Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Акції, облігації та золото

Автор: Vladislav
21.08.2016 12:02

Спосіб вкладення особистих фінансів кожна людина вибирає на власний розсуд. Наш матеріал стосується інвестицій в акції, облігації та золото.

 

Такий спосіб інвестування, як покупка акцій, знайомий нашим співвітчизникам ще з радянських часів. Більш того, на цю тему є маса інформації, що дозволяє розібратися в видах і призначення акцій, тому детально висвітлювати тему роботи цього виду інвестицій не має сенсу. Можна тільки сказати, що акції в порівнянні з іншими видами інвестицій більш прибуткові. Але, по-перше, отримання прибутку за акціями - проект довгостроковий, а по-друге - пов'язаний з великим ризиком. По суті, цінність акції полягає в підтвердженні частки власника в капіталі компанії, а значить, дає йому право на певну частину прибутку останньої. Що стосується ризику, то власник акцій повинен постійно відстежувати стан фінансового ринку. Під час криз на фінансових ринках можливо сильне падіння акцій, що може привести до втрати капіталу інвестора.

Якщо ви не готові до ризику, більш відповідним способом інвестиції для вас є покупка облігацій або вкладення грошей в бізнес. Продажа канцелярських товарів є одним із хороших варіантів бізнесу. Але будьте готові до того, що вам навряд чи вдасться отримати на подібному фінансовому інструменті більший прибуток. Найчастіше такий дохід не перевищує прибутку від депозиту в банку. А значить, покупка облігацій - не найвигідніший спосіб інвестування. Ми жодним чином не відмовляємо вас від покупки облігацій. Просто при наявності у інвестора великої суми деяку їх частину можна вкласти в облігації, а решта - в акції, золото і т.д. Цей метод вбереже вас від можливих втрат капіталу. Тобто, якщо в результаті кризи на ринку відбудеться падіння цін на акції, то ви виграєте на інших інструментах інвестицій.

Золото в усі часи було уособленням влади і багатства. Саме цей метал ставав причиною воєн, грабежів, убивств та інших гидот. В останні роки на фінансовому ринку спостерігається тенденція підвищення в ціні цього дорогоцінного металу. Але справа в тому, що золото як би є притулком для інвесторів у важкі часи, тому назвати його вигідним в сенсі інвестицій можна з великою натяжкою. До речі, попит на золото завжди підвищується в періоди криз, оскільки інвестори продають свої акції, облігації і т.д. і скуповують даний дорогоцінний метал. Якщо криза відступає, ціна на золото падає через пошуку інвесторами інших, більш вигідних методів вкладення грошей.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99