Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги автоматизації кафе і ресторанів

Автор: Таня
10.01.2020 21:29

Робота з розвитку та управління кафе чи ресторану вимагає від вас чималого досвіду. Навіть якщо необхідні професійні знання вже в наявності, без практичних навичок, які дарує досвід, ви як і раніше будете губитися в критичний момент. Але можна значно полегшити собі завдання. Багато що в роботі закладу піддається автоматизації.
 
Програми автоматизації представляють собою цілий комплекс корисних інструментів, які зачіпають як роботу персоналу, так і бухгалтерський облік. Але головна принада таких систем в тих можливостях, які вони відкривають для власників закладів.
 

Як вибрати систему автоматизації?

Популярність автоматизації - не тільки в достатку функцій і можливостей. Її головне призначення - спрощення процесу управління закладом, або навіть цілої їх мережею.
 
Якщо ви вагаєтеся перед використанням системи, варто вибрати саме ту, що точно має ті можливостями, які ви від неї очікуєте. Зокрема, особливо важливі для більшості керівників і власників кафе/ресторанів, такі функції:
 
  • Спрощення процесу прийому, а потім обробки замовлення.
  • Менеджмент роботи персоналу, а також система лояльності.
  • Автоматизація бухгалтерської звітності.
  • Індивідуалізація звітності.
  • Гнучка система лояльності клієнтів.
  • Синхронізація роботи кухні (різних цехів), бару, залу, столу замовлень (для ресторану).
 
Це не всі можливості, які має автоматизация кафе, але саме цей список включає найбільш затребувані з них.
 

У чому користь автоматизації управління кафе чи ресторану?

 
Навіть коли на ваших плечах лежить завдання організації роботи тільки одного закладу (як власника або менеджера), вона вимагає багато часу. А коли бізнес виходить на рівень мережі закладів, брак часу починає відчуватися катастрофічно.
 
Добре пророблена система автоматизації здатна зв'язати між собою багато процесів, а також налагодити роботу персоналу. При цьому, до ваших послуг зручна система підтримки лояльності, як відвідувачів, так і персоналу. А значить - підвищується мотивація головних учасників процесу.
 
Нарешті, гнучка система звітності дозволяє вам контролювати ситуацію в режимі реального часу, і швидко реагувати на будь-яка зміна ситуації.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99