Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Особливості торгівлі на біржі форекс

Автор: Vladislav
08.05.2017 15:22

Ринок Форекс на сьогоднішній день дуже розвинений, він зосереджує в собі величезну кількість трейдерів, які щодня здійснюють величезну кількість угод, спрямованих на отримання прибутку.

Саме через велику кількість трейдерів нерідко у половини з них виникають труднощі із здійсненням такого варіанту торгівлі.

Це пов'язано з тим, що не кожен раз є можливість правильно визначитися з правильною торгової тактикою і стратегії, більш того, перші невдачі відштовхують більшість.

До речі, по цій ссылке ви можете знайти інформацію про тестування стратегії бінарний гамбіт.

Щоб не допускати банальних помилок і направити себе на вірний шлях при торгівлі на ринку Форекс, досить слідувати декільком простим радам. До них відносять наступне.

Віра в себе

Дуже важливий аспект полягає в банальній вірі в себе при здійсненні даного варіанту торгівлі. Завжди потрібно бути готовими до того, що помилки неминучі, відразу нікому не вдається заробити величезну кількість грошей. Перші угоди, як правило, не приносять успіху, це потрібно розуміти і просто намагатися вдосконалювати тактику торгівлі, кожен раз визначаючи найбільш точний напрям.

Процес навчання потрібно сприймати таким, яким він є

Сенс в тому, що для кожного окремого трейдера визначається своя система навчання. Кому-то підходять одні варіанти торгівлі, а кому-то інші. Все залежить від індивідуальних можливостей, навичок і знань, саме тому не варто переживати, якщо перша обрана система навчання виявилося не дуже ефективною. Головне не вкладати відразу великі гроші, щоб була можливість почати спочатку.

Визначення типу торгівлі на біржі

Необхідний визначити тип трейдера, до якого користувач себе відносить. Виділяють дуже багато способів ведення торгівлі на ринку Форекс, вони можуть бути активними або пасивними. З більшими чи меншими витратами, з підвищеними або зниженими ризиками. Саме через такого розмаїття для успіху необхідно чітко визначитися, до якого типу трейдерів буде ставитися конкретний користувач, адже даний вибір станеться за рахунок навичок і знань, якими він володіє.

 

Читайте статьи по теме

Євробачення 2022 (відео)
Дивитися інші відео/новини…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99