Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Психологія формування ринкових цін

Автор: Vladislav
25.06.2016 11:36

Багатьох цікавить питання: хто керує ринковими цінами на Форекс? Спочатку, здається, що ритм руху цін задають брокери і великі компанії, але насправді, ціну формують самі трейдери. Звичайно, інституційні інвестори, з їх капіталом в десятки і сотні мільйонів доларів, мають більшу вагу, ніж звичайні гравці. Саме великі суб'єкти ринку формують попит і пропозицію, в основному, для цих цілей, вони дивляться на кінцевий попит і пропозицію учасників ринку. Але керуючі інвестиційними фондами теж люди, це означає, що від приватних трейдерів вони відрізняються тільки сумою торгового капіталу.

Основна рушійна сила, яка змушує гравців купувати валюту на Форекс - це жадібність, продають трейдери грошові одиниці через страх втратити свій капітал. При здійсненні кожної операції, покупець думає, що ціна підніметься, а продавець розраховує на зменшення вартості. Можливо, що продавець просто фіксує прибуток, але такі випадки, скоріше виняток з правила, які підтверджують саме правило. Його можна сформулювати так: при угоді на Форекс ринку, покупець демонструє жадібність, а продавець - страх. Будь-яка угода є одночасної комбінацією страху і жадібності.

Друзі сайту: цілком можливо, що вам потрібен якісний та потужний дизель генератор, який ви можете придбати за доступними цінами вже сьогодні!

Тому кожну котирування валютного ринку Форекс, можна вважати графічним представленням людської психології. Так як поведінки людей властиво повторюватися, на валютному ринку можна відшукати закономірності, які потім дають можливість прибутково торгувати. Дивлячись на графік, відразу стає зрозуміло, де люди були жадібними, а де їх долав страх.

З цієї позиції, ринок являє собою один суцільний потік емоцій, які визначають поведінку людей. Хоча це звучить трохи дивно, але таке розуміння ринку дозволяє трейдеру дистанціюватися від своїх емоцій і почати приймати прибуткові рішення на Форекс.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99