Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати домен і хостинг починаючому інтернет-бізнесмену

Автор: Vladislav
09.01.2017 21:50

Кожен починаючий онлайн-підприємець бажає, щоб його майбутній бізнес був поулярним і приносив прибуток. Але успіх, як відомо, не береться з нізвідки, а вимагає ретельної підготовки, знань і вирішення конкретних завдань. Одне з таких завдань - вибір відповідного і потенційно успішного доменного імені.

 

На сьогодні існує величезна кількість доменних зон, на яких ви могли б зупинити свою увагу. Перш за все до уваги кидається відома зона .com - реєстрація в ній на перший погляд здається найбільш правильним рішенням. Але це поки ви не почнете перевіряти наявність вільних імен. Уже через кілька спроб, ви зрозумієте, що зона переповнена і зареєструвати широко відоме користувачам слово, не так-то просто. Проте, якщо хочете зареєструвати унікальну назву бренду, який складається, наприклад, з абревіатури - цілком ймовірно, що ім'я виявиться вільним. Якщо вам потрібен саме український домен, щоб користувачі відразу зрозуміли територіальну приналежність вашого сайту, ви можете вибрати національну зону .ua, але для цього вам обов'язково знадобиться надати документи про реєстрацію торгової марки. Якщо ж вам вкрай важливо, щоб сайт вважався українським, а торгової марки у вас немає, можливо вам підійде кириличний домен .укр, який так само є національним. Розгляньте також New gTLDs домени - серед них ви зможете знайти безліч несподіваних для себе варіантів. Серед них є і профільні домени, які можуть відразу ж окреслити сферу вашої діяльності, наприклад: .media, .tattoo, .florist і інші.

Коли домен буде обраний, вам треба буде розв'язати наступне питання - вибір хостингу. Тут є різні варіанти, в залежності від необхідних для вашого проекту технічних характеристик. Є можливість розміщення як одного сайту, так і розміщення відразу декількох - за тарифом «сайт» або «корпоративний». Якщо ви бажаєте, щоб ваш сайт завантажувався швидко – вашому онлайн-проекту підійде хостинг на надшвидких SSD-дисках. Якщо ваш проект буде стрімко збільшувати свої масштаби, можливо, вам знадобиться виділений сервер. Вибравши і сплативши хостинг на сайті Ukrnames, ви завжди зможете перевести сплачені гроші в рахунок нової послуги. Тому навіть якщо початковий вибір не буде точним, ви завжди зможете змінити своє рішення без втрати сплачених грошей. Якщо ж ви захочете детальніше розпитати про будь-якому вигляді, ви завжди можете зв'язатися з цілодобовою техпідтримкою, на роботу якої не впливають ні свята ні стандартні вихідні дні.

 

Читайте статьи по теме

Экономика ТВ (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99