Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook
Новости по России
Смарт-квартири - новий стиль життя PDF Печать E-mail
( 0 Votes )

Нові реалії ринку нерухомості диктують необхідність пошуку альтернативних рішень. Недоступність класичних квартир для більшості людей привела до появи смарт-квартир. Якщо раніше таке житло було дивиною, то сьогодні все більше людей цікавляться смарт-квартирами.

 
Холодне скління або як не замерзнути взимку PDF Печать E-mail
( 0 Votes )

Існує безліч способів захисту приміщення від впливу навколишнього середовища для досягнення комфорту в приміщенні. Одним з найбільш поширених методів можна назвати скління. Існує тепле і холодне скління. В даному випадку розглянемо особливості холодного сучасного скління докладніше.

 
Інформація про бінарні опціони PDF Печать E-mail
( 0 Votes )

У цій невеликій статті я хотів би дати основну інформацію про бінарні опціони. Я хотів би коротко представити новачкам ті 5 фактів, які допоможуть сформувати свою точку зору про даний вид трейдингу.

 
Переваги створення рекламного відеоролику PDF Печать E-mail
( 0 Votes )

За рішенням створити корпоративний фільм часто ховається бажання власників компанії більше просунутися на ринку, отримати максимальну лояльність клієнтів, стати більш відомими і впізнаваними.

 
Які годинники кращі: механічні чи електронні? PDF Печать E-mail
( 0 Votes )

Існують моделі механічних годинників, які стоять дорожче, ніж двокімнатна квартира в середньостатистичному місті, і найцікавіше те, що вони користуються попитом. Деякі люди і зовсім не розуміють, навіщо зараз носити наручний годинник, адже в епоху гаджетів дізнатися точний час не складе труднощів. А є споживачі, які віддають перевагу носити стильні і недорогі годинник, що працюють від батарейки (кварцові). Так хто зараз носить годинник і навіщо, і які з них краще - механічні або електронні?

 
Вибір вживаного авто через інтернет. На що звернути увагу? PDF Печать E-mail
( 0 Votes )

Автомобіль останнім часом став не розкішшю, а засобом пересування, без якого складно чітко планувати свій день. Однак купити нову машину по кишені далеко не всім, в даному випадку рятує покупка уживаного автомобіля. Щоб приступити до вибору, необхідно вирішити, який саме автомобіль необхідний, з якими характеристиками, роком випуску, приблизними кілометражем пробігу і найголовніше - слід визначитися з бюджетом, який є на покупку.

 
Деактиватори етикеток: що потрібно про них знати? PDF Печать E-mail
( 0 Votes )

Обираючи ті чи інші протикрадіжні ворота для свого магазину, ритейлер часто не враховує технологічні особливості деактивації міток в різних протикрадіжних системах. Нерідко деактиватор купується лише в якості аксесуару до системи. А даремно. Неправильно обраний деактиватор може помітно знизити ефективність роботи системи антікрадіжки.

 
Флористика – удивительная наука и творческое состояние души PDF Печать E-mail
( 1 Vote )

Еще в древности люди умели ценить прекрасное и обращали внимание на яркие цветущие растения. Цветы притягивали взгляды и вызывали восхищение своим внешним видом и ароматом. Сегодня любовь к этим представителям флоры не знает границ. В результате такой популярности появилась отдельная наука флористика, которая изучает сочетание тех или иных растительных элементов и учит правильно составлять из них удивительные композиции.

 
Страница 1 из 255

kurs dnja 99