Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Як вибрати електрод для зварювання

Автор: Vladislav
09.06.2017 15:36

Вибір зварювального електрода для початківця зварника може стати проблемою. Наприклад, який діаметр електрода потрібен під конкретну товщину металу або який зварювальний струм виставити для отримання міцного шва. Ми постараємося відповісти на всі ці питання.

 

Для початку, розберемося, що таке електрод і навіщо потрібна обмазка. Електрод являє собою металевий сердечник з особливим покриттям, яке називається обмазкой. У процесі зварювання сердечник плавиться, а обмазка при згорянні створює газову захист шва від шкідливого впливу кисню. Також в процесі зварювання формується захисний шлаковий шар - зварювальні ванни. Перш ніж приступати до зварювання, слід звернути увагу на кілька важливих моментів, а саме: на електродах не повинно бути ніяких механічних пошкоджень (інакше досягти стабільної дуги не вийде), електроди повинні бути сухими (при довгому зберіганні в непристосованих для цих цілей місцях, електроди відволожуються і домогтися якісного шва з їх допомогою, буде неможливо). Вибираючи електрод, слід звернути увагу на склад сердечника, який повинен бути схожий зі зварюваних металом.

Існують спеціальні електроди для вуглецевих, легованих, високолегованих сталей, електроди для роботи з нержавейкой, жаростійкими сталями, для роботи з алюмінієм і чавуном. Існує величезна кількість металів та їх сплавів. В основному, в домашньому побуті використовується конструкційна сталь невеликої товщини.

До речі, электроды от производителя Metall-holding відрізняються високою якістю та доступною ціною!

Розрізняють чотири типи покриттів: основний, рутиловий, кислий і целюлозний. Основне і рутилове покриття використовується для зварювання на постійному струмі. Дані види покриттів використовують при зварюванні особливо відповідальних конструкцій, де потрібна максимальна якість зварного з'єднання. Рутилові електроди підійдуть для зварювання на постійному або змінному струмі. Вони відрізняються легким підпал і малою кількістю розбризкування металу. При використанні електродів з кислим покриттям, можна домогтися легкого відділення шлаку, однак, користуватися такими електродами в замкнутому просторі - не рекомендується.

Найбільш поширені електроди з основним (УОНИ 13/55) і рутилу (МР-3, АНО-36, АНО-21, АНО-4) покриттями для зварювання нержавійки.

Найпоширенішими електродами з основним покриттям, є електроди УОНИ 13/55. Дані електроди призначені для вуглецевих і низьколегованих сталей. Для зварювання особливо відповідальних конструкцій, відрізняються пластичністю і стійкістю до ударних навантажень. Вироби, зварені УОНИ 13/55 можуть експлуатуватися в умовах низьких температур. До недоліків цих електродів, слід віднести підвищені вимоги до чистоти крайок заготовок. Якщо кромки заготовок перед зварюванням не оброблені і на них потрапить масло, вода або іржа, велика ймовірність появи зварювальних пір. УОНИ 13/55 призначені для зварювання постійним струмом на зворотній полярності.

Поширеним представником рутилу, є електроди МР-3. Вони призначені для роботи з вуглецевими і низьколегованими сталями. Сильними сторонами даних електродів є зварювання як на постійному так і на змінному струмі, мале розбризкування металу, стабільність дуги у всіх просторових положеннях.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99