Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як правильно вибрати диски для машини?

Автор: Vladislav
25.04.2019 00:20

Для того щоб підібрати порівнянне з машиною колесо необхідно не тільки знати заводські параметри, але і розбиратися в маркуванні.

Крім того, остаточний вибір ускладнює широке розмаїття дисків, які представлені в спеціалізованих магазинах https://avtodiski.net.ua.

Які параметри маркування необхідно враховувати?

Незалежно від марки і моделі авто, при підборі нового комплекту колісних дисків необхідно брати до уваги такі параметри:

Тип виробу

Сучасний асортимент можна розділити на сталеві, литі і ковані вироби.

Посадковий діаметр

Даний параметр вимірюється в дюймах і свідчить про окружність диска на ваз 2110 r14. При виборі виробів упевніться, що обрані колеса допустимі для установки на ваш транспортний засіб. Крім того пам'ятайте, що посадковий діаметр диска і покришки повинен бути однаковим!

Кількість і діаметр розташування кріпильних отворів

Цей параметр відіграє одну з ключових ролей і часто називається як «разболтовка». У той же час на маркуванні позначається латинською абревіатурою «PCD». Будьте уважні, адже неправильно підібрана разболтовка не дозволить встановити виріб на авто.

Ширина обода диска

Ширина колісного диска повинна бути співмірна з шириною покришки і вимірюється в дюймах.

Виліт

Самий складний і заплутаний параметр. Виліт колісного диска являє собою відстань між привалочной площиною і центральної осі симетрії, яка ділить обід диска навпіл. Виліт позначається як «ЕТ» і вимірюється в мм.

Діаметр центрального отвору

«DIA» або діаметр центрального отвору також вимірюється в мм і має дорівнювати автомобільної ступиці. Якщо параметр «DIA» буде менше, ніж маточина автомобіля, то диск на неї не налізе. У протилежній ситуації водієві просто доведеться докупити комплект недорогих адаптерів.

Вид кріпильних отворів

Такі елементи кріплення як гайки і болти відповідають за надійну фіксацію коліс під час руху. Кожен з елементів має своєю формою і розмірами, що грає далеко не останню роль в процесі установки коліс на автомобіль. Наприклад, кріплення для штампованих дисків зазвичай має конічну форму, крім того, він дещо коротший у порівнянні з кріпильними елементами для лиття.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99