Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Обов'язковість інженерних досліджень

Інженерні вишукування у будівництві є обов'язковою і невід'ємною частиною при проектуванні будь-яких капітальних споруд.

 

Перед початком будівництва і проектування необхідно отримати відповіді на чималу кількість запитань:

  • Де і як буде розташовуватися будівлю? Що буде підставою для вашого будівлі?
  • Яка несуча здатність ґрунтів? На якій глибині залягають грунтові води?
  • Які небезпечні геологічні процеси можуть розвиватися на ділянці майбутнього будівництва?
  • Наскільки прийнятною є екологічна обстановка на ділянці?

Для забезпечення надійності, довговічності та економічності на всіх стадіях будівництва та експлуатації споруд, Ви, Ваші проектувальники, конструктори і будівельники зобов'язані отримати відповіді на ці питання. Відповідями на всі ці та багато інших питань дають попередньо проведені изыскания для строительства.

Дані, отримані в результаті інженерних вишукувань, про тип і стан грунту, про механічні і фізичних характеристиках грунту дають можливість правильно розрахувати фундамент і конструкцію будівлі, щоб воно не покрилося тріщинами і не дало не рівномірно осадку після виконання будівельних робіт.

Виконання інженерних вишукувань дозволяє отримати дані про рівні грунтових вод на ділянці майбутнього будівництва, про можливість його підтоплення для того, щоб передбачити заходи від затоплення ділянки і підвальних приміщень.

Інженерні вишукування показують екологічне стану території, наявність важких металів у грунті і воді, дозволяють вказати на необхідність проведення певних заходів для створення безпечних та оптимальних умов для життя населення.

Тільки проведення інженерних вишукувань здатне дати необхідну інформацію про деформаційних і міцнісних характеристик ґрунтів, які топографічних особливостях освоюваної території, геологічних, гідрологічних та екологічних характеристиках ділянки.

Двома словами, інженерні вишукування для будівництва це комплекс робіт спрямований на вивчення ділянки будівництва та отримання вихідних даних для проектування.

Як це не парадоксально звучатиме, проведення інженерних вишукувань знижує вартість будівельних робіт, тому дозволяє уникнути несподіванок і непередбачених витрат.

Читать еще статьи по теме
PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99