Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Композитна черепиця - покрівельний матеріал нового покоління

Автор: Таня
18.07.2019 17:10

Композитна черепиця - популярне, елітного класу багатошарове покриття, яке з'явилося на вітчизняному ринку недавно, але включає в себе найкращі характеристики інших видів матеріалів для покриття дахів. Черепицю використовують для будівництва нових будинків і реконструкції старих.
 
В основі черепиці є тонкий лист зі сталі, що забезпечує високу міцність. Унікальне алюмоцинкове покриття листа, складається з алюмінію, кремнію, цинку. Ці компоненти роблять черепицю наднадійною, не підвладною корозії, вигорянню, зношенню, пошкодженням. Нанесений зверху акриловий шар і гранулят надають матеріалу вишуканий зовнішній вигляд, додатковий захист. Якщо вас цікавить композитна черепиця, то радимо перейти на сайт https://gerard.ua/ru/ вже зараз.
 
Позитивні особливості композитної черепиці
 
Дах з керамічної черепиці неповторно виглядає, довго служить, хоч і дорого, але прийнятно коштує.
 
Композитна черепиця стійка до природних впливів, перепадів температури, має протипожежні, шумоізоляційні властивості, розрахована на тривалий півстолітній термін експлуатації. Система кріплення і розташування листів забезпечує захист від сильного вітру. Безпека і екологічність - привабливі особливості для любителів натуральних якісних матеріалів.
 
Покриття легко монтувати, зручно різати, гнути, надаючи потрібну форму. Листи невеликого розміру економні за ціною, мають менше відходів. Їх можна використовувати для будь-якої архітектурної форми будівлі. Невелика вага черепиці полегшує монтаж, перевезення, не передбачає будувати дорогі крокви для зміцнення даху.
 
Різноманітність забарвлень, імітація натуральної черепиці дозволяє створювати оригінальний дах з унікальним дизайном.
 
З невеликих мінусів черепиці можна відзначити тільки відносно високу вартість матеріалу і складність монтажу покриття, що вимагає кваліфікованого майстра.
 
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99