Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Якою буває кліматична техніка

Автор: Vladislav
06.04.2017 00:05

Якщо людина хоче створити в своєму житлі комфортні умови, в такому випадку варто добре подумати про придбання спеціальної кліматичній техніці. Під таким поняттям маються на увазі всілякі пристосування, які спрямовані на створення важливого мікроклімату в будь-якому приміщенні.

 

Інтернет-магазин кліматичної техніки cool-one.com.ua пропонує свої покупцям широкий вибір продукції, на будь-який смак і гаманець. Тут можна придбати електрообігрівачі та кондиціонери, систему «тепла підлога» і енергоефективні котли, інші товари та обладнання.

Кліматична техніка буває різноманітною. Сюди можна віднести, зволожувачі повітря та конвектори, теплові вентилятори та кондиціонери, масляні радіатори. Незважаючи на таке різноманіття, вся ця техніка покликана забезпечити нормальний обігрів, вентиляцію і, якщо необхідно, кондиціонування приміщення.

За допомогою зволожувача повітря можна уникнути серйозних захворювань, які можуть виникнути у людини через сухість повітря. Найчастіше вологість в приміщенні знижується під час роботи опалювальних приладів. Якщо встановити в кімнаті зволожувач повітря, то можна захистити себе серйозних захворювань. Виробники сьогодні випускають парові і ультразвукові, а також зволожувачі «холодного» дії. Існують також моделі для домашнього або ж промислового використання.

Якщо необхідно, щоб усередині приміщення квартири або офісу завжди була комфортна температура, тоді краще придбати кондиціонер. За допомогою цього пристрою можна отримувати в автоматичному режимі підтримувати певні параметри чистоти, температури, вологості і швидкість руху потоків повітря. Однак більш прогресивні моделі на цьому не обмежуються.

З настанням холодів незамінним в будь-якій квартирі стане такою простою прилад, як тепловентилятор. Зазвичай такі обігрівачі володіють невеликою потужністю, тому найбільше підходять для домашнього застосування.

Масляні радіатори візуально нагадують звичайні батареї, тільки заповнені маслом. Ці прилади мають різну потужність, обладнані регулятором температури, можуть складатися з різного числа секцій. Деякі моделі можуть оснащуватися таймером і вентилятором.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99