримують диплом, вони вже самі будуть смітити ними направо і наліво. Безперечно, далеко не всі історії викликають захоплення і похвалу оточуючих, але з цієї необхіднопознайомитися. Це розповідь про викладача, який став досить відомим.
Можна зрозуміти, як продати повітря! Адже є такий професор на ім'я Макс Базерман. Саме він щороку продає новим студентам MBА купюру в 20 доларів на порядок вище її номіналу. Що це означає?

 
Моніторинг транспорту за допомогою GPS: особливості технології
21.06.2016 08:23

Сьогодні багато фірм, на обліку яких знаходиться різний автотранспорт, впроваджують системи GPS-спостереження, що дозволяють не стільки дізнаватися місце розташування транспортних засобів, а й збирати іншу корисну інформацію. Оскільки дана технологія вважається відносно новою, давайте розберемося, навіщо потрібно стеження GPS і яка від нього може бути користь, а також з'ясуємо основні переваги установки систем моніторингу автотранспорту.

 
Вигода переобладнання автомобіля ГБО
20.06.2016 15:59

Вартість бензину практично в два рази перевищує ціну газу, тому все більша кількість автомобілістів наважуються на установку ГБО, яка окупається протягом декількох місяців і відкриває значні резерви для економії. Але чи завжди такий крок є дійсно виправданим? Щоб відповісти на це питання варто зважити всі «за» і «проти» монтажу ГБО на автомобіль.

 
Види криптовалют
17.06.2016 15:01

Перша криптовалюта з'явилася в 2009 році. І її виникнення часто порівнюють з народженням зірки. Що відрізняє її від звичайних електронних валют? Це не тільки захист за допомогою криптографічного коду, але і можливість емісії будь-яким користувачем, а не тільки Центробанком країни.

 
Покупка универсального пульта управления: что нужно знать?
10.06.2016 07:39

Универсальные пульты управления – достойная альтернатива обычным ПДУ. Ведь первые подходят не только к бытовой техники различных брендов, но и разным устройствам. Это значит, что универсальный ПДУ можно будет использовать для управления, например, телевизором, ресивером и DVD. Решившись не его покупку, следует знать некоторые важные моменты, о которых и пойдет речь далее.

 
Лучшие грузовые перевозки в Киеве от компании «Meblevozka.kiev.ua»
08.06.2016 19:44

грузовые перевозки в Киеве перевозка мебели по Киеву грузовое такси КиевСтатья размещена на правах рекламы. Ответственность за содержание несет рекламодатель.

 
Що таке модульні теплові пункти
08.06.2016 08:31

Теплові модульні пункти застосовуються не тільки в промисловості, як вважають багато людей

Якщо вам необхідно купити теплові пункти, то вам неодмінно варто звернути свою увагу на компанію ОПЕКС. Вся справа в тому, що ця компанія є однією з провідних виробників теплоенергетичних систем не тільки в блоковому, але ще і в модульному виконанні. Вже протягом багатьох років саме ця компанія як виробник розробляє, а також впроваджує теплові пункти в самих різних галузях. Варто відзначити також і те, що ви зможете придбати і таке обладнання від цієї компанії як вузли обліку теплової енергії та насосні станції самого різного призначення.

 
Нове житло і переваги новобудов
28.05.2016 09:47

Не секрет, що сьогодні крім вторинного ринку житла можна вибирати об'єкти безпосередньо від забудовника в новобудовах.

Ось чому прийняття рішення про покупку квартири ще не є вирішенням проблеми придбання житла. Найголовніше - це вибрати оптимальний варіант, який влаштує вас у всіх відносинах. Звичайно, кожен мріє мати своє власне «гніздечко», в якому до нього ніхто не селився і не облаштовував побут на свій лад. У такому випадку найбільш правильним рішенням стане покупка житла в новобудові, наприклад, в найближчому житловому комплексі.

 
CRM (Управління відносинами з клієнтами)
30.04.2016 12:34

Управління відносинами з клієнтами - це комплекс бізнес-процесів компанії по взаємодії з клієнтами (партнерами і контрагентами), орієнтований на підвищення рівня продажів, забезпечення ефективності маркетингових акцій, поліпшення рівня обслуговування замовників і побудова довгострокових і довірчих відносин з клієнтами.

В основі успішної реалізації бізнес-процесів з управління відносинами з клієнтами лежить концепція клієнтоорієнтованого підходу, згідно з яким клієнт, його ставлення, думку і потреби є основними факторами в організації всього комплексу комерційних, виробничих, і фінансових та супутніх операцій.

 
Що таке фрактал?
28.04.2016 10:46

Сенс традиційного визначення фрактала можна пояснити наступним чином. Фрактал - це безліч точок, хоча і не всяка безліч є фракталом. Будь-якій безлічі точок можна приписати деяке, що характеризує його масивність число, зване розмірністю безлічі. У простих випадках розмірність збігається з кількістю координат, необхідних для завдання точки цієї множини. Прості безлічі мають цілу розмірність: відрізок - розмірність 1, квадрат або коло - два, куб - три. Але деякі безлічі мають дробову розмірність. Їх і називають фракталами (fraction - дріб).

 
Айфон: потрібна річ або марна трата грошей?
24.04.2016 11:26

Американська компанія Apple в сучасному світі відома людям з дитячого віку. Вона славиться дорогими і надійними гаджетами. І лінійка продукції Apple не має аналогів у всьому світі. А чи варто витрачати гроші на дороге задоволення або можна купити китайський телефон? А може бути просто взяти телефон іншої фірми? Який має не тільки низьку ціну в порівнянні з айфоном, а й зручний у використанні.

