Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Україна готується паралізувати Крим з Чорного моря

Автор: Vladislav
25.08.2016 21:06

Україна хоче судитися з Росією через моря навколо Криму в міжнародних судах.

Україна готує черговий позов проти РФ. На цей раз, за ​​словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Київ в найближчі дні передасть в міжнародний арбітраж справу з приводу суверенних прав у водах навколо Криму на підставі Конвенції ООН з морського права. Тобто, Україна хоче судитися з Росією через моря навколо Криму.

Як зазначив політолог Олег Неменский Однак в коментарі виданню «Дзвін Росії», правда залишається на боці РФ, тому що міжнародне право має вважатися з фактичним станом справ. «Справа в тому, що за фактом - Україна не контролює територію Криму, а значить, не має підстав претендувати на морську частину півострова. Тому, - вважає Олег Неменский, - в суді РФ доведеться доводити, що Україна де-факто не здійснює контроль над цією територією».

Сьогодні Україні вкрай важливо знаходити нові приводи, щоб максимально привертати увагу світової спільноти до кримської проблеми, так як, останнім часом інтерес до цієї історії поступово почав вщухати, а серед європейських політиків накопичується роздратування до української влади.

До речі, треба також повідомити, що ви можете читати актуальні та правдиві новости Крыма на сайті segodnya.ua, журналісти якого вчасно та лаконічно подають всю необхідну інформацію.

Для прихильників постєвромайданної України повернення Криму стало якоюсь національної ідей і державною ідеологією, тому максимальне залучення уваги до цієї проблеми і формування образу Криму - як спірної території, незалежно від результату, - на думку експерта, - приносить свої певні плоди для правлячої еліти в Києві».

Раніше в МЗС РФ заявили, що готові обговорювати з Києвом конвенцію ООН з морського права. При цьому, як зазначили у відомстві, на зустрічі, яка пройшла в Мінську 11 серпня та на якій мали вирішувати поточні проблеми трактування норм морського правав, грунтовного та конструктивного діалогу так і не відбулося.. У Москві відзначають, що всі питання задавалися російській стороні не для того, щоб знайти рішення проблем, а щоб отримати формальний привід для заяв про завершення досудових консультацій.

Врегулювання конфлікту в досудовому порядку можливо лише в одному випадку: через повернення Криму до складу України, на що Росія піти просто не може, зазначив політолог Олег Неменский. Проте при цьому є версії того, що верхівка кремля піде назустріч у врегулюванні конфлікту на Донбасі в обмін на те, щоб українська сторона визнала Крим частиною Російської Федерації.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99