Вибір банку для депозиту
Автор: Vladislav 03.12.2016 22:18
Умови сучасного інвестування пропонують індивідуальним інвесторам та інвестиційним корпораціям широкі можливості у вигляді існуючих сервісів на ринку. Приватний вкладник найчастіше звертається до найбільш поширеного інструменту – розміщення грошей на депозиті в банку. Бо це просто, надійно та швидко і не вимагає великих бюрократичних зусиль.
Протягом радянського періоду звичайні люди намагалися зберігати і примножувати всі свої зароблені кошти в ощадній касі (так називали Ощадбанк СРСР). Пенсіонери і сьогодні залишаються вірними традиції вкладати частину пенсійних коштів на свій рахунок в банку.
Після того, як людина приймає принципове рішення про внесення власних коштів у банки, у неї відразу ж з'являється необхідність безпосереднього вибору банку, що поєднує в своїй пропозиції надійність і вигоду. Тут слід врахувати і величину пропонованих процентних ставок, під які будуть прийматися депозити, і кількісний розвиток філіальної мережі банку, що особливо принципово для людей похилого віку. Також важливо, щоб був надійним банк, а рівень професійної грамотності персоналу опинився на високому рівні.
Сьогодні кожен може застрахувати свій внесок, що позбавляє від ризиків роботи з банківськими депозитами. Слід врахувати, що розмір страховки обмежується сумою 200000 гривень в межах однієї фінансової установи. Вибирати депозит за показниками прибутковості доведеться в індивідуальному порядку. Якщо ми говоримо про українські банки, то діапазон величини процентної ставки, що варіюється в межах 12-20% і залежить від декількох параметрів таких, як величина вкладу, його часовий термін, можливості дострокового зняття відсотків або вкладу цілком і деяких інших.
Для кожного вкладника важливо не просто інвестувати свої кошти в надійний банк, але і вигідно заробити на цьому. Саме тому не варто піддаватися рекламному впливу завідомо нереальних пропозицій заробити в найкоротші терміни 30, 40, 50 і більше відсотків річних. Бо практично у всіх випадках такі банки довго протягнути не можуть і їх закриває НБУ, який за останні кілька років закрив понад сотню банків, які пропонували занадто вигідні умови, при яких взагалі ставилося під сумнів питання про доходи самого банку з таких операцій.
Тож уважно підходьте до вибору фінансової установи, адже від цього залежить безпека ваших коштів!
< Предыдущая | Следующая > |
---|