Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Торгові стратегії

Автор: Vladislav
23.08.2016 17:11

Походивши по спеціалізованих ресурсах, ви знайдете велику кількість торгових стратегій. Багато з них мають дивні й незрозумілі назви. Безумовно, всі професійні трейдери обзавелися власними стратегіями, зрозумілими і зручними тільки для них. Але зеленому новачкові звичайно для початку потрібно буде використовувати чужі стратегії, щоб потім, набувши досвіду створити свою. Мати власну стратегію зовсім не обов'язково. Можна прекрасно адаптувати під себе вже відомі стратегії і навіть поєднувати кілька, вибираючи найбільш вдалі.

Як же правильно вибрати торгову стратегію, яка дозволить заробити і вигідно придбати жалюзи в киеве? Ось кілька порад:

- Обов'язково перед використанням навіть дуже сподобалася вам стратегії, яка має купу позитивних відгуків, протестіруете її на демо-рахунку, адже тільки досвідченим шляхом народжується істина;

- Проведіть моніторинг найбільш популярних стратегій і склавши для себе топ, вибирайте з кращих;

- Вибирайте стратегії, що ґрунтуються на технічному аналізі графіків зміни цін, адже використовуючи повторювані час від часу закономірності, можна спробувати прогнозувати майбутнє.

- Пам'ятайте, що будь-яка стратегія, може давати збої, особливо до кінця торгового тижня і закриттю місяця, тому будьте пильні і обережні.

- Ніколи не піддавайтеся паніці, навіть якщо обрана стратегія вам здається дуже складною і ніяк не піддається освоєнню ... ви зможете, просто потрібно терпіння.

Зупинимося на трьох найпопулярніших і найбільш часто використовуваних трейдерами торгових стратегіях.

1. Японські свічки. Стратегія заснована на спостереженні за поведінкою валютних пар в певному інтервалі часу. Провівши аналіз, ви зможете приймати обгрунтовані рішення при відкритті угод.

2. Стратегія, заснована на аналізі ринку використовуючи теорію Фібоначчі, коли наступне число в 1,618 більше ніж попереднє, а попереднє становить 0,618 від подальшого числа.

3. Стратегія, що базується на теорії Еліота, коли тенденція незалежно від напрямку тренда містить три коригувальних і п'ять основних хвиль. Добре працює як окремо, так і в сукупності з іншими стратегіями.

Вибір природно за вами, адже стратегія, щоб бути корисною повинна бути зрозуміла і зручна для свого користувача. Бажаємо успіху!

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99