Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Волоський горіх і його користь. Як вибрати і зберігати волоські горіхи

Автор: Vladislav
23.01.2019 20:42

Волоський горіх ще по-іншому називається царський горіх або червоний горіх або грецький горіх. Родина їх це середня Азія, Персія, тобто територія сучасного Ірану, але сліди їх перебування знаходять і в Швейцарії сучасній і в Гімалаях. Тобто зона поширення середня і південно-західна Азія, і південна Європа.

В даний час найбільше волоських горіхів в Києві виростає на території сучасної Молдови і Франції. Там виробляється найбільше волоських горіхів.

Волоський горіх і його користь

Чому вони називаються царськими горіхами? У стародавньому Вавилоні жерці не давали біднякам їсти ці горіхи тому, що справедливо вважали, що вони впливають на розумові здібності людини, а біднякам ніби як нема чого користуватися розумом і тому забороняли. І згодом, коли ми застосували наші наукові знання, це підтвердилося. Крім того всі хто бачив волоський горіх відзначав дивовижну схожість з мозком людини.

Горіх це величезне дерево, красиве, з величезною густою зеленою кроною, яке в рік може давати до трьохсот кілограмів горіхів.

Чим примітний волоський горіх? Серед взагалі всіх горіхів за вмістом жиру, омега-3 жирних кислот волоський горіх займає перше місце. У ньому їх колосальну кількість, в цьому сенсі він серед інших горіхів чемпіон і переможець. Він володіє, в тому числі потужними антиоксидантними властивостями, в ньому є речовини, які несуть ці властивості. Омега-3 жирні кислоти фігурують у формуванні оболонок нервових тканин, це по-перше, і по-друге беруть участь в елімінації або іншими словами видаленні поганого холестерину з плазми нашої крові.

Ще, так само як і арахіс, волоський горіх відноситься до алергенів серйозних. Якщо дивитися по всіх горіхах, то він займає третє місце.

  • Перше місце це арахіс.
  • Друге місце це звичайний лісовий горіх, який називається фундук або ліщина.
  • Третє місце це волоський горіх.

Значить, алергікам варто подумати, перш ніж їсти волоські горіхи або звернутися за порадою до лікаря.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99