Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Аналитика
Как сэкономить на отоплении промышленных помещений?
07.12.2016 23:06

Как правило, промышленные помещения отличаются от бытовых, административных, торговых не только целевым использованием, но и большой площадью. Их квадратура и общий объем может быть в десятки и даже сотни раз больше частного загородного дома.

 
Інвестування в комерційну нерухомість
07.12.2016 09:30

Успішне вкладення грошей гарантує високий дохід, але в період кризи важливо не помилитися і не втратити всі заощадження. Саме в цей час можна подумати про вкладення в комерційну нерухомість. Ця область завжди вважалася однією з найбільш прибуткових, і надалі доходи від неї не повинні сильно зменшитися. Але при покупці будь-якого об'єкта важливо провести детальний аналіз ситуації на ринку та оцінити вигідність пропозиції.

 
Як правильно вести переговори
27.11.2016 01:25

Не важливо з ким ви плануєте вести переговори з партнерами по бізнесу, або з людиною, який в подальшому може стати вашим співробітником. Головне правило – пройти корпоративні тренінги по переговорах. Тобто, не можна йти на переговори без підготовки.

 
Способи бізнес-комунікації
27.11.2016 01:11

Технології прогресують, нові комунікації народжуються, а старі — багато з яких, здавалися новими не так давно — зникають. Коли ви намагаєтеся зв'язатися із співробітниками, колегами, керівництвом, клієнтами, замовниками, постачальниками, ви можете мати більш широкий вибір, ніж ви припускаєте. Будь то міжособистісні або маркетингові комунікацій, електронні засоби мають вирішальне значення в отриманні ефективного результату.

 
Знайти роботу - знайти себе
22.11.2016 00:47

Прийнято вважати, що людина, що залишилася без роботи, відчуває почуття марності і непотрібності. Вона здається собі відрізаною від суспільства, і втратила всі можливі джерела доходу. В більшості випадків це дійсно так – людина позбавляється соціальної активності. Її може здаватися, що вдома все чекають, не дочекаються, коли вона вже знайде нове місце роботи, ненавидять її за її безпорадність і матеріальну залежність. Особливо це стосується чоловіків. Стереотипи, вирощені ще з самого дитинства, що чоловік – основний годувальник сім'ї, там він пропадає до самого вечора, там він приносить користь. І раптом він позбавляється роботи. Що ж він відчуває? Звичайно ж, це уражає його самолюбство, так як найчастіше це головний чоловічий козир – «я заробляю».

 
Переваги покупки взуття в інтернет-магазині
20.11.2016 11:27

Інтернет-магазини одягу та взуття зараз досить популярні. І не тільки через те, що там можна купити будь-яку вподобану річ, не виходячи з дому, але і тим, що вибір у таких магазинах достатньо великий.

 
Розумний будинок
20.11.2016 11:20

Скоро ранок і пора вставати, але ти ще ніжишся в ліжку, а «розумний будинок» без проблем починає піклуватися про тебе. Він може включити телевізор або музичний центр, зварити каву в спеціальній машині, зробити тости або хліб, підігріти підлоги у ванній, відкрити жалюзі, штори.

 
Як придбати квартиру в новобудовах без ризику?
06.11.2016 02:20

У різних районах міста постійно з'являються нові мікрорайони і окремі будинки, поступово наближаючись до центру. Що ж необхідно знати тим, хто вирішив придбати квартири в новобудовах?

 
Відкриваємо цілодобовий ломбард
03.11.2016 18:53

Комерційний ломбард має багаторічну історію. Вперше видавати кредити людям відданого під заставу майна зважилися французькі лихварі ще в 15 столітті, які проживали в містечку Ломбардія. Саме звідси і походить назва організації.

 
Переваги автоломбардів
28.10.2016 23:29

Як правило, до вибору та купівлі особистого автомобіля багато підходять дуже відповідально, зважуючи всі «за» і «проти» на користь тієї чи іншої марки і моделі. Така педантичність зайвою не буває, оскільки хороша машина може стати не тільки відмінним і безпечним засобом пересування, а й виручити свого власника в різних складних життєвих ситуаціях.

