Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Навіщо потрібен повітряний фільтр

Автор: Vladislav
25.05.2017 13:04

Щоб двигун мотоцикла надійно працював, необхідно його надійно захищати від попадання будь-яких сторонніх забруднень, тому повітряний фільтр на мотоцикл є обов'язковою частиною всього механізму. Він захищає двигун як від утворюються продуктів згорання, так і від попадання зовнішніх сторонніх часток, тому важливо, щоб ця деталь була дуже якісною.

Для цього необхідно звернутися в фірмовий спеціалізований центр по обслуговуванню мототехніки і там замовити і встановити якісний фільтр https://motokvartal.com.ua/filtry-maslyanye/. Варто зазначити, що така деталь не може коштувати дешево і тому не слід купувати її з рук або встановлювати в невідомих вам майстеренях.

Масляні фільтри для мотоциклів працюють за тим же принципом, що і автомобільні, тому їх також випускають в металевому корпусі, а також у вигляді відкритого паперового фільтруючого компонента конструкції. У деяких моделях двигунів застосовуються одночасно фільтри повітряні та масляні, часто їх кількість подвоюється, якщо в двигуні є два автономних насоса.

Повітряний фільтр

Зауважимо також, що на сторінці https://motokvartal.com.ua/instrumenty/1863/ ви можете придбати всі необхідні корисні інструменти за цілком вигідними цінами.

При виборі повітряного фільтра слід особливу увагу приділити гарантійному строку, тому потрібно купувати виключно заводські вироби, які розроблені під конкретну модифікацію мотоцикла і точно підійдуть йому. Є й дешевші фільтри, багато хто купує саме такі, так як повітряний фільтр відноситься до витратних матеріалів і після того, як відслужить свій термін, викидається, ніхто не чистить їх і не ставить заново.

Якщо ви вирішили купити якісний повітряний фільтр на сайті https://motokvartal.com.ua/filtry-vozdushnye/ і інші деталі для вашого мотоцикла, радимо звертатися тільки в ті компанії, які надають широкий асортимент витратних матеріалів і комплектуючих, і гарантійне обслуговування. Ваш залізний кінь буде завжди на ходу, якщо ви будете «годувати» його тільки найкращим.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99