Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати криптовалютну біржу?

Автор: Таня
23.11.2020 18:02

 
Кожна людина, яка збирається мати справу з криптовалютою, стикається з проблемою вибору зручної та надійної біржі, на якій цю криптовалюту вона могла б купувати і продавати. Багато людей стикаються з такою проблемою, тому це питання є актуальним.
 
 
Справа в тому, що не існує якоїсь однієї «ідеальної біржі» - у кожної криптобіржі є свої плюси та свої мінуси. Тому, до вибору біржі для торгівлі криптовалютою потрібно підходити індивідуально в кожному конкретному випадку. Все буде залежати від того, які монети ви збираєтеся купувати/продавати, через які платіжні системи плануєте вводити/виводити кошти, якими сумами збираєтеся перевертати, як довго плануєте тримати монети на біржі й від безлічі інших індивідуальних чинників, властивих вашій стратегії. Адже очевидно, що у майнера вимоги до криптовалютної біржі одні, в інвестора - інші, а у трейдера - треті. Якщо ви шукаєте надійну криптовалютну біржу, то радимо перейти на сайт https://inanomo.com/ru, не гаючи часу.
 
 

Як вибрати криптовалютну біржу?

 
Загалом, ми вирішили розповісти вам, на що дивитися при виборі криптобіржі. Яку вибрати - вирішите ви самі. А для того, щоб ще більше полегшити вам вибір, радимо в інтернеті подивитися короткі огляди на деякі популярні кріптобіржі.
 

На що дивитися при виборі криптовалютної біржі?

 
Ось основні критерії, на які потрібно звертати увагу при виборі криптобіржі:
 
 
 • Країна, в якій біржа базується;
 • Рік заснування;
 • Підтримка потрібної мови;
 • Наявність на біржі потрібних тобі монет;
 • Наявність проблем із затримками перекладів;
 • Зручність введення/виведення коштів;
 • Комісії;
 • Складність верифікації;
 • Обсяг торгів;
 • Захист аккаунта;
 • Наявність додаткових можливостей і бонусів.
 
Залежно від того, чим ви збираєтеся займатися на біржі (продавати намайнение монети, купувати монети для інвестицій, займатися трейдингом), ті чи інші критерії матимуть для вас різний пріоритет.
 
Яку б біржу для торгівлі криптовалютою ви не вибрали, пам'ятайте - інвестиції в криптовалюту характеризуються високими торговими і неторговими ризиками. Для того, щоб зменшити неторгові ризики, ми б не рекомендували використовувати біржі для зберігання на них криптовалюти. Ми б рекомендували користуватися для зберігання криптовалюта спеціалізованими гаманцями, а біржі використовувати тільки в якості обмінників.
 
 
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99