Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Розрахунки по відкритому рахунку

Автор: Vladislav
06.10.2016 23:04

Як же відбуваються розрахунки за відкритим рахунком? Коли така дія здійснюється, то продавець переводить товар покупцеві, а разом з товаром відбувається напрямок товаророзпорядчих документів у його ж адресу. Документи зберігають суму заборгованостей на ім'я покупця в дебет рахунку.

Покупець робить періодичні платежі вже після отримання товару, так остання частина, яка погашає борг, вноситься в обумовлений контрактом термін. Погашення залишається заборгованості і остаточне вивіряння проводиться вже після завершення розрахунків.

До речі, на сторінці https://lionex.net/ ви можете здійснити вигідний обмін електронних валют на найкращих умовах!

Коли відбувається надання кредиту за певним відкритим рахунком, а так само відбувається проведення розрахунків, то це лише для продавця є ризиком. Це пов'язано з тим, що покупець може не заплатити за товар або послугу, або просто несвоєчасно здійснити оплату. Зворотний бік у покупця, адже він від продавця не отримує ніяких боргових зобов'язань, коли на руки йому видається товар. Тому для покупця такий відкритий рахунок дуже вигідна штука угод. Це до речі може бути не тільки форма оплати за товари, але послуги і навіть отримання кредиту. А відсутній ризик неотримання товару позитивно впливає на бажання покупця активно брати участь в таких ось формах розрахунків.

Ще б пак, звичайною практикою угод є те, що за операцію не стягуються додаткові відсотки. Однією з існуючих практик є факт поперемінного використання свого становища, тобто продавці можуть виступати і покупця теж, а це забезпечить виконання сторонами зобов'язань щодо платежів. Тепер щодо практики в міжнародній торгівлі, відкриті рахунки враховуються при угодах з постійними контрагентами і державними організаціями, особливо коли відбуваються дрібні партії або однорідна продукція.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99