Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Правила вибору сучасного медичного обладнання

Автор: Vladislav
13.11.2017 20:55

Як ви думаєте, був би прогрес в медицині без використання спеціального обладнання? Можливо, все зупинилося б на якийсь позначці. Щоб був рух вперед, обладнання повинно постійно удосконалюватися. В першу чергу воно потрібно для того, щоб виходило якомога точніше пацієнтові поставити діагноз. Сьогодні пропонується тут мед обладнання за цілком прийнятною ціною. Але на що звертати увагу при його виборі, що треба враховувати?

 В першу чергу треба брати до уваги напрямок діяльності медичної установи. Наприклад, зуболікарське крісло знадобиться тільки для стоматологічної клініки. У терапевтичному кабінеті, як і в усьому відділенні, воно абсолютно не знадобиться. Так точно, як і гінекологічне крісло. Все повинно застосовуватися тільки там, де воно принесе користь. Але є медичне обладнання загального напрямку. Особливо це стосується того, яке застосовується для діагностичних цілей.

 Сьогодні в будь-якій клініці обладнання, яке можна придбати в магазине Эпикриз - це візитна картка, за якою судять, які послуги тут надаються, якісні чи ні. Дуже важливо звернути увагу і на виробника. При виборі подібного обладнання треба дотримуватися кількох критеріїв.

 Відповідність. Що це означає? Наприклад, якщо обладнання підбирається для педіатрії, потрібно враховувати, що деталі повинні має відповідні розміри. Наприклад, це стосується датчиків, ендоскопів тощо

 Асептика. Під час обстеження пацієнта його тіла можуть стосуватися різні елементи обладнання. Ці деталі потрібно дезінфікувати, періодично прочищати і протирати. Так що до них повинен бути вільний доступ.

 Надійність. Яка апаратура для клінік є більш якісною, з європейських країн або вітчизняна? Можна бути патріотом своєї країни, але все таки краще купувати медичне обладнання західних виробників. Воно більш надійне і якісне.

Функціональність. Дуже добре, якщо прилад можна застосовувати в декількох цілях. Або в різних відділення медичного закладу.

Сучасність. Нерідко разом з сучасним медичним обладнанням пропонуються і застарілі моделі. Не варто витрачати гроші на те, що можна назвати "вчорашнім днем". Краще трохи додати коштів і придбати саме новітнє обладнання.

 Не варто забувати ще один дуже важливий момент: будь-яка медична техніка, прилади і все інше повинно бути сертифіковане. Це стосується як західного, також і вітчизняного обладнання.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99