 
Оцінка земельної ділянки експертом
26.10.2016 01:00

Навіть дві сусідні ділянки можуть відрізнятися рельєфом, мікрокліматом, гідрологією, рослинністю і т.д. Тому її благоустрій та подальше озеленення повинно починатися з оцінки екологічних умов.

 
Стартапи і інвестиції в них
26.10.2016 00:55

Марк Цукерберг, Білл Гейтс і Стів Джобс і історії їх успіху стали матеріалами для хрестоматій по бізнесу. Багато людей стали шукати відповіді на запитання, як вкласти гроші в проекти і отримувати надприбуток і як утриматися на гребені хвилі і вкласти інвестиції в успішний стартап.

 
Новачкам бухгалтерської сфери
25.10.2016 15:16

Бухгалтерія, а також її послуги - це, щось на кшталт специфічної області. Адже і досвідченого бухгалтера іноді відвідує думка про те, що він десь припустився помилки. Законодавство забезпечило ринок всім, чим тільки можна, тільки б ми відчували себе невпевнено. Кожен бухгалтер виконує будь-які помилки, навіть маючи за плечима величезний досвід, що вже тоді говорити про новачків даної сфери? В даному матеріалі ви знайдете деякі керівництва, які дадуть можливість скоротити ризик тих чи інших операцій, пов'язаних з бухгалтерською документацією.

 
Бухгалтерський супровід
25.10.2016 15:10

Будь-якій організації, потрібен кваліфікований бухгалтер. І не обов'язково мати постійного співробітника в штаті для виконання бухгалтерського супроводу.

Є також можливість скористатися послугами стороннього фахівця, який працює відразу для декількох організацій і індивідуальних підприємців в області бухгалтерії.

 
Особливості оподаткування в Швейцарії
25.10.2016 14:33

Податки - це один з основних джерел доходів держави. Але крім цього, податки можуть бути ще й потужним інструментом регулювання економіки окремо взятої країни. Яскравим прикладом є система оподаткування Швейцарії.

 
Класифікація радіаторів для опалення житлових приміщень
24.10.2016 14:07

Кожен раз, приймаючи гостей, потрібно пам'ятати, що вони будуть звертати увагу не тільки на якість ремонту. У квартирі може бути дуже красиво, але в той же час дуже холодно. В такий час на допомогу приходять сучасні сталеві радіатори в кімнатах.

 
Професія бухгалтера завжди в моді
14.10.2016 02:38

Швидше за все, ніколи не вийде з популярності на ринку праці професія бухгалтера і завжди буде затребувана у всіх країнах світу. Тому людина, яка вивчився і придбав таку спеціальність, може бути впевнений, що ніколи не залишиться без роботи, і буде мати перспективу росту в своїй кар'єрі. Така затребуваність пояснюється тим, що такі фахівці завжди необхідні і в будь-якій ситуації, незалежно від будь-якої ситуації в країні, навіть при зміні законів, і кризи в економіці. Звичайно, при виборі такої важливої ​​професії, обов'язково важливо розуміти, з чим вам доведеться зіткнутися в даній спеціальності діянь.

 
Як грамотно рекламувати свої послуги
14.10.2016 02:32

Починаючи власний бізнес, чимало важливу роль відіграє правильна реклама товарів або послуг, які надаватиме ваша компанія. Адже в першу чергу успіх підприємства залежить саме від рекламного пропозиції. Тому не слід ставитися до цього питання халатно і бездумно. Необхідно виконати велику роботу, щоб забезпечити високий попит з боку суспільства.

 
Еквайринг: що це таке і для чого він потрібен
13.10.2016 20:01

Коли у людини є свій бізнес, то його головною метою є отримання оплати за надані послуги або продаж товару. Але не завжди у покупців є гроші з собою. Тому більшість розплачуються за допомогою банківських карт. Для тогощоб була можливість розплачуватися картами, продавець повинен встановити термінал для оплати (POS-термінал) або імпринтер. Ця послуга називається еквайрингом.

 
Який бізнес зараз актуальний?
13.10.2016 19:53

Перед тим як почати свою власну справу, відкрити бізнес, людина замислюється про актуальність обраного напрямку. Питань безліч: чи буде бізнес успішним, чи дійсно можна досягти високого заробітку.

 
Страница 1 из 279

kurs dnja 99