Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Аналитика
Нове житло і переваги новобудов
28.05.2016 09:47

Не секрет, що сьогодні крім вторинного ринку житла можна вибирати об'єкти безпосередньо від забудовника в новобудовах.

Ось чому прийняття рішення про покупку квартири ще не є вирішенням проблеми придбання житла. Найголовніше - це вибрати оптимальний варіант, який влаштує вас у всіх відносинах. Звичайно, кожен мріє мати своє власне «гніздечко», в якому до нього ніхто не селився і не облаштовував побут на свій лад. У такому випадку найбільш правильним рішенням стане покупка житла в новобудові, наприклад, в найближчому житловому комплексі.

 
CRM (Управління відносинами з клієнтами)
30.04.2016 12:34

Управління відносинами з клієнтами - це комплекс бізнес-процесів компанії по взаємодії з клієнтами (партнерами і контрагентами), орієнтований на підвищення рівня продажів, забезпечення ефективності маркетингових акцій, поліпшення рівня обслуговування замовників і побудова довгострокових і довірчих відносин з клієнтами.

В основі успішної реалізації бізнес-процесів з управління відносинами з клієнтами лежить концепція клієнтоорієнтованого підходу, згідно з яким клієнт, його ставлення, думку і потреби є основними факторами в організації всього комплексу комерційних, виробничих, і фінансових та супутніх операцій.

 
Що таке фрактал?
28.04.2016 10:46

Сенс традиційного визначення фрактала можна пояснити наступним чином. Фрактал - це безліч точок, хоча і не всяка безліч є фракталом. Будь-якій безлічі точок можна приписати деяке, що характеризує його масивність число, зване розмірністю безлічі. У простих випадках розмірність збігається з кількістю координат, необхідних для завдання точки цієї множини. Прості безлічі мають цілу розмірність: відрізок - розмірність 1, квадрат або коло - два, куб - три. Але деякі безлічі мають дробову розмірність. Їх і називають фракталами (fraction - дріб).

 
Айфон: потрібна річ або марна трата грошей?
24.04.2016 11:26

Американська компанія Apple в сучасному світі відома людям з дитячого віку. Вона славиться дорогими і надійними гаджетами. І лінійка продукції Apple не має аналогів у всьому світі. А чи варто витрачати гроші на дороге задоволення або можна купити китайський телефон? А може бути просто взяти телефон іншої фірми? Який має не тільки низьку ціну в порівнянні з айфоном, а й зручний у використанні.

 
Виготовлення наклейок
23.04.2016 10:53

Невеликі наклейки, з одного боку яких нанесено клейку речовину, завдяки чому вони і приклеюються в будь-якому місці - поліграфічна продукція різних форм і розмірів. Зверху такий листок може мати паперову або плівкову поверхню. Щоб виріб не прилипало мимовільно до інших предметів, його клейка основа захищена спеціальним папером. Зверху на підставу наносяться зображення, тексти і будь-яка інша інформація.

 
Теорія хаосу і реальність ринку
22.04.2016 11:28

Коли початківець трейдер починає відчувати в своїй торгівлі проблеми, його першою реакцією є думка, що для успіху на ринку він повинен навчитися передбачати руху цін. Приклавши мінімальні зусилля він виявить, що для довгострокових прогнозів використовують фундаментальний аналіз, а для короткострокових - технічний. Якщо наш початківець трейдер досліджує історію того ринку, на якому він працює, він виявить те, що здається повторюваними паттернами. Протягом тривалого часу ринки рухаються вгору і вниз довгими циклічними хвилями. Якщо він дивиться уважно, то він може виявити на графіку певні короткострокові фігури, які повторюються все знову і знову. Після того, як він відкриє для себе світ математичних індикаторів, він виявить, що певні поєднання індикаторів і фігур мають властивість повторюватися - часто біля головних вершин і западин.

 
Фундаментал - основні теми ринку
22.04.2016 09:02

Думаю, ви не раз спостерігали як ринок, здавалося б парадоксально реагує на ті чи інші новини. У чому ж справа?

Справа в тому, що на різних етапах економічного циклу, ринок по-різному реагує на одні і ті ж новини. Але це все «бла, бла, бла», як говорили в одному відомому фільмі.

