Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Онлайн-кредит на карту: переваги

Автор: Таня
13.11.2019 23:25

Деякий час назад, щоб мати можливість взяти позику або кредит, ви повинні були проводити години і дні в коридорах банку. Спочатку довгі розмови з клерками, потім нескінченні формальності і ще довше очікування рішення. У наш час багато компаній, щоб допомогти клієнтам уникнути таких ситуацій пропонують їм онлайн-кредити на карту.
 
Незаплановані витрати можуть застати зненацька всіх. Домашній бюджет вимагає «ремонту», і ми повинні шукати швидке і економічно ефективне рішення. Тоді швидкі кредити, які можна оформити на сайті https://vse-credity.com.ua, через Інтернет на ваш рахунок - це хороша ідея. Прихильники такого виходу цінують їх головним чином за чіткі правила і відсутність формальностей.
 
Онлайн кредит на карту: що ви повинні знати про це?
 
Світ змінюється запаморочливими темпами, тому не дивно, що настала ера «онлайн» сервісів. Гроші на нашому рахунку за 15 хвилин, не виходячи з дому, не перевіряючи в Бюро кредитних історій? Тепер онлайн-кредит на ваш рахунок полягає всього лише в заповненні інформаційної форми, яка, крім особистих даних, може містити деякі особисті питання, що стосуються вашого доходу, фінансового стану або утриманців. Більш того, багато небанківські установи не вимагають від клієнтів надання будь-якої додаткової інформації або відправки додаткових документів. Перевірка здійснюється тільки на підставі посвідчення особи, а заповнена заявка розглядається протягом декількох хвилин, так що через деякий час онлайн-кредит надходить на рахунок клієнта.
 
Переваги онлайн-кредитів
 
Короткостроковий онлайн-кредит на карту дуже популярний. Так, ми можемо використовувати його в разі втрати роботи або хвороби, які пов'язані з певним фінансовим кризою заощаджень. Проте, займ онлайн під маленький відсоток може бути витрачений на щось більш приємне, наприклад, ремонт квартири, купівлю автомобіля або навіть поїздку за кордон на відпочинок. Які їх переваги? До них відносяться:
 
  • швидка перевірка потенційного клієнта - нам не потрібно йти в точку, і гроші надійдуть на наш рахунок протягом десятка або близько того хвилин. Більш того, коли ви берете кредит на карту, вам не потрібно показувати будь-які документи або підтвердження доходу, окрім посвідчення особи;
  • прискорена обробка заявки - відсутність паперової тяганини, відомої нам після відвідин відділень банків, іноді може навіть врятувати наше життя. Незважаючи на те, що теоретично заявка може розглядатися протягом 2 днів, в реальності період очікування готівки скорочений до мінімуму, і ми зазвичай отримуємо рішення про майбутнє кредиті через кілька хвилин;
  • зобов'язання, адаптовані до потреб і можливостей клієнтів - ми самі вирішуємо, які зобов'язання підходять нам найкраще. Звичайно, не завжди можна отримати кредит «мрії», але часто кредитор після консультації з клієнтом представляє кілька варіантів пропозицій;
  • брати позики через Інтернет надзвичайно зручно - ми виконуємо всі формальності онлайн, не виходячи з власного будинку. Крім того, нікому не потрібно буде знати, що ми стали клієнтами кредитної компанії.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99