Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Замовлення таксі онлайн: у чому переваги і вигода?

Автор: Vladislav
09.06.2017 14:59

Таксі є одним з найбільш зручних засобів пересування. При необхідності водій доставить вас до потрібного місця швидко і з максимальним комфортом. Не всі люди готові ловити машину на вулиці або викликати по телефону. Відмінним рішенням стане замовлення таксі через інтернет. У цьому випадку клієнт має право самостійно вибрати клас автомобіля, дату і час поїздки, місце призначення. Також пропонується скористатися низкою додаткових послуг. Наприклад, є можливість замовити автомобіль без шашечок, з дитячим кріслом, багажем в салоні або спеціальними умовами для перевезення тварин. Іноді актуально скористатися допомогою водія або кур'єра. Таким чином, кожен клієнт таксі онлайн зможе відчути себе особливо важливою персоною, яка має право вибирати потрібний вид і розмір транспорту, вказувати особливі умови до замовлення.

Чому варто викликати машину через сайт?

Основна перевага таксі онлайн - це комфортність оформлення заявки на послугу. Перебуваючи в затишному місці, немає необхідності кудись йти, щоб знайти підходящу машину. Для подачі заявки достатньо мати в наявності смартфон або комп'ютер. У замовленні потрібно вказати дані для прибуття машини в потрібне місце.

До речі, вас може зацікавити мобільний додаток Otaxi.org, завдяки якому ви можете замовити таксі швидко та без проблем за доступними цінами.

Користуючись послугами онлайн-таксі, можна оформити попередню заявку. Таким чином, якщо ви плануєте вирушити у відрядження, наприклад, то заздалегідь замовляйте машину до місця перебування. Після приїзду в незнайоме місто вас зустріне автомобіль і з комфортом доставить за потрібною адресою. При такому використанні послуги виключається необхідність самостійного пошуку транспортної розв'язки і відповідного автобуса в чужій місцевості.

Варто зазначити, що таксі онлайн дозволяє заздалегідь планувати фінансові витрати. Попередній розрахунок вартості виклику машини здійснюється при оформленні заявки. Якщо під час виконання замовлення не було внесено жодних змін, то зазначена раніше ціна за послугу стане остаточною.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99