Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати потужний перфоратор?

Автор: Vladislav
25.02.2019 14:13

У професійному будівництві так само, як і в побутовому використанні, інструменти грають велику роль. Саме тому від вибору якісного інструменту залежить результат робіт. Незамінним інструментом в арсеналі будь-якого господаря є перфоратор, як правильно його вибрати і на що звернути увагу ви дізнаєтеся нижче.

Чому саме перфоратор

Для початку варто розповісти чому саме перфоратор варто тримати для побутових або професійних потреб, адже є ще дрилі і шуруповерти. По-перше, він відрізняється від інших інструментів принципом роботи, а по-друге, своєю ефективністю. Наприклад, будь-хто стикався з такою ситуацією, коли у дрилі не вистачає потужності для проведення будівельних робіт. Або потрібно прикладати нелюдські зусилля, через це ремонт затягується і перетворюється на муку. На відміну від дрилі цей агрегат має деякі переваги:

  • Механізм призначений для проведення «важких» будівельних робіт, тому запчастини не зношуються так швидко, як у дрилі.
  • Швидкість роботи набагато вище, що впливає на підвищення продуктивності.
  • Механізм влаштований таким способом, що не вимагає додаткових фізичних зусиль на інструмент.
  • Багатофункціональність дозволяє використовувати інструмент в професійних цілях.

Звідси випливають висновки, що перфоратор - оптимальне рішення для ремонтно-будівельних робіт. До речі, купить БУ перфоратор ви можете швидко та вигідно на сайті boo.ua.

Види перфораторів

Щоб вибрати інструмент, який необхідний саме вам, варто мати уявлення про його видах. Для початку розглянемо кілька режимів робіт в якому може перебувати агрегат.

  • Однорежимні. Такий інструмент призначений тільки для свердління отворів.
  • Двох режимні. Такі агрегати можуть не тільки свердлити, а й супроводжувати це дію ударами. Дуже добре підходять для складних будівельних робіт, де необхідна важка артилерія.
  • Трьохрежимні машини, крім двох перерахованих вище функцій мають доповнення в якості дроблення. Ця функція відмінно справляється зі зняттям старої штукатурки або плитки.

Завдяки цим режимам, перфораторів доступні такі роботи, як свердління в бетонних, сталевих і дерев'яних поверхнях. Зняття старих будівельних елементів, відколи, трамбування, забивання стрижнів. Важливий критерій у виборі машини - її вага і потужність, як правило, чим більше агрегат, тим великою потужністю він володіє і тим професійніше може бути його використання.

Легкі агрегати мають вагу до 4 кг, потужність від 300 до 700 Вт і силу удару до 3 Дж. Зазвичай мають три режими, відмінно підходять для побутових потреб. Середня вагова категорія знаходиться в діапазоні від 4 до 8 кг, має потужність до 1200 Вт і має ударну силу до 8 Дж. У більшості випадків мають два режими, використовуються як в побутових цілях, так і в виробничих. Важкі професійні агрегати важать понад 8 кг, мають потужність від 1200 до 1500 Вт. Використовуються практично завжди тільки в професійних цілях.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99