Насправді (ІМХО) на ринку є основна тема, яка розкручується на даний момент ринковими аналіста-фундаменталістами. Такі теми якось непомітно входять в популярність і так само непомітно виходять з фавору.

 
Торгові тактики трейдера
18.04.2016 13:00

Завершивши аналіз ринку, трейдер повинен знати, буде він грати на підвищення або на пониження. Крім того, до цього часу він повинен вирішити, яку частину свого капіталу слід вкласти в операцію. І, нарешті, останнім кроком є ​​власне покупка або продаж контракту. Це дуже складна частина всього процесу торгівлі на маржинальних ринках, де визначення конкретного моменту відкриття і закриття позицій повинно бути якомога більш точним. Остаточне рішення щодо того, як і де увійти в ринок має грунтуватися на поєднанні технічних факторів, принципів управління капіталом і типу біржового наказу.

 
Індикатори тренду і компоненти ціни
18.04.2016 12:48

Оскільки торгівля трендів використовує трендовую складову в русі цін, успішні торгові системи використовують ряд методів для ідентифікації трендів. Популярною є ідея використання самостійного фільтра трендів. Це алгоритм, який попередньо оцінює динаміку цін і визначає в ній наявність підвищувального, понижувального або бічного тренда.

Існують різні підходи до розробки фільтрів тренда. Деякі методи, такі як ковзаючі середні, включають покажчики наявності тренда в технологію входів. Інші (які не розраховані на мною до використання) намагаються передбачити майбутнє зміна тренда і тому дають сигнал входу ще в той момент, коли тренд рухається проти цього сигналу.

 
Меблі на замовлення, в чому переваги?
14.04.2016 10:46

Безумовно, абсолютно будь-яке житло має бути затишним і комфортним. Щоб в квартирі було приємно перебувати, необхідно враховувати чимало нюансів. Наприклад, особливу увагу слід приділити меблям. В першу чергу вона повинна бути комфортною, але також повинна займати не надто багато місця і підходити під інтер'єр. Досить складно зробити так, щоб всі перераховані вище переваги поєднувалися в одному виробі. Проте, домогтися цього цілком реально. Саме тому сьогодні так актуально виготовлення меблів на замовлення.

 
Що таке біткоїн (bitcoin)?
14.04.2016 10:36

Біткоіни (bitcoin) - це вид цифрової валюти, яка створюється і зберігається в електронному вигляді. Ніхто не контролює її. Біткоіни не виводяться, як долари або євро, вони виробляються окремими людьми або спільнотами людей за допомогою комп'ютерів і спеціального програмного забезпечення, яке вирішує математичні задачі.

Чим біткоіни (bitcoin) відрізняється від звичайної валюти?

Біткоіни можуть використовуватися для здійснення покупок в Інтернеті. У цьому сенсі вони нічим не відрізняються від звичайних доларів, євро, ієн, які ми витрачаємо або отримуємо онлайн.

 
Особливості роботи ломбарду
10.04.2016 14:46

Послуги ломбарду все частіше популярні серед населення. Це пов'язано з тим, що українці потроху звикають жити в борг. Що робити - реалії заходу. Гостра нестача грошей і відсутність особистого часу диктують свої правила, людям доводиться відвідувати ломбарди.

 
Психологія втрат на біржі
10.04.2016 14:35

Джейсон Янковський має 20-річний досвід торгівлі. Торгуючи ф'ючерсами, опціонами і валютами з 1987 року, він постійно самоосвічувався. Він є автором кількох торгових систем, навчив багатьох інших успішних трейдерів і часто публікує свої аналітичні замітки в різних інформаційних бюлетенях. Крім того, він опублікував книгу "Торгові правила, які працюють". Двічі в день він проводить on-line аналіз по ринку форекс, забезпечуючи трейдерам фундаментальні і технічні оцінки поточної ситуації.

 
Офшорні зони: особливості та переваги
07.04.2016 08:34

Сьогодні багато бізнесменів намагаються створювати копанні виключно в офшорних зонах. Головна причина подібних устремлінь полягати в тому, що бізнес, що функціонує в рамках таких територій, звільняється від тяжкого податкового тягаря, яке для молодої компанії, тільки стає на ноги, може виявитися просто непосильним. Єдиною умовою для початку підприємницької діяльності в офшорі є вимога розвивати свою справу саме на території обраної зони.

