Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги біржі криптовалют

Автор: Таня
21.11.2020 22:06

 
Популярність біткоїнів в останні кілька років була викликана динамічним зростанням цін. Великий інтерес і бажання мати цю криптовалюту викликали великий трафік в Інтернеті, що ще більше підігрівало потенційно спекулятивну бульбашку на ринку.
 
Багато людей запитували себе, як придбати біткоїни або інший криптовалюта. Є кілька способів, але, як показала недавня історія, доступ до криптовалюти може бути непростим і поширеним і зв'язаних з великим ризиком. До речі, якщо ви шукаєте біржу криптовалют, то рекомендуємо перейти на офіційний сайт трейдингової платформи buytex вже зараз.
 
Роблячи перші кроки у світі криптовалюта, кожен, нарешті, ставить перед собою фундаментальне питання: але насправді, як я можу придбати ці біткоїни? Купівля біткоїнів, хоча насправді це не дуже складна річ, варто до неї підготуватися, щоб не помилитися, через що сума, яку ми витрачаємо на інвестиції, може бути заблокована або навіть втрачена.
У цій статті ми зосередимося на тому, як і де купувати біткоїни.
 
 

Купівля біткоїнів в обмінному пункті та обмін біткоїнів

 
Для випадкових інвесторів або тих, хто робить перші кроки, найбільш зручний спосіб придбати біткоїни або інші криптовалюта - це обмін біткоїнів. В інтернеті є кілька обмінних пунктів, пропозиція яких відрізняється цінами (зверніть увагу! Різниця в цінах може бути значною, варто порівняти пропозиції кількох обмінних пунктів перед покупкою) і список криптовалюта, доступних для торгівлі. Конкретні обмінні пункти також розрізняються за способом здійснення платежів і стягуваної комісії.
 
Важливою перевагою обмінних пунктів є той факт, що в більшості з них ми можемо купувати та продавати біткоїни абсолютно анонімно, що значно спрощує і прискорює процес покупки.
 
Недоліком покупки в обмінному пункті може бути той факт, що ціни покупки та продажу, як правило, на кілька відсотків вище, ніж на спеціалізованих біржах біткоїнів (про яких ми пишемо окремо), але в контексті довгострокових інвестицій або спеціальних покупок ці відмінності зазвичай не дуже значні.
 

Альтернативний спосіб отримати біткоїн

 
Якщо ви хочете використовувати потенціал волатильності біткоїнів, але не обов'язково покладатися на його вартість, ви можете торгувати контрактами на криптовалюта. Брокери пропонують CFD на біткоїнов і деякі інші популярні криптовалюта, і вони дозволяють вам використовувати волатильність біткоїнов без фізичного володіння ним. Великою перевагою такого рішення є безпека, пов'язана з правилами фінансової установи, що не відноситься до більшості бірж криптовалюта.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99