Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook
Аналитика
Основні види металевої сітки
24.07.2016 15:39

Не можна уявити собі будь-який об'єкт будівництва без застосування різних видів сітки. Металева сітка застосовується практично скрізь, починаючи від обгороджувального забору виготовленого з сітки - рабиці і закінчуючи великогабаритними бетонними блоками, де застосовують зварену сітковий конструкцію для додання жорсткості блоку.

 
Грузоперевозки по Киеву и области от «МаксФорт». Быстро, надёжно, недорого
24.07.2016 11:25

компания МаксФортПеревозка тяжёлых грузов не может осуществляться без применения специализированной техники.

 
Реконструкція будівель - чим вона корисна і коли доцільно її здійснювати?
24.07.2016 11:10

Чим більше десятиліть якомусь будинку, тим більша ймовірність того, що він перебуває в далеко не ідеальному стані. Просідає фундамент, похилені опори, тріщини в стінах та інші зношені конструкції можуть бути непомітними зовні, але рано чи пізно приведуть до обвалення частини будівлі. А оскільки в будинках живуть люди, то несподіване руйнування будь-якого з них може привести не тільки до погіршення зовнішнього вигляду, але й до людських жертв. Щоб не допустити цього, слід час від часу проводити реконструкцію і зміцнення будівель, у яких закінчується термін придатності стін, перекриттів, покрівлі.

 
Бетономешалка - необходимость в бытовом строительстве
23.07.2016 14:31

Одному перелопатить десятки килограмм бетона тяжело и долго. А строительные работы в частных домах – дело обычное. Нередко приходится строить, достраивать, штукатурить.

Чтобы не нанимать людей и ускорить процесс приготовления бетонной смеси, выгоднее купить бетономешалку бытовую. Это специально разработанное устройство для изготовления растворов из цемента, песка и, при надобности, добавок – гравия или щебенки.

 
Що слід враховувати при виборі радіаторів опалення
22.07.2016 17:58

Деякі сім'ї зіткнулися з проблемою, коли в зимову пору року в одній кімнаті прохолодно, а в іншій - досить жарко. Можлива причина того, що відбувається - неправильний вибір і установка радіаторів опалення. При бажанні ви знайдете величезний вибір цих пристроїв. Залишилося тільки визначитися, які вироби підійдуть особисто вам.

 
Мале підприємництво: переваги та недоліки
22.07.2016 16:55

Безперечно, сьогодні мале підприємництво займає одне з найважливіших місць в економіці будь-якої країни. Власники невеликих компаній мають більш високий ступінь особистої мотивації, що сприятливо позначається на розвитку бізнесу в цілому. Перш ніж заснувати власну справу, необхідно проаналізувати, з якими можливостями і труднощами доведеться зіткнутися на обраному шляху.

 
Встановлення пластикових вікон як бізнес
22.07.2016 16:47

В сучасний час кожен громадянин шукає спосіб знайти свою нішу в бізнесі і зайнятися цікавою і прибутковою справою. Один з варіантів відкриття своєї справи - це установка пластикових вікон, як бізнес. Не перший рік ця сфера діяльності активно розробляється фахівцями. Але, не дивлячись на те, що установка вікон - це вже давно освоєний ринок з масою конкурентів, на ньому є місце і для молодих компаній, які хочуть знайти своє місце під сонцем.

 
Що таке IP-телефонія
22.07.2016 16:25

Що таке сучасна IP-телефонія? При сучасному веденні бізнесу, підприємствам вкрай необхідна універсальна і доступна телекомунікаційна система зв'язку, що поєднує в собі надійна якість послуг телефонного зв'язку, простоту в обслуговуванні і експлуатації і з великими функціональними можливостями, якими не наділена звичайна телефонія. Такою є система IP-телефонії, побудована на базі територіально-розподіленої або локальної мережі і відповідає підвищеним вимогам бізнес-сфери.

 
Современное жилье с большими плюсами
21.07.2016 15:14

Место, где рождается человек, не предопределяет его судьбу, а вот дом в котором он живет – вполне возможно! Во все времена люди пытались найти материалы для своего жилища, которые бы смогли сделать его более функциональным и пригодным для жизни.

 
Заверение письменного перевода документа у нотариуса
21.07.2016 13:44

Для того чтобы получить полноценный документ для использования на территории определенной страны, одного перевода текста этого документа недостаточно. Юридическую силу он обретает только после легализации, то есть после нотариального заверения.