 
Чому людям так важко робити гроші на ринках (ч.2)
04.04.2016 13:58

Люди повністю нехтують вибором розміру позиції

Вибір розміру позиції - та частина вашого торгового підходу, яка говорить вам "скільки". Вона не приваблює. Вона не створює враження вашого контролю над ринком, як це роблять методи входу. Вона просто говорить вам, що ви ризикуєте в даній угоді. Ви вже навчилися на грі з кульками, що багато людей втрачають гроші в 60% системі, тільки лише через погане вибору розміру позиції. І великий розкид результатів в цій грі повністю залежить від того, наскільки вони піддаються ризику. І все це може стати вашим кращим помічником в роботі на ринку. Так чому ж грамотний вибір розміру позиції є такою проблему?

 
Чому людям так важко робити гроші на ринках (ч.1)
04.04.2016 13:53

Уявіть собі гру на гроші, в якій в мішок засипаються мармурові кульки, 60% яких білого кольору. Якщо Ви дістали з мішка білий кульку, то виграєте свою ставку. Решта 40% кульок -блакитний кольору. Якщо виймуть блакитну кульку, ви втрачаєте те, чим ризикували. Очікування цієї гри = 20? Вірно, на тривалої серії ігор ви зробите 20 центів на кожен долар, яким ризикували. Це набагато краще, ніж будь-яка гра, яку ви могли б знайти в Лас-Вегасі. Але який відсоток людей, які грають в неї, зробить гроші?

 
Торгові правила Річарда Рода
03.04.2016 10:05

Повинен зізнатися, я не настільки розумний, щоб винайти ці сміховинно прості правила торгівлі. Великий трейдер дав їх мені приблизно 15 років тому. Однак, доповім я Вам, вони працюють. Якщо Ви прямуєте цим правилам, порушуючи їх якомога рідше, Ви будете робити гроші рік за роком, іноді більше, іноді менше, але Ви будете робити гроші. Правила прості. Але дотримуватися їх не так легко.

"Старі правила ... але дуже хороші правила"

 
Десять законів технічної торгівлі Джона Мерфі
03.04.2016 09:54

В який бік піде ринок? Як далеко вгору або вниз? І коли він змінить напрямок? Ось основні питання технічного аналітика. Крім діаграм, графіків і математичних формул, що використовуються в аналізі ринкових тенденцій, існують деякі основні концепції, застосовні до більшості теорій, використовуваних сьогоднішніми технічними аналітиками.

Джон Мерфі, лідер в технічному аналізі ф'ючерсних ринків, на підставі свого тридцятирічного досвіду розвинув десять основних законів технічної торгівлі: правила, які призначені, щоб допомогти пояснити загальну ідею технічної торгівлі новачкові і спростити методологію торгівлі більш досвідченому практику. Ці приписи визначають ключові інструменти технічного аналізу, а також те, як їх використовувати, щоб ідентифікувати можливості продажу і покупки.

 
Принципи тайм менеджменту
05.03.2016 17:56

Ви читали книги і ходили на тренінги з тайм-менеджменту, але всі спроби навчитися планувати свій день провалилися? Тоді ця стаття для Вас! Сьогодні ми розберемо основні принципи тайм менеджменту.

У більшості методик по тайм менеджменту розповідається про те, як планувати, розставляти пріоритети, делегувати свої повноваження, контролювати срокі.Многім ці правила дозволили стати успішними. Але в числі тих, хто навчається чимало і таких, для яких все це так і залишилося законспектувати теорією.
А вся справа в тому, що деякі люди за своєю природою не можуть слідувати чітким планом і встановленими схемами.

 
Реальні і фінансові активи
05.03.2016 17:50

Вкладення в фінансові активи зараз мають дуже широке поширення, але багато інвесторів як і раніше віддають перевагу вкладенню грошей в майнові цінності, які дають приємне відчуття власності, яке можна побачити і відчути. Це реальні активи. І земля, і об'єкти нерухомості, золото, дорогоцінні камені, антикваріат, твори мистецтва та інші предмети, які служать об'єктом колекціонування.

Який би актив ви не вибрали в якості способу примноження свого капіталу, що не забивайте - купити легко, а ось продати буває дуже складно.

 
Страница 1 из 273

kurs dnja 99