Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Лазерний принтер і вартість друку

Автор: Vladislav
25.12.2016 15:34

Ви є щасливим володарем лазерного принтера вже кілька років поспіль, і вважаєте, що немає нічого кращого цього пристрою? З вами варто погодитися - наука досі не придумала нічого більш досконалого і простого, ніж лазерний принтер. Хоча і є ряд розробок, які дозволяють друкувати ще якісніше і швидше, але ціна на такі пристрої велика, і в даній статті про це не варто навіть згадувати, тут мова піде тільки про лазерні принтери. Хочете дізнатися принцип дії лазерного принтера?

До речі, картридж 38 можна придбати в магазині prote.com.ua, як і картридж 37 canon - обидва вони відмінної якості і прослужать вам довгий термін.

Думаю, це буде цікаво знати багатьом - так ось, в принципі немає нічого незвичайного і незрозумілого. Зображення, переміщаючись з комп'ютера в пам'ять принтера, обробляється принтером і в пам'яті друкованого пристрою створюється шаблон сторінки, яка повинна бути надрукована. Потім цей шаблон за допомогою лазерного променя передається на обертовий фотобарабан, який намагнічується тільки в тих місцях, де має бути зображення, прокочується по тонеру, тонер прилипає тільки до намагнічених місць (точок), потім цей барабан завдає тонер на чистий аркуш паперу, і в результаті виходить зображення або текст. За таким принципом працює монохромний лазерний принтер, якщо ви хочете дізнатися, як працює кольоровий принтер, просто помножте один лазерний на чотири основні кольори - то є чотири барабана, які по черзі друкують кожен колір. Все просто.

Головне, не забувати міняти картридж, або ж купить чернила для canon. І як вже зрозуміло з опису, друк проводиться за допомогою тонера, який і є основним складовим роботи лазерного принтера. І коли тонер закінчується, необхідно або замінити його новим, або звернутися до фахівців, які додадуть новий тонер в картридж. Досвідчені майстри зроблять цю роботу якісно і швидко.

До речі, тема заміни картриджів для лазерних принтерів і заправка лазерних принтерів досить гостра на даний момент, так би мовити, «ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі», але вартість нових картриджів для сучасних друкованих пристроїв, просто б'є всі рекорди і ціни «зашкалюють ». І просто пробігши по магазинах недалеко від району, де ваш офіс або будинок, ви можете самі в цьому переконатися. І тому, порівнявши ціну на заправку і на покупку нового картриджа, багато хто вибирає саме заправку, тим більше що при професійному підході до цього процесу можна забезпечити високу якість навіть при трьох-п'яти заправках одного картриджа.

 

Читайте статьи по теме

Экономика ТВ (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99