Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Друк календарів в типографії: особливості та переваги

Автор: Таня
11.11.2019 14:38

Спеціалізовані компанії пропонують різноманітну друковану продукцію будь-якого формату, ви можете замовити друк блокнотів, візиток, календарів і т. д. Найчастіше продукція є рекламною, тобто має логотип компанії, відображає діяльність, часто вона виконана в брендових кольорах.
 
Друк календарів в типографії
 
Окрему категорію становить саме друк календарів. Вони можуть бути виконані будь-якого формату, а можна замовити яскраві вироби, більш стримані, все залежить від їх призначення. Кожній діловій людині потрібно календар, він допомагає йому бути організованим, пунктуальним.
 
Типографія зможе створити рекламний календар на будь-який смак. На сьогоднішній день календарі часто замовляють не тільки, як помічника, а й як відмінну сувенірну продукцію. Можна порадувати своїх клієнтів таким практичним сувеніром, як календар, ви тим самим безпосередньо рекламуєте свою компанію, людина буде використовувати його, рекламувати ваш бренд.
 
Календарі створюються таким принципом, щоб було достатньо місця для розміщення рекламної інформації і для самого календаря.
 
Переваги замовлення календарів
 
Ви можете замовити найрізноманітніші види і розміри календарів, це кишенькові, настільні календарі, вони можуть бути перекидними, у вигляді будиночка. Також це можуть бути настінні календарі, які також виконуються у вигляді різних форматів, вони можуть бути плакатами, постерами. Плакатний календар обов'язково передбачає використання фірмового стилю, брендових кольорів, вони повинні прикрашати приміщення, нагадувати про вашу компанію. Також можна виділити настінні перекидні записники, як зображення можуть бути фото діяльності компанії, колективного свято, відбиватися вашу корпоративну життя, тобто кожен місяць сторінка матиме фото і окремо саму календарну сітку.
 
Варто зазначити, що изготовление календарей на заказ в Impress відрізняється високою якістю, для друку використовують дорогі високоякісні витратні матеріали, а також новітні технології. Завдяки тому, що в компанії власна друкарня, ви можете створити календар будь-якого формату за доступною вартості, можете замовити календарі в потрібному форматі, будь-яким тиражем. У будь-якому випадку вони будуть виконані в найкоротші для вас терміни. Чисто календарі замовляють на такі свята, як Новий рік і вручають їх не тільки своїм клієнтам, партнерам і клієнтам.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99