Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Швидкі позики

Автор: Vladislav
02.02.2017 20:22

Сучасний кредитний ринок рясніє так званими «швидкими позиками». Під швидкою позикою розуміють, як правило, надання грошових коштів на короткостроковий період. Особливістю швидкого кредиту є його терміновість, як правило, термін такої позики варіюється від місяця до півроку, невеликий кредитний ліміт і легкий спосіб оформлення.

Більшість організацій, що видають швидкий позику на карту, запитують мінімальну кількість документів: документ, що засвідчує особистість і документ, що підтверджує платоспроможність позичальника. Такими документами може бути довідка з місця роботи або навчання, пенсійне посвідчення. При оформленні швидкого кредиту слід враховувати, що це дійсно займ на невеликий часовий період і часто процентна ставка за таким кредитом значно вище, ніж ставка в банку. Кредитні організації заздалегідь прораховують ризики по кредитах і на підставі такого підрахунку встановлюють таку процентну ставку, яка змогла б покрити можливі ризики.

До речі, на сайті http://dobrozaimov.ru/board/dengi_v_dolg_chastnye_lica/1 ви можете подати заявку на швидку позику на вигідних умовах!

Швидкий кредит особливо популярний тим, що кредитор не запитує вашу кредитну історію у сторонніх емітентів, внаслідок чого, відсоток схвалення заявок по кредиту дуже високий. Щоб отримати швидкий кредит досить уявити кредитору необхідні документи і розрахувати графік платежів за кредитним договором. Як правило, сума такого кредиту приблизно дорівнює сумі середньої заробітної плати, погашення боргу розраховане на нетривалий період.

Незважаючи на те, що подібний кредит не впливає на вашу кредитну історію, кредитор, в разі порушення виконання зобов'язання за кредитним договором, має право передати кредитний договір на виконання третім особам - колекторським агентствам, тому не слід недооцінювати важливість виконання кредитних зобов'язань.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99