Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Чи подорожчає срібло?

Автор: Vladislav
12.02.2017 18:28

«Місячний» метал кілька років тому піднімався до 50 доларів за тройську унцію, зараз він коштує близько 20 доларів. Чи буде дорожчати срібло найближчим часом? Однозначної відповіді ніхто вам не дасть. Проте, за теорією ймовірності срібло не буде сильно дешевшати. Якщо графік цього дорогоцінного металу на Форексі пірне, срібло доцільно було б купити.

 

Важливо стежити за новинами з країн - експортерів срібла. Перу була і залишається абсолютним лідером з видобутку цього металу. З часів конкісти до наших днів Анди постачають нашу планету місячним металом. Під час ураганів і землетрусів в Андах графік срібла може різко піднятися в ціні. Перуанські порти в Лімі і Кальяо працюють в цілодобовому режимі і відправляють срібло в усі країни світу.

Між іншим, якщо вас цікавлять різноманітні новости, вам варто зайти на сайт vesti-ukr.com, на якому публікується важлива, актуальна та корисна інформація з різних сфер.

У Мексиці добувають срібло в десятці міст. Таско - мексиканське місто, столиця срібла. У цьому місті костели вкриті не золотом, як зазвичай, а сріблом. Навіть в бідних сім'ях люди їдять не з глиняною, а з срібного посуду. Дітвора з місячного металу виплавляє собі болісно. Мексиканський порт Веракрус справно відправляє суду навантажені сріблом. Багато срібла відлітає з аеропорту столиці Мексики - Мехіко - сіті.

Болівійський Потосі можна було б не згадувати. Його велич в минулому. Багата гора постачала Іспанію сріблом регулярно. Зараз це родовище вичерпалося. Шахтарі раніше опускаються в забій з метою знайти залишки срібної руди, але її залишилося зовсім мало. Нечисленні туристи можуть за 5 доларів сходити на екскурсію в шахту і подивитися своїми очима як трудяться гірники. Високогірний холод на початку шахти змінюється тропічної спекою. Закінчується срібло не тільки в Багатою горе, а й на нашій планеті.

Дешевого місячного металу чекати не доводиться!

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99