Розрахунки по відкритому рахунку
Автор: Vladislav 06.10.2016 23:04
Як же відбуваються розрахунки за відкритим рахунком? Коли така дія здійснюється, то продавець переводить товар покупцеві, а разом з товаром відбувається напрямок товаророзпорядчих документів у його ж адресу. Документи зберігають суму заборгованостей на ім'я покупця в дебет рахунку.
Покупець робить періодичні платежі вже після отримання товару, так остання частина, яка погашає борг, вноситься в обумовлений контрактом термін. Погашення залишається заборгованості і остаточне вивіряння проводиться вже після завершення розрахунків.
До речі, на сторінці https://lionex.net/ ви можете здійснити вигідний обмін електронних валют на найкращих умовах!
Коли відбувається надання кредиту за певним відкритим рахунком, а так само відбувається проведення розрахунків, то це лише для продавця є ризиком. Це пов'язано з тим, що покупець може не заплатити за товар або послугу, або просто несвоєчасно здійснити оплату. Зворотний бік у покупця, адже він від продавця не отримує ніяких боргових зобов'язань, коли на руки йому видається товар. Тому для покупця такий відкритий рахунок дуже вигідна штука угод. Це до речі може бути не тільки форма оплати за товари, але послуги і навіть отримання кредиту. А відсутній ризик неотримання товару позитивно впливає на бажання покупця активно брати участь в таких ось формах розрахунків.
Ще б пак, звичайною практикою угод є те, що за операцію не стягуються додаткові відсотки. Однією з існуючих практик є факт поперемінного використання свого становища, тобто продавці можуть виступати і покупця теж, а це забезпечить виконання сторонами зобов'язань щодо платежів. Тепер щодо практики в міжнародній торгівлі, відкриті рахунки враховуються при угодах з постійними контрагентами і державними організаціями, особливо коли відбуваються дрібні партії або однорідна продукція.
< Предыдущая | Следующая > |
---|