Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Вибираємо профіль вікна

При виборі металопластикових вікон, першо чергово, необхідно звернути увагу на профіль. Він є елементом, який бере на себе основне навантаження і тому від нього залежить робота, як окремих частин вікна, так і всієї конструкції в цілому. Купуючи ПВХ вікна, дивіться на наступне:

Сертифікат

Сертифікованій продукції завжди більше довіряють. Це гарантія високої якості профілю, перевірена рядом спеціальних досліджень. Надати перевагу краще профілям, що виготовляються досвідченими виробниками, які вже багато років на ринку, а придбати такі вікна можна сайті http://salamander.com.ua/salamander-bluevolution/.

Клас

Велика частина технічних характеристик профілю визначається цим параметром. До них відносяться надійність профілю, тривалий термін служби, міцність і т. Д. Клас А більш переважний. Від рівня класу залежить вартість і якість. Оформлення офісу, вимагає більше витрат, так як приміщення потрібно надати значний вид. Через це іноді доводиться робити вибір на користь більш низького класу, щоб вписатися в бюджет.

Ширина і кількість повітряних камер в конструкції вважається важливою характеристикою віконного профілю. Килими в інтер'єрі, будуть красиво виглядати підкреслюючи солідність. Ці параметри підбираються, відштовхуючись від власних потреб.

Вибираємо склопакет

Склопакет є однією з головних складових пластикового вікна. Займаючи майже 80% площі вікна, він виконує функції енергозбереження, безпеки і звукоізоляції.

Вибираючи скло, звертайте свою увагу на такі моменти:

Виробник. Найкраще купувати склопакети у перевірених та показали себе з кращого боку виробників. Перевагу краще віддати світовим брендам. Але також можна знайти якісні склопакети вітчизняного виробництва, які зроблені не гірші від закордонних і продаються за доступними цінами.

Конфігурація. Виготовляють два типи склопакетів: однокамерні і двокамерні. Вони відрізняються розмірами, вагою і рівнем захисту від тепловтрат і шуму. Варто віддати перевагу однокамерною конфігурації зі спеціальним напиленням, а не двухкамерной без такого покриття.

Також необхідно упевнитися, що склопакет відповідає вимогам і нормам, і досить добре захищає від яскравих сонячних променів.

Як правильно вибрати фурнітуру

Необхідно з усією відповідальністю підійти до вибору фурнітури для металопластикових вікон. Якість матеріалів, правильна збірка і комплектація фурнітури є запорукою зручності у використання і довговічності роботи вікон. При виборі якісної фурнітури слід звернути увагу на ці характеристики:

Виробник. Як і у виборі склопакета, варто вибирати перевірений зарубіжний або вітчизняний бренд.

Число можливих циклів роботи. Показником якісної віконної фурнітури є кількість циклів відкриття і закриття вікон. Він становить не менше 20000. Цього має вистачити приблизно на 9 років експлуатації вікна. Але є моделі, в яких заявлено термін удвічі більше.

Є багато різновидів комплектації. У нових моделях можуть бути використані захисні механізми (від злому), мікровентіляція та інші потрібні функції.

Додаткові рекомендації при виборі вікон

Ущільнення. Для якісної звуко- і теплоізоляції пластикових вікон, необхідно вибирати якісний ущільнювач. Ущільнення з каучуку стане відмінним вибором.

Армування. Використовується щоб надати потрібну жорсткість віконної конструкції. Такий профіль прослужить довше звичайного.

Ламінація. На поверхню профілю наноситься плівка різних кольорів, що надає вікну декоративну функцію.

Дотримуйтесь вищевикладеним радам при виборі якісних пластикових вікон, які будуть служити довгі роки!

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99