Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Мікрокредитування і його основні переваги

Автор: Vladislav
20.01.2017 00:26

Мікрокредитування - один із сучасних способів миттєво поліпшити свій фінансовий стан. Ситуації, в яких терміново може знадобитися певна сума грошей, досить часто зустрічаються в житті сучасної людини. Популярність термінових грошових позик обумовлена ​​декількома важливими перевагами.

На сьогоднішній день існує безліч різних банків, організацій та центрів мікрокредитування, що пропонують рефінансування кредитів на вигідних умовах. Одним з головних переваг співпраці з даними центрами є відсутність строгих вимог до позичальника.

Можливо, свою платоспроможність і зовсім не доведеться доводити, збираючи безліч довідок. Зазвичай схема отримання грошей зводиться до швидкого оформлення документів та видачі бажаної суми протягом 15 хвилин. Терміни мікропозики визначаються розміром суми і зазвичай складають від одного місяця до року. Сума позики також варіюється від декількох сотень гривень до декількох десятків тисяч.

До речі, на сайті micro-credit.com.ua ви можете переглянути умови кредитування в найбільших фінансових установах та банках.

Деякі фінансові організації, що спеціалізуються на видачі мікропозик, організовують виїзд до клієнта додому або в офіс, що може бути дуже зручно для бізнесменів і людей похилого віку. Для того щоб зробити заявку на отримання мікрокредиту, клієнт може зателефонувати за телефоном гарячої лінії центру мікрокредитування або з'явиться особисто в найближчий офіс компанії.

Після розгляду заявки співробітниками центру та прийняття позитивного рішення, позичальнику видається обумовлена ​​сума готівкою або переводом на пластикову карту.

Погашення заборгованості відбувається по заздалегідь прописаної схемою, і клієнт щомісяця виконує зобов'язання за кредитним договором. Зазвичай мікрокредитування передбачає дострокове погашення суми боргу.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99