Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Subaru Forester. Еволюція по-японськи

Автор: Vladislav
15.07.2019 15:39

Чим завжди дивують нас японці – це своїм унікальним поняттям еволюції. Ідеальний варіант для розуміння цього феномену – нове, п’яте покоління Subaru Forester. Весь автомобіль, починаючи з переднього бамперу і закінчуючи заднім, являє собою розвиток тих ідей, які ми спостерігали на початку. Але – значно прогресивніших та динамічних.

 

Знаєте, в чому парадокс еволюції Subaru Forester? Він лишився таким же «лісником», як і раніше. Нове покоління впізнає кожен, хто хоч якось був знайомим із попередніми моделями. Але на конструктивному рівні це абсолютно нове авто, побудоване на новій сучасній платформі SGP, яка, до речі, стане основою для більшості майбутніх моделей компанії. При цьому, зовнішність Forester лишилась практично незмінною. Дивно? А може, це і є тією найважливішою перевагою, завдяки якій власники Subaru Forester не бажають змінювати модель свого авто, і вона досі входить в топ-3 авто, з якими не хочуть прощатися і замінювати новими? До речі, спробувати цей і не тільки автомобіль можно в прокаті авто https://rentdrive.ua/ua

Отож, які є вагомі причини для любові до Forester? Окрім того, звичайно, що це одна із самих самобутніх та оригінальних моделей?

  • Опозитивний двигун, яким володіє авто, є дійсно технічною екзотикою та візитівкою бренду Subaru. До двигунів в цій компанії взагалі ставляться надзвичайно уважно, майже трепетно. Наприклад, топовий двигун на 2,5 л – при невеликій зовнішній модернізації в ньому змінилося 90% деталей. Та ж ситуація з 2-л двигуном – повністю перероблений, він має ті ж самі характеристики. Щоб дізнатися, для чого відбувалися ці зміни – достатньо сісти за кермо нового Forester і познайомитись з ним особисто. Результатом буде економічність авто на високих швидкостях, бадьорість і рухливість авто – на маленьких, в умовах міського потоку.
  • Унікальна система контролю за ситуацією на дорозі EyeSight є власною розробкою інженерів Subaru. ЇЇ особливість в тому, що вона працює по принципу зору людей. І в цьому системі допомагають дві камери, встановлені на лобовому склі. EyeSight уважно слідкує за подіями на дорозі і в разі необхідності одразу повідомляє водія про НП. Якщо вам треба за кермом 4 ока –обирайте Subaru Forester.
  • Повний привід та достатній кліренс – перевага багатьох сучасних кроссоверів. Але тільки в Subaru Forester є X-Mode – сучасна електронна система для поїздок по бездоріжжю. Вона в змозі комплексно змінити настройки авто таким чином, щоб він зміг легко долати всі перешкоди, навіть на глухому бездоріжжі.

Як правило, Subaru Forester обирають люди, для яких є надважливими технічні характеристики авто та його ходові властивості. Компанія РентДрайв пропонує в прокат Subaru Forester, кроссовер четвертого покоління 2014 р.в.

Динамічний та спортивний, просторий та комфортний, оснащений сучасними системами безпеки та корисного функціоналу – хіба можна знайти кращого супутника в дальню (і не тільки) дорогу?

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99