Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги італійського ГБО

Автор: Таня
18.07.2019 17:27

Італійське ГБО 4 покоління впевнено посідає перше місце за обсягом продажів вже не перший рік. І справа тут не стільки в тому, що воно найякісніше або найекономніше, скільки в тому, що інші країни можуть похвалитися тільки 1-3 брендами. В Італії їх десятки і саме завдяки настільки широкому вибору і зобов'язане італійське ГБО своїм лідерським позиціям.
 
Історично склалося так, що перші компанії з виробництва комплектуючих з'явилися в Італії. Собівартість газу була нижче бензину, але автомобільна промисловість на початку 1900-х років тільки починала зароджуватися. Тільки в 50-і роки в Європі з'явилася така кількість машин, що найбільш далекоглядні інженери стали розглядати варіанти альтернативного бензину палива. Перші італійські компанії випускали для автомобілів окремі запчастини: форсунки, редуктора і т.д. Перша технологія газобалонного обладнання передбачала повну заміну двигуна з принципово новою системою впорскування. І до того часу, коли з'явилося в Італії ГБО 4 покоління, в інших країнах ця технологія тільки почала з'являтися.
 
Чому варто замовити на сайті https://vipgaz.ua/ італійське ГБО:
  • Надійність. Виробники готових комплектів випускають уніфіковані системи, які збираються тільки в певному порядку. Перевірені в стендовій режимі, вони оснащені датчиками температури і тиску, які запобігають створенню бідній чи багатій суміші.
  • Безпека. У разі витоку газу або форс-мажору відбувається автоматичне блокування подачі газу.
  • Вартість. Ціна ГБО 4 покоління з Італії - від 380-400 євро. Це оптімално, якщо брати до уваги його базовий функціонал, який куди багатшим польських менш дорогих аналогів.
  • Взаємозамінність. Ремонт ГБО може являти собою заміну вузла одного бренду на інший без будь-яких наслідків. Наприклад, в базовій комплектації польських комплектів використовуються італійські вузли.
  • Адаптивність. Італійське обладнання підходить на 95% машин в Україні.

Окупність ціни італійського ГБО для авто з витратою палива 10 л / 100 км - 12-20 тис. км.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99