Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Куди вкласти гроші?

Автор: Vladislav
21.08.2016 12:14

В даний час існує багато способів збільшити свої доходи за допомогою вигідних інвестицій. Але не всі на перший погляд вигідні капіталовкладення є такими насправді. А деякі інвестиції навпаки, здатні істотно збагатити інвестора.

Ще з радянських часів нашим співвітчизникам відомий такий спосіб інвестицій, як накопичувальне страхування життя. Назва методу говорить сама за себе: ви страхуєте своє життя від будь-яких непередбачених випадків. На відміну від звичайної страховки такий метод дозволяє не тільки застрахувати життя і здоров'я людини, але зберегти, накопичити та примножити його гроші. Тобто, якщо у вашому житті стався нещасний випадок, обумовлений у договорі зі страховою компанією, то звичайна страховка дає вам можливість отримати певну суму. Накопичувальне ж страхування життя має на увазі отримання всієї страхової суми або щомісячних виплат протягом життя після закінчення договору навіть тоді, якщо у вашому житті все благополучно. Візьміть до відома, що фахівці не вважають накопичувальне страхування життя вигідним вкладенням капіталу.

До речі, можливо вам потрібна справка о несудимости, якщо ви хочете виїхати в іншу країну, або взяти кредит. Отримати її можна дуже легко і просто.

Сучасні інвестори мають можливість вкласти гроші в Загальні Фонди Банківського Управління (ОФБУ). Від ПІФів їх відрізняє використання більш широких комбінацій по вкладенню і збільшення капіталу. У деяких випадках прибутковість від таких інвестицій може становити 600% річних, але в той же час інвестування в ОФБУ завжди пов'язане з високим ступенем ризику. Істотним недоліком ОФБУ є недостатня регламентованість законодавством, тому діяльність таких фондів мало схильна до контролю з боку держави. Успішність діяльності ОФБУ в значній мірі залежить від професіоналізму керуючого і в разі серйозної промашки може закінчитися повним крахом подібного фонду.

У нашій країні існує новий фінансовий інструмент - хедж-фонди. Слід зазначити, що даний вид інвестування знаходиться в стадії розвитку. Інвестор повинен вкласти від кількасот до мільйона доларів, а значить, такі фонди доступні лише заможним вкладникам. Оскільки хедж-фонди не мають чіткого нормативного регулювання, вони можуть вибирати будь-які стратегії отримання прибутку, а також використовувати будь-які фінансові інструменти в інвестиційних операціях. Цей вид інвестування прийшов до нас із Заходу, де товстосуми давно інвестують свої кошти в хедж-фонди. Подібна інвестиція може принести воістину колосальний прибуток, або збитки величезних масштабів.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99