Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


У чому переваги теплої водяної підлоги?

Автор: Таня
27.05.2020 15:28

 
Тепла водяна підлога стає все популярнішою з кожним роком. Сьогодні її уже активно використовують в міських квартирах, котеджах, заміських будинках і адміністративних будівлях як одне з джерел опалення.
 
Подібні підлоги володіють великою площею тепловіддачі, при цьому велика частина енергії віддається за допомогою випромінювання. Крім того, водяні підлоги володіють високою теплоакумулюючою здатністю. Замовити теплу водяну підлогу радимо на сайті компанії Теплолюкс-Одеса вже зараз.
 
Завдяки властивостям теплих водяних підлог можна створити максимально комфортний мікроклімат в певному приміщенні, а також забезпечити рівномірний перепад температур по вертикалі, а також відсутність непотрібних конвективних потоків.
 
Найчастіше повітря над поверхнею підлоги може бути прогрітий приблизно до 22-26°С, при цьому на рівні голови температура складе 18-21°С.
 
Водяні підлоги являють собою систему, призначену для поверхневого опалення. Цю систему можна використовувати як додаткове джерело опалення, але при бажанні він може бути і основним джерелом тепла. Дуже важливо при цьому брати до уваги деякі обмеження.
 
Температура теплої водяної підлоги, точніше, її поверхні ні в якому разі не повинна перевищувати позначку в 26°С, якщо приміщення нежитлове (наприклад, ванна кімната або лазня), то дозволено збільшення температури до 32°С.
 
Завдяки такому нехитрому розрахунку можна компенсувати деякі тепловтрати, а також не вийти за рамки тих показників температури, які прийнятні для певної поверхні. Якщо ж виникають якісь проблеми, через що установка тільки водяної підлоги неможлива, то він встановлюється разом з радіаторної або конвекторний системами опалення.
 
Системи теплої підлоги мають досить велику інерційність. Здебільшого це стосується того обладнання, яке змонтовано в бетонну стяжку. Через це є певні обов'язкові умови, які потрібно дотримуватися при укладанні теплої водяної підлоги в будинку.
 
Фахівці також радять вибирати комбіновану систему опалення, яка складається не тільки з теплої підлоги, але і з радіаторів. Правда, сучасні моделі мають невелику теплову інерцію, але завдяки цьому можна швидко підняти температуру в приміщенні.
 
Теплі водяні підлоги мають такі переваги:
 
  • на відміну від електричних теплих підлог, водяні не мають шкідливих електромагнітних полів, які досить небезпечні для здоров'я;
  • обладнання монтується в підлогу, а значить, не займає даремно корисну площу приміщення;
  • це один із самих економічних варіантів опалення (в середньому, можна заощадити близько 12%);
  • температура в приміщенні, в якому встановлені водяні підлоги, розподіляється максимально рівномірно;
  • має довгий термін експлуатації;
  • на відміну від опалення, що має точкові джерела тепла, водяні потоки не утворюють конвективних потоків.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99