 
Виготовлення наклейок
23.04.2016 10:53

Невеликі наклейки, з одного боку яких нанесено клейку речовину, завдяки чому вони і приклеюються в будь-якому місці - поліграфічна продукція різних форм і розмірів. Зверху такий листок може мати паперову або плівкову поверхню. Щоб виріб не прилипало мимовільно до інших предметів, його клейка основа захищена спеціальним папером. Зверху на підставу наносяться зображення, тексти і будь-яка інша інформація.

 
Теорія хаосу і реальність ринку
22.04.2016 11:28

Коли початківець трейдер починає відчувати в своїй торгівлі проблеми, його першою реакцією є думка, що для успіху на ринку він повинен навчитися передбачати руху цін. Приклавши мінімальні зусилля він виявить, що для довгострокових прогнозів використовують фундаментальний аналіз, а для короткострокових - технічний. Якщо наш початківець трейдер досліджує історію того ринку, на якому він працює, він виявить те, що здається повторюваними паттернами. Протягом тривалого часу ринки рухаються вгору і вниз довгими циклічними хвилями. Якщо він дивиться уважно, то він може виявити на графіку певні короткострокові фігури, які повторюються все знову і знову. Після того, як він відкриє для себе світ математичних індикаторів, він виявить, що певні поєднання індикаторів і фігур мають властивість повторюватися - часто біля головних вершин і западин.

 
Фундаментал - основні теми ринку
22.04.2016 09:02

Думаю, ви не раз спостерігали як ринок, здавалося б парадоксально реагує на ті чи інші новини. У чому ж справа?

Справа в тому, що на різних етапах економічного циклу, ринок по-різному реагує на одні і ті ж новини. Але це все «бла, бла, бла», як говорили в одному відомому фільмі.

Насправді (ІМХО) на ринку є основна тема, яка розкручується на даний момент ринковими аналіста-фундаменталістами. Такі теми якось непомітно входять в популярність і так само непомітно виходять з фавору.

 
Торгові тактики трейдера
18.04.2016 13:00

Завершивши аналіз ринку, трейдер повинен знати, буде він грати на підвищення або на пониження. Крім того, до цього часу він повинен вирішити, яку частину свого капіталу слід вкласти в операцію. І, нарешті, останнім кроком є ​​власне покупка або продаж контракту. Це дуже складна частина всього процесу торгівлі на маржинальних ринках, де визначення конкретного моменту відкриття і закриття позицій повинно бути якомога більш точним. Остаточне рішення щодо того, як і де увійти в ринок має грунтуватися на поєднанні технічних факторів, принципів управління капіталом і типу біржового наказу.

 
Індикатори тренду і компоненти ціни
18.04.2016 12:48

Оскільки торгівля трендів використовує трендовую складову в русі цін, успішні торгові системи використовують ряд методів для ідентифікації трендів. Популярною є ідея використання самостійного фільтра трендів. Це алгоритм, який попередньо оцінює динаміку цін і визначає в ній наявність підвищувального, понижувального або бічного тренда.

Існують різні підходи до розробки фільтрів тренда. Деякі методи, такі як ковзаючі середні, включають покажчики наявності тренда в технологію входів. Інші (які не розраховані на мною до використання) намагаються передбачити майбутнє зміна тренда і тому дають сигнал входу ще в той момент, коли тренд рухається проти цього сигналу.

 
Меблі на замовлення, в чому переваги?
14.04.2016 10:46

Безумовно, абсолютно будь-яке житло має бути затишним і комфортним. Щоб в квартирі було приємно перебувати, необхідно враховувати чимало нюансів. Наприклад, особливу увагу слід приділити меблям. В першу чергу вона повинна бути комфортною, але також повинна займати не надто багато місця і підходити під інтер'єр. Досить складно зробити так, щоб всі перераховані вище переваги поєднувалися в одному виробі. Проте, домогтися цього цілком реально. Саме тому сьогодні так актуально виготовлення меблів на замовлення.

 
Що таке біткоїн (bitcoin)?
14.04.2016 10:36

Біткоіни (bitcoin) - це вид цифрової валюти, яка створюється і зберігається в електронному вигляді. Ніхто не контролює її. Біткоіни не виводяться, як долари або євро, вони виробляються окремими людьми або спільнотами людей за допомогою комп'ютерів і спеціального програмного забезпечення, яке вирішує математичні задачі.

Чим біткоіни (bitcoin) відрізняється від звичайної валюти?

Біткоіни можуть використовуватися для здійснення покупок в Інтернеті. У цьому сенсі вони нічим не відрізняються від звичайних доларів, євро, ієн, які ми витрачаємо або отримуємо онлайн.

 
Особливості роботи ломбарду
10.04.2016 14:46

Послуги ломбарду все частіше популярні серед населення. Це пов'язано з тим, що українці потроху звикають жити в борг. Що робити - реалії заходу. Гостра нестача грошей і відсутність особистого часу диктують свої правила, людям доводиться відвідувати ломбарди.

 
Психологія втрат на біржі
10.04.2016 14:35

Джейсон Янковський має 20-річний досвід торгівлі. Торгуючи ф'ючерсами, опціонами і валютами з 1987 року, він постійно самоосвічувався. Він є автором кількох торгових систем, навчив багатьох інших успішних трейдерів і часто публікує свої аналітичні замітки в різних інформаційних бюлетенях. Крім того, він опублікував книгу "Торгові правила, які працюють". Двічі в день він проводить on-line аналіз по ринку форекс, забезпечуючи трейдерам фундаментальні і технічні оцінки поточної ситуації.

 
Страница 1 из 273

kurs dnja 99