Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Вибираємо літні шини

Автор: Vladislav
11.05.2017 02:23

Літні шини, втім, як і зимові необхідні для кожної машини. Купувати літні шини краще до настання сезону, оскільки, таким чином, ви зможете заощадити до 10% від їх вартості. Як то кажуть, готувати віз потрібно взимку, тому і рекомендуємо вам вибирати річне «взуття» для своєї машини зараз.

Якщо ви ще не знаєте, як вибрати літні шини, якому виробникові віддати перевагу, то, постараємося вам допомогти.

Визначальні параметри, це вага машини, умови експлуатації, манера їзди.

Від ваги вашої машини залежить індекс навантаження шин. Він показує максимальну вагу (навантаження) від кожної осі на покришку. Якщо виробником машини рекомендовані шини з індексом навантаження не нижче певного рівня, то і купувати літні шини, потрібно відповідного параметра.

Зверніть увагу, що на сайті http://www.shinadiski.com.ua/shiny-premiorri-solazo.html ви можете придбати якісні літні шини за найкращими цінами.

Індекс швидкості. Цей показник визначає максимальну швидкість при допустимому навантаженні на шини. Рекомендується також, вибирати шини з параметрами зазначеними виробником машини. Відхилення індексу швидкості від рекомендованого не відіб'ється на цілісності в короткостроковій перспективі, але, стане причиною прискореного зносу шини, якщо індекс швидкості менше рекомендованого. Якщо ж індекс швидкості шини більше, ніж потрібно, така гума буде більш жорсткою, що відіб'ється на комфорті під час руху.

Малюнок протектора. Від цього параметра залежать експлуатаційні характеристики покришки. Виділимо два основних типи малюнка протектора: симетричний і асиметричний, але вони, в свою чергу, можуть бути спрямованими і ненаправленої.

Симетричний. Цей тип малюнка відрізняється хорошою зносостійкістю, розрахований на автомобілі невеликої маси. Шини з таким малюнком відрізняються м'якою, комфортною їздою і невисокою вартістю.

Асиметричний. Малюнок покришки цього типу має поділ на три зони: зовнішня, внутрішня і середня. Малюнок в кожній зоні відрізняється один від одного і виконує свою функцію. Зовнішня і внутрішня частини відповідають за міцність, стійкість. Середня за відведення води.

Спрямований і ненаправленої малюнок. Спрямований малюнок протектора має вигляд латинської літери «V». Головне завдання шин з таким малюнком: відвід води з-під колеса, забезпечення стійкості на мокрому покритті. На шини з направленим малюнком протектора додатково наноситься маркування «Rain» або «Aqua». Що характеризує дані покришки, як протидощові.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99