Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


5 способів накопичити на відпустку

Автор: Vladislav
22.01.2016 18:24

Сьогодні ми поговоримо про 5 простих, але дієвих способах накопичити собі на відпустку. Всім з нас доводилося задуматися про те, як би ми хотіли провести свою наступний відпустку. Адже так чудово помріяти про майбутній літній сезон, представити ласкаве море, гарний готель і захоплюючі прогулянки по мальовничих місцях. Однак щоб зробити ці мрії реальністю потрібні гроші.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить швидка регистрация ООО Киев, яку вам допоможуть провести за доступними цінами.

1 спосіб. Зробити уявний кредит. Для це вам потрібно стати банкіром самому собі і видати собі ж кредит, по якому ви буде платити щомісячні платежі. Таким чином ви почнете відкладати гроші собі на відпустку заздалегідь. Ви повинні себе змусити ходити в банк і відкладати 10-20% від зарплати на свою карту. Якщо у вас ніяк не виходить добровільно накопичити гроші, то можна піти таким ось не стандартним емоційним шляхом.

2 спосіб. Раціональний підхід до покупок. Наприклад, ви запросто можете економити на їжі. Просто потрібно відмовитися від делікатесів. Для цього вам потрібно купувати більш просту і дешеву їжу, але і в той же час якісну. Скажімо, не ходити кілька місяців в макдональдс, а харчуватися домашнім супом і котлетами. Для людей з надмірною вагою це буде особливо корисно, наприклад привести в норму свою вагу до відпустки.

3 спосіб. Скорочення комунальних платежів. Якщо у вас стоять лічильник на воду, газ та електроенергію, то ви можете істотно економити на оплаті послуг ЖКГ. Установка таких лічильників окупається всього за один рік, а послуги ЖКГ зростають з кожним роком приблизно на 15%.

4 спосіб. Економія на дозвілля і розваги. Зараз з'явилася велика кількість сайтів колективних закупівель, і проблем з економією в цьому плані бути не повинно.

5 спосіб. Планування витрат. У відпустці необхідно витрачати на відпустку не більше 1-2 місячних доходів родини. Якщо ви, приміром отримуєте 30000 гривень, то витрачати на відпустку потрібно не більше 60 000 гривень. Це не розумно цілий рік відкладати, відмовляючи собі у всьому тільки заради того щоб оселитися в розкішному і дорогому готелі.

І варто запам'ятати, що найкраще збирати гроші в тій валюті, в якій ви будете витрачати їх під час вашої відпустки.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99