Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як стягнути дебіторську заборгованість і запобігти простроченню платежів?

Автор: Таня
27.02.2021 21:26

 
Епідемія коронавірусу, яка зараз поширюється по всьому світу, починає негативно позначатися на фінансовій ліквідності багатьох компаній. Деякі клієнти платять пізно або взагалі перестають сплачувати рахунки. Інші - просять відстрочити платіж або розділити його на розстрочку.
 
Щоб не втратити фінансову ліквідність, компанії можуть підтримувати діяльність, використовуючи судебный приказ на взыскание долга, і з його допомогою запобігти простроченню заборгованості.
 

Підприємець і роботодавець в кризі

 
Обмеження пересування, обов'язковий карантин, припинення роботи готелів, туристичних агентств, ресторанів, салонів краси, культурних і спортивних об'єктів, закритих шкіл, дитячих садів і університетів, віддалена робота і, нарешті, необхідність піклуватися про дітей, накладають відбиток на роботу багатьох компаній і установ. Деякі з них зазнають невдачі або зазнають серйозних фінансових труднощів, інші вчаться функціонувати в світі обмежень, працюють віддалено або здійснюють покупки в інтернеті. Погане становище одних компаній негативно позначається на роботі інших, співробітники звільняються або їх зарплата знижується, а інші витрати обмежуються. Все більше і більше компаній стикаються з необхідністю вживати заходів зі збору платежів. Якщо вам потрібна допомога професіоналів, то радимо перейти за посиланням https://creditdebt.com.ua/povernennya-borg-v-cherez-sudru вже зараз.
 

Забезпечте виживання вашій компанії

 
Організація ефективної системи стягнення боргів в компанії сьогодні часто необхідна для виживання компанії. ERP-системи ідеальні, коли ви хочете контролювати дебіторську заборгованість і організовувати дії, що ведуть до її врегулювання. Завдяки їм ви на ранньому етапі співпраці з клієнтом можете аналізувати залишки розрахунків (дебіторської заборгованості), що дає можливість отримувати інформацію про розрахунки, контактах, домовленостях за розрахунками і листуванні з клієнтами. Крім того, робочий стіл стягнення боргів, що функціонує в системі ERP, допомагає аналізувати платоспроможність клієнтів, пропонує попередження про статус платежу та дозволяє вести серійну переписку з дебіторами. Системи ERP пропонують ряд профілактичних інструментів, завдяки яким у вас є шанс уникнути необхідності проводити дорогі і довгострокові процеси стягнення боргів перед вашими клієнтами.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99