Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як отримати позику на карту не виходячи з дому

Автор: Vladislav
10.08.2018 01:08

Звернувшись в мікрофінансову організацію, можна отримати позику на карту, не виходячи з дому. Це продукт дистанційній видачі, що надається громадянам цілодобово. Після онлайн-звернення і оголошення позитивної відповіді клієнт отримує суму позики прямим перерахуванням на свою банківську картку. Це проста кредитна програма, яка доступна позичальникам навіть при негативній кредитної історії. Звернутися за грошима можна хоч зараз, якщо у вас є паспорт і банківська карта.

Яку карту можна використовувати?

Мікрофінансові організації, такі як https://saharzaim.com.ua/, вказують на вимоги, що застосовуються до платіжних карт. Обслуговувати карту може будь-який банк. Ключові вимоги до пластикового засобу наступні:

  • Термін дії не закінчився. Його ви можете побачити на лицьовій стороні картки.
  • Вона обслуговується системами Віза і Мастеркард, з системою маестро МФО в своїй більшості не працюють.
  • Багато МФО вимагають, щоб карта мала позитивний баланс.

Для отримання позики на карту, не виходячи з дому, слід вказати в онлайн-заявці реквізити свого платіжного засобу. За ними не потрібно йти в банк, всі необхідні дані нанесені на саму картку.

Як оформити термінову позику на карту?

Довідки збирати не потрібно. Якщо у вас є паспорт, можете приступати до пошуку варіанту кредитування. Позика на карту видається повністю дистанційним методом, заявки МФО приймають зі своїх сайтів цілодобово. Зараз кредитори застосовують для прийому і розгляду заявок скорингові програми, завдяки чому весь процес оформлення проходить швидко. Відповідь можна дізнатися через кілька хвилин.

Ви можете отримати позику на карту, якщо:

  • вам виповнилося 18 років;
  • ви маєте джерело доходу;
  • у вас є паспорт і вихід в інтернет.

Якщо у вас негативна кредитна історія, при виборі мікрофінансової компанії дивіться, чи працює вона з такою категорією заявників. Велика частина МФО буде готова з вами співпрацювати. Для підвищення шансів на схвалення можете подати онлайн-заявки декількох організаціях одночасно.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99