Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Будинок чи квартира, оренда чи власність: що краще вибрати?

Автор: Таня
17.07.2023 21:56

Одне з найважливіших життєвих рішень, з яким стикається кожна людина, це вибір власного місця проживання. Запитання "Будинок чи квартира?" і "Оренда чи власність?" надовго перебувають у центрі уваги. Кожна опція має свої переваги та недоліки, і правильний вибір залежить від індивідуальних потреб, фінансового стану, сімейних обставин і звичок.

Розглянемо обидві сторони, а фахівці АН НоваЛад допоможуть вам зробити осмислений вибір. 

Будинок чи квартира?

Переваги квартири:

 1. Зручність та інфраструктура. Квартири зазвичай розташовані в населених пунктів недалеко від магазинів, ресторанів, шкіл і громадського транспорту. Це забезпечує зручний доступ до усіх необхідних послуг та розваг.
 2. Менше обов'язків. Життя у квартирі зазвичай супроводжується меншою кількістю обов'язків у порівняно з будинком. Зовнішній вигляд будинку, обслуговування газону і ремонтні роботи часто знаходяться на плечах управляючої компанії або власника будинку.
 3. Безпека. Квартири, розташовані в багатоповерхових будівлях, зазвичай мають покращені системи безпеки, такі як відеонагляд і вхідні системи контролю. Це може дати відчуття безпеки для власників, особливо для одиноких людей чи сімей з дітьми.
 4. Менше витрати на утримання. Утримувати квартиру часто виходить дешевше, ніж обслуговувати приватний будинок. Також менше витрат на опалення та кондиціонування через менший простір.

Недоліки квартири:

 1. Обмежений простір. Квартири зазвичай мають обмежений простір. Це може бути проблемою для сімей з дітьми або тих, хто любить більше простору.
 2. Відсутність приватності. Життя в багатоквартирних будівлях може призвести до меншої приватності, особливо якщо стіни тонкі або сусіди шумні.

Тепер розглянемо переваги будинку:

 1. Простір і приватність. Будинок забезпечує більше простору для сімейного життя, можливість мати свій сад чи двір і більшу приватність.
 2. Творчий потенціал. Власники будинків можуть реалізувати свої ідеї й бачення, роблячи зміни в дизайні та оздобленні будинку, що неможливо або складніше реалізувати у квартирі.
 3. Фінансова інвестиція. Придбання будинку може бути вигідніше в довгостроковій перспективі, оскільки вартість нерухомості зазвичай збільшується з часом. 

Недоліки будинку:

 1. Більші витрати. Вартість покупки будинку та утримання може бути вищою, ніж квартири. Також, якщо зламається яка-небудь частина будинку, ви повинні нести витрати на ремонт.
 2. Більше відповідальності. З володіння будинком пов'язано більше відповідальності, таких як обслуговування саду, ремонтні роботи та підтримання інфраструктури.
 3. Ізольованість. Деякі будинки можуть бути розташовані подалі від центру міста, що може призвести до відчуття ізольованості від громадського життя та подій.

Оренда чи власність?

Тепер розглянемо варіанти оренди та власності.

Оренда

Оренда - це найкращий варіант для тих, хто не має фінансової можливості або не хоче витрачати велику суму коштів. Вона надає більшу гнучкість та зручність у переїзді, особливо для людей, які часто змінюють робочі місця.

Власність

Сьогодні купить недвижимость в ЧерниговеАН НоваЛад - Нерухомість у Чернігові - це найкращий вибір для тих, хто хоче створити стабільне майбутнє та інвестувати. Вона надає більше свободи та креативних можливостей для створення домашнього затишку, а також дає можливість отримувати дохід з оренди.

Вибір між будинком та квартирою, орендою чи власністю є особистим рішенням, яке залежить від багатьох факторів. Перед прийняттям рішення, важливо ретельно зважити всі плюси та мінуси, зважити свої потреби та можливості. Остаточне рішення має бути обдуманим та зробленим на основі вашої особистої ситуації. Врахуйте свої фінансові можливості та майбутні плани, і тоді ви знайдете те місце, яке буде ідеальним для вас та вашої сім'ї.

 

Читайте статьи по теме

Євробачення 2022 (відео)
Дивитися інші відео/новини…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99