Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Навіщо вкладати гроші в ювелірні прикраси

Автор: Vladislav
22.07.2016 15:50

Для когось ювелірні прикраси - це символ успіху і достатку, для когось стильний і модний аксесуар, а для деяких пам'ять про будь-яку подію і людину. Але іноді ювелірні прикраси купуються в якості вдалого вкладення грошей, керуючись наступними причинами:

  • Ювелірні прикраси - це вироби з дорогоцінного металу (золота, срібла, платини), які завжди будуть в ціні. До того ж вартість дорогоцінних металів в світі постійно зростає.
  • Ювелірні прикраси не псуються з часом, їх можна зберігати довгі роки і передавати з покоління в покоління, використовуючи в якості фінансової подушки безпеки.
  • Прикраси легко брати з собою, перевозити, ховати.
  • При необхідності коштовності можна буде швидко і вигідно продати.

Насправді, вкладати гроші в ювелірні прикраси, як накопичення і заощадження безглуздо. Коштовності краще використовувати за їх прямим призначенням. Йдеться про заводські вироби, які продаються в звичайних ювелірних магазинах - виготовляються масово. Такі прикраси не мають історії, художньої цінності, родоводу. Коштовності ексклюзивні, які робляться вручну на замовлення відомими ювелірними будинками, а також антикварні або вантажні прикраси можна розглядати в якості інвестицій.

Друзі сайту: ви можете придбати оригінальні конверси в інтернет-магазині sneaker.kiev.ua за вигідними цінами.

Низька ліквідність ювелірних прикрас

Ліквідність - це здатність активів бути швидко проданими з мінімальними витратами або іншими словами, швидкість перетворення активу в гроші. Колишні у вживанні ювелірні вироби - це низьколіквідний актив. Це пов'язано з рядом причин:

  • Ювелірний ширвжиток продається за завищеними цінами. Ціна самого дорогоцінного металу становить невелику частину від вартості виробу, інше - це робота, торгові націнки. Зміст чистого золота в прикрасах залежить від проби, зазвичай 585, і воно низьке. Чим нижче проба, тим нижче ціна за грам золота. Продавати коштовності, що були у вжитку доведеться набагато дешевше вартості їх придбання.
  • У народі поширена думка, що коштовності вбирають в себе енергетику людини, яка їх носить, в тому числі негативну. Тому носити чужі прикраси до нещасть і хвороб. Охочих купити беушні прикраси дуже мало, не дивлячись на їх дешевизну.
  • При покупці ювелірки часто можна купити підробку, наприклад, не золотий виріб, а з золотим напиленням. Дізнавшись про це під час продажу, Ви, відповідно, нічого не отримаєте.
 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99