Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Переваги страхування автомобіля КАСКО

Сьогодні існує досить багато способів страхування транспортного засобу. Якщо врахувати, що автомобіль належить до об'єктів підвищеної небезпеки, страхувати його повинен кожний обачний власник. Інше питання, де і, головне, як це зробити.

Найбільш популярним видом страхування на даний момент є КАСКО. З його допомогою автомобіль можна застрахувати практично від усіх неприємностей:

  • крадіжка. Від крадіжки транспортного засобу ніхто не застрахований, тому КАСКО на машину - це ідеальний варіант захистити вкладені в неї гроші;
  • дорожньо-транспортна пригода. Неприємна особливість положення на дорогах полягає в тому, що розбити автомобіль можна не тільки за своєю, а й по чужій необачності. При цьому знайти гроші навіть для локального ремонту буває дуже складно. Вийти з неприємного становища допоможе поліс КАСКО - страхування автомобіля проходить на найвигідніших умовах;
  • інші умови. Сюди входять, наприклад, стихійні лиха, умисне пошкодження транспортного засобу третіми особами і т. Д. По суті, даний пункт може включати практично всі причини псування автомобіля, за винятком тих, які так чи інакше зазначені в договорі що не страхові випадки.

Завдяки такому потрійного охопленням досить часто страховий поліс називають КАСКО 3 в 1. Тобто автовласник виявляється захищений від переважної більшості обставин, здатних негативно вплинути на його власність. В даному випадку це автомобіль.

КАСКО і старі автомобілі

При купівлі нового транспортного засобу в кредит практично завжди КАСКО є обов'язковою умовою для укладання угоди з банком. Якщо ж він купується за готівкові кошти, оформлення страховки здійснюється виключно на добровільній основі. Але зовсім по-іншому йде справа з власниками вже старих автомобілів.

Кращий варіант - КАСКО на машину, оформлене за допомогою інтернет-магазину tas-direct.com.ua. Наші фахівці запропонують договори з власниками старих авто на найвигідніших умовах.

Читать еще статьи по теме
PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99