Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Смарт-квартири - новий стиль життя

Нові реалії ринку нерухомості диктують необхідність пошуку альтернативних рішень. Недоступність класичних квартир для більшості людей привела до появи смарт-квартир. Якщо раніше таке житло було дивиною, то сьогодні все більше людей цікавляться смарт-квартирами.

 

Квартира як стиль життя

Розумні квартири в Києві просто заполонили ринок. Такий формат можна зустріти практично у кожного забудовника, особливо зверніть свою увагу на http://sv-petrovskiy.kiev.ua/smart-kvartiry. Що зовсім не дивно - попит породжує пропозицію. Чим же приваблюють такі квартири своїх покупців?

Звичайно, основним фактором завжди буде вартість. Саме невелика ціна на смарт-квартири зробила їх популярними і поширеними. Таку квартиру можна купити за 10-25 тис. доларів. Але зараз смарт-квартири презентують новий стиль життя. Це нерухомість, яка асоціюється, перш за все, з практичністю. Смарт-квартира - житло, де житлова площа оптимально продумана під вимоги власника. Комфорт проживання забезпечується максимальною функціональністю кожного квадратного метра.

Принципи смарт-квартири:

  • Практичне використання простору;
  • Об'єднання зон у відкритий простір;
  • Зниження комунальних завдяки оптимізації метражу і технологічним рішенням.

Життя в квартирі формату смарт від забудовника http://sv-petrovskiy.kiev.ua/ може бути дійсно комфортним. Правда, для цього слід гранично уважно поставитися до планування. На щастя, придумувати велосипед не доведеться. в мережі можна знайти безліч варіантів облаштування смарт-квартири, які можна трансформувати у відповідності зі своїми бажаннями. Крім того, новоспеченому мешканцеві розумної квартири знадобиться довідник Нойферт, де можна знайти корисну інформацію щодо обладнання проходів і мінімальних розмірів меблів. Для економії в будівництві використовують передові технічні рішення: індивідуальні лічильники теплової енергії, багатотарифні лічильники електроенергії, ємнісні водонагрівачі та інші варіанти.

Кому підходить житло формату смарт?

Найчастіше це сучасні молоді люди, які ще не мають сім'ї. Крім того, в основному смарт-квартири розглядаються, скоріше, як тимчасове житло або інвестиція з метою подальшої здачі в оренду.

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99