Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Порадник для Форекс: особливості вибору

Автор: Vladislav
30.04.2018 21:24

З кожним роком все більше людей проживають в країнах пострадянського простору проявляють інтерес до інвестиційної діяльності. При цьому далеко не кожна людина має в своєму розпорядженні значними матеріальними засобами, яких було б достатньо для покупки об'єктів нерухомості, вкладення в дорогоцінні метали і т.д. Як правило, інтерес спрямований на проекти в інтернеті, а трейдинг є основним методом заробітку.

 

Таким чином, якщо Ви пішли по даній дорозі, тоді напевно знайомі з торгівлею на ринку Форекс. Згідно зі статистикою саме в поточному напрямі відбуваються головні чудеса збагачення, коли при наявності ефективної стратегії, протягом декількох років трейдер з 100 доларів робить багатотисячний капітал. У той же час присутні і менш оптимістичні випадки, коли інвестор навпаки зазнає збитків. Щоб не опинитися в числі тих, хто програв розглянемо деякі заходи дозволяють мінімізувати ризики.

Радник форекс наприклад діючий в автоматичному режимі здатний забезпечити трейдера стабільним доходом. Особливо, якщо візьмемо Советник форекс Brain Project, то можемо отримати 60% прибуток щодо річного бюджету. Зазначу, що користувачеві буде досить слідувати рекомендаціям радника, який автоматично виробляє технічний аналіз і дає прогнози щодо майбутніх стрибків на ринку. Для ознайомлення з останніми статистичними показниками відвідайте офіційний веб ресурс проекту. Також акцентую увагу, що доступний безкоштовний тестовий період, під час якого користувач може переконатися в ефективності програми, а потім вибрати для себе оптимальний тариф.

Якщо ж Ви є новачком і не освоїли роботу з торговим терміналом, тоді рекомендую відкрити демо рахунок і потренуватися у використанні всіх функцій. А саме відпрацюйте наступні моменти: відкриття і закриття ордерів, збільшення і зменшення лота, установка показників тейк профіт і стоп лосс, розміщення прихованих ордерів, аналіз графіка згідно доступних інтервалів. Важливо розуміти, що без перерахованих знань Вам не вдасться на 100% реалізувати можливості радника. У свою чергу, коли освоїте дані дії, зможете здійснювати велику кількість дій без регулярного перегляду ситуації на ринку. Надалі намагайтеся вдосконалювати свої навички, щоб забезпечити максимально високий рівень прибутку.

 

Читайте статьи по теме

Євробачення 2022 (відео)
Дивитися інші відео/новини…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99