 
Покупка квартиры без проблем
21.07.2016 10:01

Прежде чем купить квартиру в Киеве, следует убедиться в добропорядочности застройщика: фирма должна быть надёжной, иметь доверие со стороны клиентов. Все компании утверждают, что именно они обеспечивают оптимальные условия сотрудничества и цены, но по-прежнему десятки человек попадаются на мошенников.

 
Светодиодная лента 220 Вольт
19.07.2016 19:12

Светодиодная лента 220 ВольтЕсли вы на этой странице, то  вам явно надоело морочить голову с трансформаторами и блоками питания для лед лент, которые в основной своей массе, работают от напряжения двенадцать Вольт, а значит, не совместимы с бытовыми розетками напрямую. И для стабильной работы таких устройств приходится идти на хитрости – подключение внешних преобразователей, понижающих напряжение сети до приемлемых значений. А это не только усложняет подключение, но и увеличивает итоговую стоимость стандартной энергосберегающей световой ленты.

 
Мощные светодиоды для яркого света
19.07.2016 19:10

Мощные светодиоды Светодиодные технологии продолжают бурно развиваться и, прежде всего, это проявляется в постоянной модернизации и усовершенствовании светодиодов - интересных светоизлучающих устройств на основе кристаллов, которые преобразили наш мир своим ярким разноцветным свечением. В последнее время на рынках осветительной продукции появился особый класс LED продукции - мощные светодиоды, с пропускаемым через кристалл электрическим током 350мА и больше. Они предназначены для использования в составе уличных светильников, прожекторов, в промышленных и бытовых системах освещения, портативных приборах (бороскопы, видеоскопы, фиброскопы и пр.), сигнальных огнях, светофорах и прочих источниках света высокой интенсивности.

 
Хайпи: ризикувати чи краще не треба
19.07.2016 16:14

Про хайпи написано багато статей, цілі сайти і форуми в інтернеті присвячені їм. Хайпи викликають великий інтерес у людей, адже це один із способів швидко і легко заробити або ж... втратити все вкладене в хайп разом (але про це мало хто всерйоз замислюється).

 
Нова модель Dunlop для позашляховиків і кросоверів
19.07.2016 15:38

Британська компанія Dunlop представила свіжу зимову пропозицію для позашляховиків і кросоверів у вигляді версії шин Winter Sport 5 SUV.

 
Які функції виконують БТІ?
19.07.2016 15:21

Що таке БТІ?

Розшифровуючи цю абревіатуру, отримаємо що БТІ - це бюро технічної інвентаризації.

 
Причіп або напівпричіп: види і типи
19.07.2016 15:11

Для початку, з'ясуємо, чим же відрізняється причіп від напівпричепа. Причіп має 2 осі і входить в зчеплення, якщо на тягачі є фаркоп. Причіп ж, не має передньої осі, він, можна сказати - складова частина тягача, оскільки спирається передньою частиною на зчіпний пристрій (сідло) на тягачі, таким чином, розподіляється навантаження.

 
Бізнес на виготовленні металевих гаражних воріт
17.07.2016 14:18

У цій статті я хочу поговорити про організацію своєї справи з виготовлення розпашних металевих гаражних воріт.

Незважаючи на те, що зараз набагато популярніше стали секційні або так звані підйомні ворота, металеві гаражні ворота ще довго будуть затребувані у населення тому вони викликають більше довіри своєї взломостойкостью.

Як відомо, попит народжує пропозицію, і практично в будь-якому місті досить щільна конкуренція в цій ніші.

 
Ролети в сучасному житті
17.07.2016 14:00

Мало, де можна побачити решітки на вікнах, тому як на зміну їм приходять сучасні захисні ролети. Вони можуть бути самих різних кольорів. В даний час прогрес не стоїть на одному місці, і ось вже вікна з некрасивими гратами, які так псували передні частини різних будинків і металеві двері офісних приміщень і супермаркетів, замінили сучасні захисні ролети.

 
Будівельний бізнес з нуля
17.07.2016 13:45

Бізнес - це отримання прибутку з будь-яких ресурсів, або джерел. У наші дні отримати прибуток можна на будь-чому: Інтернет бізнес, бізнес на платежах, надання різних послуг. У цій статті розглянемо тему будівельний бізнес з нуля. У кожної людини, яка хоч раз намагалася зайнятися якимось бізнесом, робила багато помилок і це, призводило до провалу.

 
Страница 1 из 276

kurs dnja 99